Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26738

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Pon z mojej strony nie został zerwany, bo szanuję graczy z Bumów, którzy de facto nie mieli wpływu na decyzje rady, które to doprowadziły do zacieśnienia stosunków z ZP, wojny z CSM i mocnego poluźnienia stosunków z nami- TDD. Dlaczego? Bo współpracowaliśmy od dłuższego czasu, a nie w moim zwyczaju jest wypinanie się na sojuszników.
ach te niedobre rady knują planują za plecami swoich graczy nie informując ich o tym a te biedne owieczki idą w ciemno i nic nie powiedzą
pewnie to jest plaga grepo
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Piszesz to ironicznie, ale trochę nie wyszło, skoro to prawda ;>
 

DeletedUser26738

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Tak, nie podsyłają, ale dogadują się z wrogiem za plecami ;) Dlatego też jak tylko się o tym dowiedziałam, to nasz pakt został zamieniony w Pon- czyli pakt o nieagresji, który do niczego nie zobowiązuje, oprócz o braku agresji ;>. A to było po tym, jak do przejętego miasta wpływało wsparcie od SŚ.
na to jestem troszkę za głupi bo nie rozumie kwestii co przejęte miasto zapewne od ZP ma do Bumów i wsparcia od SŚ
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

na to jestem troszkę za głupi bo nie rozumie kwestii co przejęte miasto zapewne od ZP ma do Bumów i wsparcia od SŚ

A no to, że to było dowodem na to, że złamaliście dane nam słowo, jako że będziecie walczyć z nimi do końca.
Najwyraźniej trzeba wprowadzić umowy podpisywane notarialnie, bo na słowo to nie można już wierzyć ;>
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Dyplomacja na FO.
smiley_emoticons_lol.gif


Spać idźcie. Albo wojsko kolejkować ;)
 

DeletedUser26738

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Zarzekaliście się, że będziecie walczyć z SŚ do końca świata- ale jak widać, obietnice swoją drogą, a własne interesy swoją ;> Podobnie było z innymi bajkami, które łykaliśmy, bo jak mógłby nas wystawić sojusznik, z którym to byliśmy najbliżej?- i to nie moje słowa, a slaitis. I widzisz, głupia ja w tym wszystkim.
.
No nie wybacz mieliśmy pozwolić sobie na 2 otwarte fronty bo tak
Z jakiego powodu CSM wypowiedziało nam wojnę bo zdecydowaliśmy się budować cudaki z Sojusznikiem
nie no przepraszam ZP i BUMY powinny się tylko przyglądać jak te cudaki buduje CSM i TDD i tyle psujemy porządek świata swoimi planami jacy to my źli i niedobrzy jesteśmy

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A no to, że to było dowodem na to, że złamaliście dane nam słowo, jako że będziecie walczyć z nimi do końca.
Najwyraźniej trzeba wprowadzić umowy podpisywane notarialnie, bo na słowo to nie można już wierzyć ;>

no wybacz ale ja dalej nie widzę związku w tym co piszesz co ma wsparcie SŚ wspólnego z Bumami gdzie jest ten dowód w tym wsparciu no chyba że wsparcie wpływało do miasta Bumów ale z tego co kojarzę to wy nam ostatnim czasy nie zabraliście miasta
No chyba że dowodem współpracy dla Ciebie jest wpływające wsparcie do miasta ZP a przecież my z nimi mamy budować cudaki więc na pewno są też dogadani ale wtedy to nie jest dowód tylko przypuszczenia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No nie wybacz mieliśmy pozwolić sobie na 2 otwarte fronty bo tak
Z jakiego powodu CSM wypowiedziało nam wojnę bo zdecydowaliśmy się budować cudaki z Sojusznikiem
nie no przepraszam ZP i BUMY powinny się tylko przyglądać jak te cudaki buduje CSM i TDD i tyle psujemy porządek świata swoimi planami jacy to my źli i niedobrzy jesteśmy

- - - Automatycznie połączono posty - - -



no wybacz ale ja dalej nie widzę związku w tym co piszesz co ma wsparcie SŚ wspólnego z Bumami gdzie jest ten dowód w tym wsparciu no chyba że wsparcie wpływało do miasta Bumów ale z tego co kojarzę to wy nam ostatnim czasy nie zabraliście miasta
No chyba że dowodem współpracy dla Ciebie jest wpływające wsparcie do miasta ZP a przecież my z nimi mamy budować cudaki więc na pewno są też dogadani ale wtedy to nie jest dowód tylko przypuszczenia

No wiesz co? Gdybym była w Bumach to bym się teraz obraziła ;> Walka na dwa fronty to za dużo dla sojuszu, który chce wygrać świat? ;> Zp faktycznie dobrze robi, że myśli o planie awaryjnym ;)

A co ma wsparcie SŚ do Bumow? No chyba nie twierdzisz, że SŚ Was dzielnie nie wspiera? ;> no co za WTOPA napisać takie coś na FO, że to tylko przypuszczenia, skoro cały świat wie jak jest ;p I kto tu fakty przekreca na swoją korzyść :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Dziś dostałem cynka że mają nakręcić serial o świecie Edessa.

Dlaczego JA ewentualnie Trudne Sprawy. :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Dziś dostałem cynka że mają nakręcić serial o świecie Edessa.

Dlaczego JA ewentualnie Trudne Sprawy. :cool:
smiley_emoticons_lol.gif

aż się zarejestrowałam żeby coś wtrącić. Z pozycji szarego gracza nie mającego wglądu do dyplomacji wyglądało to tak. Stwierdzamy że budujemy z ZP cuda, w pojedynkę nie mieliśmy szans z samym csm co dopiero z dogadanym z TDD. Nikogo nie atakujemy, nie kombinujemy. Mam wrażenie że decyzja o samej budowie traktowana jest jako kombinacja, ato już nie wolno powalczyć o wygraną ? Dzień czy 2 po pojawieniu się palików ZP koło naszych wysp następuje zerwanie paktu z CSM (z ich strony, nie naszej). Dostajemy informację o 21 od 24 nie obowiązuje pakt, o godz 12 następnego dnia pierwsze przejęcia. Skąd teraz pretensje do nas czy innych, to nie my wykonaliśmy 1 ruch. Nasza reakcja - podpisanie pona z SŚ. Zgodnie z zasadą wróg twojego wroga jest twoim przyjacielem. To jakby nie patrzeć gra strategiczna, a redukcja liczby frontów to właśnie posunięcie strategiczne. Nie wnikam kto komu i jak naściemniał na priv w kwestiach dyplomatycznych, ale ta cała sytuacja sprowadza się do tego że csm współpracujące z tdd nie miało mieć konkurencji w budowie, a tu surprise. Nudny byłby ten świat gdyby tylko 1 opcja miała budować... Nie ma co dopisywać jakiś ukrytych intencji po prostu jedni i drudzy chcą wziąć udział w wyścigu, kto wygra czas pokaże. I fakt nigdy nie wysyłaliśmy wsparć do SŚ czy ZP na bunty od TDD.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

jako osoba nie grająca na świecie, ale śledząca to niewątpliwie najciekawsze obecnie forum ( twórcy telenowel mogą sie uczyć od Was), mam takie spostrzeżenie, że być może należałoby wyciągnąć wnioski. Wszyscy są zgodni, że cuda są do niczego. U Was przyjęto, że jest ograniczona liczba sojków mająca prawo myśleć o cudach. To może postanowić, że na czas EC stworzy się jeden sojusz z 60 TOP graczy serwera, i oni sobie te cuda pobudują w spokoju jako najlepsi, a reszta się mordować nie będzie musiała przerzucaniem sury. Tytuły i blachy dostaną ci co swoją postawą najbardziej na to zasłużyli. A korony cały serw:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

jako osoba nie grająca na świecie, ale śledząca to niewątpliwie najciekawsze obecnie forum ( twórcy telenowel mogą sie uczyć od Was), mam takie spostrzeżenie, że być może należałoby wyciągnąć wnioski. Wszyscy są zgodni, że cuda są do niczego. U Was przyjęto, że jest ograniczona liczba sojków mająca prawo myśleć o cudach. To może postanowić, że na czas EC stworzy się jeden sojusz z 60 TOP graczy serwera, i oni sobie te cuda pobudują w spokoju jako najlepsi, a reszta się mordować nie będzie musiała przerzucaniem sury. Tytuły i blachy dostaną ci co swoją postawą najbardziej na to zasłużyli. A korony cały serw:)

Ha było by piękne. Myśle że jak by tak się świat w zgodzie zakończył to zaczął to szok :)
 

DeletedUser4776

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

jako osoba nie grająca na świecie, ale śledząca to niewątpliwie najciekawsze obecnie forum ( twórcy telenowel mogą sie uczyć od Was), mam takie spostrzeżenie, że być może należałoby wyciągnąć wnioski. Wszyscy są zgodni, że cuda są do niczego. U Was przyjęto, że jest ograniczona liczba sojków mająca prawo myśleć o cudach. To może postanowić, że na czas EC stworzy się jeden sojusz z 60 TOP graczy serwera, i oni sobie te cuda pobudują w spokoju jako najlepsi, a reszta się mordować nie będzie musiała przerzucaniem sury. Tytuły i blachy dostaną ci co swoją postawą najbardziej na to zasłużyli. A korony cały serw:)

//ciach// i to jest racja a kto nie chce wygrac niech nastepnemu oddaje miejsce nooo pomysl dobry i nie bedzie zadnego zalu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

ruda ty tutaj dawno tutaj glosu w mojej osobie nie zabieralas chyba sie stesknilas albo poczulas sie nie dopieszczona
th_0girl_spruce_up.gif
Ja tez steskniona i niedopieszczona, Kelnerku.
Wciaz czekam na cieple powitanie po kilku latach nieobecnosci. Tylko spokojnie - w kolejeczke sie ustawic i grzecznie na swoja kolej czekac :rolleyes:
 

DeletedUser12779

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ja tez steskniona i niedopieszczona, Kelnerku.
Wciaz czekam na cieple powitanie po kilku latach nieobecnosci. Tylko spokojnie - w kolejeczke sie ustawic i grzecznie na swoja kolej czekac :rolleyes:
ojej...PP..z pod którego tyś kamienia wylazła:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

150

150 miast i wsi stracił w 4 doby sojusz top 1 = rozbiórka

Muszą zmienić nazwę na Siewcy >> inaczej upadek ogłoszą
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jak było mówione >> Ciemna Strona miast straciła 50 >> zabrał mały sojusz >> małe sojusze zdecydują.

zabrał więcej jednak jak patrzę to większość po nieaktywnych

Jak Ciemna Strona odpowiedziała? /// Utyte dziecko nawklejało obrazków na forum.

Odpowiedział z wielkim przytupem ,że aż dwóch zlanych graczy (Luna ,damian w) uciekło pod skrzydła ZP. Cała Edessa się z tego śmieje
smiley_emoticons_auslachen2.gif
i jakiż wstyd dla nazwy Legion Ateński w którym miałem przyjemność grać.Z Legionu nikt nie uciekał po jednej akcji.

Wojna Wielka wybuchnie niebawem /// Ciemna Strona upadnie /// Powstaną Dorośli Siewcy Drinów i przegrają.

Ponoć nikt w ZP nie kwapi się do tej wojny i przejścia do LA.Czyżby po tym laniu mieli jeszcze większe obawy
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

zabrał więcej jednak jak patrzę to większość po nieaktywnych



Odpowiedział z wielkim przytupem ,że aż dwóch zlanych graczy (Luna ,damian w) uciekło pod skrzydła ZP. Cała Edessa się z tego śmieje
smiley_emoticons_auslachen2.gif
i jakiż wstyd dla nazwy Legion Ateński w którym miałem przyjemność grać.Z Legionu nikt nie uciekał po jednej akcji.



Ponoć nikt w ZP nie kwapi się do tej wojny i przejścia do LA.Czyżby po tym laniu mieli jeszcze większe obawy
smiley_emoticons_biggrin.gif



Skądś to znam z polskich ulic: 5 kopie leżącego - nieprzytomnego a jak przychodzi odsiecz to uciekają do domu.
No w tym momencie Legion Ateński się tylko zbłaźnił że aż ja się śmieję ;)
Zimny Prysznic podobnie bo daje schronienie Uchodźcom z Legionu a przy tym się samo Błaźni.:mad:
Wiem jedno, lepiej dostać oklep ale się nie zbłaźnić - przegrać z honorem to nazywa się być GIT:cool:
Oddaję uznanie CSM za to że pomimo stoją na przegranej pozycji zlali koalicję z aktywnych graczy.
LOL:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

15:1 >> stosunek strat Ciemnej Strony

Siewcy i Driny cieszą i to chwalą >> upada sojusz co ich zniszczył >> oni zniszczyli go od środka.

Ciemna Strona zmieni nazwę na Siewcy i upadnie.

Po Koronę zgłoszą się małe sojusze i ją otrzymają >> one zdecydują na dalekich morzach >> Siewcy upadną przed nastaniem ERY.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

15:1 >> stosunek strat Ciemnej Strony

Siewcy i Driny cieszą i to chwalą >> upada sojusz co ich zniszczył >> oni zniszczyli go od środka.

Ciemna Strona zmieni nazwę na Siewcy i upadnie.

Po Koronę zgłoszą się małe sojusze i ją otrzymają >> one zdecydują na dalekich morzach >> Siewcy upadną przed nastaniem ERY.

Ale jak tam kolega napisał wyżej zabieranie nie aktywnym graczy to nie sztuka, sztuką jest zabrać aktywnemu graczowi miasta.
A co do korony to dla mnie durna zasada bo nawet bobki budownicze je dostają co mają po 15 miast i nic nie robią. Dlatego nie ma co się chwalić tą koronką. Powinno być że Świat ma ustalony termin co do dnia i wygrywa sojusz co ma najwięcej PW w rankingu wojowników oraz indywidualna nagroda dla najlepszej 10 uczestników , Oraz dla gracza w top 1 wojowników blaszka Czempiona Świata.
Ale by zarobili na złocie hehehe.:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ale jak tam kolega napisał wyżej zabieranie nie aktywnym graczy to nie sztuka

jesteś aktywny > 7 rano podburzona połowa konta > jesteś nieaktywny = kasacja konta przeciwnikowi

wygrywa sojusz co ma najwięcej PW w rankingu wojowników

wyścig w rozbijaniu swoich wojsk w niebieskich hełmach?
 
Do góry