Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

jesteś aktywny > 7 rano podburzona połowa konta > jesteś nieaktywny = kasacja konta przeciwnikowi

masz podburzone połowę konta>uciekasz do ZP
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

masz podburzone połowę konta>uciekasz do ZP
smiley_emoticons_auslachen2.gif

I dalej jesteś w grze w odróżnieniu do kont Siewców.

Pycha gubi. Biłeś małe sojusze > teraz one zbiją ciebie i zdecydują. Wiele ich.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

I dalej jesteś w grze w odróżnieniu do kont Siewców.

Pycha gubi. Biłeś małe sojusze > teraz one zbiją ciebie i zdecydują. Wiele ich.

i grasz ze świadomością iż jesteś tchórzem i śmieje się z Ciebie cała Edessa
smiley_emoticons_auslachen2.gif
wolałbym skasować konto
smiley_emoticons_baby_junge2.gif
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Szczerze to dawno się tak nie ubawiłem jak zobaczyłem luna10 i damian.w w ZP
smiley_emoticons_lol.gif

Jedna wielka porażka. Kto następny?
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

i grasz ze świadomością iż jesteś tchórzem i śmieje się z Ciebie cała Edessa
smiley_emoticons_auslachen2.gif
wolałbym skasować konto
smiley_emoticons_baby_junge2.gif

Ewie Braun to się nie dziw tych wypowiedzi bo przecież to kochanka wiecie sami kogo:confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Szczerze to dawno się tak nie ubawiłem jak zobaczyłem luna10 i damian.w w ZP
smiley_emoticons_lol.gif

Jedna wielka porażka. Kto następny?
smiley_emoticons_confusednew.gif

Odezwał sie Drin co Ciemnej barwy nagle nabrał przez rozdaniem Koron > kocioł > garnek
 

DeletedUser26210

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Odezwał sie Drin co Ciemnej barwy nagle nabrał przez rozdaniem Koron > kocioł > garnek

Otrząśnij się kobito. Te dwie gwiazdy z ZP przyniosły taki wstyd LA, że to się w pale nie mieści. Nic już tego nie przebije.

LA jest wspierane przez 3/4 Edessy i jeszcze tracą miasta? Jak to możliwe? Przecież nawet połowa CSM i CSM II nie uczestniczyła w akcji. Wytłumacz mi jak?! Dowódca deff jest takim burakiem? Czy moze te sojusze co dosyłają deff są takimi lamusami i nie potrafią wykonać prostego polecenia?

:cool:
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Wbijanie noża w plecy, Cała Edessa się śmieje, Większego wstydu nie widziałem.. Ludzie to tylko gra.. Wyluzujcie..
Oczywiście takie słowa brzmią śmieszniej z ust osób które zostały zbite i przeszły do wroga a teraz kozaczą..
 

DeletedUser26210

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Wbijanie noża w plecy, Cała Edessa się śmieje, Większego wstydu nie widziałem.. Ludzie to tylko gra.. Wyluzujcie..
Oczywiście takie słowa brzmią śmieszniej z ust osób które zostały zbite i przeszły do wroga a teraz kozaczą..

Nie, nie, nie kolego. Śmieszne to jest jak ktoś kozaczy, a potem leci do kolegów, żeby go obronili.

BTW powiedz kogo masz konkretnie na myśli, bo patrząc po nickach to nie widzę tu nikogo kto został zbity i przeszedł do wroga. Widzę tylko tych co po przerwie wrócili do gry :confused:
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Obie strony posiadają bardzo dobrych graczy umiejący pokazać się w ofensywie. Dlatego rzeczą oczywistą jest, że miasta będą tracić obie strony. W jakiej ilości, to już zależy od obrony w sojuszu. Każdy spór w chwili obecnej jest bezcelowy i nie przynosi, nikomu pożytku.
Każda strona ma swoje racje, oczywistą sprawą jest, że ta dwójka przeszła, czy oprócz ataków były jakieś inne powody, tego nie wiem
i nie mi to oceniać. Dlaczego gracze CSM kończą grę, zapewne każdy ma swój powód. Kłótnie na FO nie pokażą kto jest lepszy, tutaj można tylko przegrać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Napisał gracz z morza południowego /// jeden z tych co zdecydowali.

Napisze gracz z północnego /// też zdecydował.

Napiszą moje morza zachodnie.

Oni zdecydowali, że Ciemna Strona /nazwę zmieni na Siewcy Drinów/ upadnie.

ostatni wpis
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Z1kI8St.jpg


Wiec jak cos ciekawego jest/bylo
poza przeskokami z ZP do LA
cifojb85jytq5h07g.gif
i z LA z podkulonym ogonem do ZP
smiley_emoticons_flucht2.gif
smiley_emoticons_panik4.gif

smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Adrian, czy Ty gdzieś jeszcze grasz? np. tutaj???
cierpliwy.gif
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ja nie uciekałem. Skończyłem grę na jakiś czas. Oddałem miasta i tyle. Znałeś sytuację i dziwi mnie, że akurat taki komentarz od Ciebie wyszedł.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

kolejne konta Ciemnej Strony padają > gracze usuwają konta > zbieranina której nic nie łączy

zamiast zmienić nazwę na Siewcy wklejają obrazki na forum = upadek
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ja nie uciekałem. Skończyłem grę na jakiś czas. Oddałem miasta i tyle. Znałeś sytuację i dziwi mnie, że akurat taki komentarz od Ciebie wyszedł.

Właśnie Andrzej punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Też przebyłeś dziwną drogę i też mógłbym napisać parę głupich rzeczy na twój temat. Wybrałeś opcje najbezpieczniejszą dla siebie. Śmiejesz się z laski która uciekła do ZP a zrobiłeś to samo tylko inną drogą. W innym wypadku dawno by cie tu nie było. Ale akurat o tym zapomniałeś.

Masz rację znam sytuację bo niejednokrotnie rozmawialiśmy o tym na skype :) jeżeli się czujesz urażony to cię przepraszam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Świat Edessa udowodnił, że wszystko może się zmienić w 24h ;> To, że macie pakty z topowymi sojuszami nic nie znaczy. A więc droga ewa braun- oszczędź sobie propagandy na forum, bo to trochę nudne się robi, a co by nie było- sojusz PAX ROMANA nie odgrywał i nie będzie odgrywał żadnej znaczącej roli na tym świecie- co najwyżej może szczypać jak krab, a nie gryźć jak rekin ;> A to, że nie zostaliście jeszcze rozebrani wynika tylko i wyłącznie z tego, że sojusze mają inne cele, a Wy nie stanowicie większego zagrożenia.

Pykajcie sobie na zadupiu, a swoje pseudo-prorocze wymysły zachowaj dla siebie :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Pykajcie sobie na zadupiu, a swoje pseudo-prorocze wymysły zachowaj dla siebie :eek:

komentarz sojuszu z m75 > kocioł > garnek

ciemna strona zmienić musi nazwę na siewcy > w innym wypadku kolejne konta w szaraki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry