Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Exzecutor ma rację, gdyby nie wsparcia, to sytuacja mogłaby wyglądać zupełnie inaczej.
Deff też robi swoje.
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Przewaga LA nad CSM jest taka że w La są sami aktywni gracze. Tacy co wiedzieli na co się piszą. A na tym etapie zakosić wiochę komuś kto pilnuje owszem można ale z ogromnymi stratami i dużą ilością pw dla przeciwnika. Csm na takie coś pozwoliło to już ich błąd.

Dlaczego Zp z SS mimo ogromnej przewagi liczebnej akcją na TdD się nie chwalą?
A w sumie gratki bo -Hasło- honor soja uratował i jedno miasto zabrał. Ale już gracza co miasta nie upilnował.
Ilość offa na dnie w sumie powalająca.
Tu się nie ma co czarować. Jak ktoś gra w miarę tu żaden sojusz krzywdy mu nie zrobi. Nie ten etap gry.
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No nie zgadzam się do kilku spraw co tu piszecie:
1. Nie 17 graczy atakowało tylko cała koalicja z bumami
2. 137 graczy Ciemna Strona Mocy i Tylko dla dorosłych kontra 410 graczy z Legion Ateński,Zimny Prysznic , Sojusz Smierci, Bumy , Bumy AK, Korhoria słowian, Pax romania , neutralni.
Przy takim układzie to wiadomo że Ciemna Strona Będzie traciła miasta a koalicja nie.
Gratulujecie Legionowi Ateńskiemu a koalicji już nie bo gdyby nie oni to byście leżeli i kwiczeli.
Wczoraj Bumy też ładną akcję zrobiły a nic o nich tutaj nie ma???


Co do rozebranego to był aktywny , tylko jak wiecie nie każdy siedzi po 15h tylko na gierce a ma swoje prywatne życie.
Mnie byście zaatakowali jak bym grał na tym świecie to też bym stracił podobnie miast, ponieważ rodzina i realne życie jest ważniejsze niż strata wirtualnych miast.

PS> kto usuną mój wpis z pytaniem do Ewy Braun???

Bo Bumy są lepiej wychowane i skromniejsze od nas
smiley_emoticons_smilenew.gif
.

Legion mówi tym razem za siebie, bo akurat naszą akcję przeprowadzaliśmy u siebie.
Sukcesów koalicji nikt nie umniejsza, wręcz przeciwnie, świetną robotę robią
smiley_emoticons_nicken.gif
.

Niewątpliwie nasza koalicja bardzo nam pomaga - pewnie inaczej by to wyglądało, gdyby nie ich zimna krew i deffowe wsparcie. Chwała i cześć im za to
smiley_emoticons_seb_hut5.gif
.

Co do tego, że każdy ma prywatne życie... no tak jakby... co z tego wynika? To jest gra, liczą się wyniki, a nie jest tajemnicą, że w grepo kolosalną rolę odgrywa czas. Często większą, niż umiejętności.
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Przewaga LA nad CSM jest taka że w La są sami aktywni gracze. Tacy co wiedzieli na co się piszą. A na tym etapie zakosić wiochę komuś kto pilnuje owszem można ale z ogromnymi stratami i dużą ilością pw dla przeciwnika. Csm na takie coś pozwoliło to już ich błąd.

Dlaczego Zp z SS mimo ogromnej przewagi liczebnej akcją na TdD się nie chwalą?
A w sumie gratki bo -Hasło- honor soja uratował i jedno miasto zabrał. Ale już gracza co miasta nie upilnował.
Ilość offa na dnie w sumie powalająca.
Tu się nie ma co czarować. Jak ktoś gra w miarę tu żaden sojusz krzywdy mu nie zrobi. Nie ten etap gry.
Nie chcę, żeby to wyszło na głupie tłumaczenia, ale SŚ generalnie udziału nie brało, nie powiem sam się na Was potopiłem i nie mogę temu zaprzeczyć. Można to przejrzeć w statystykach, my się głównie zajęliśmy tym razem małym sojuszem na południu(dragoni);)
PS. Gratuluję obrony, dobrą robotę wykonaliście :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Wielkie podziękowania dla zakarczemnego za chyba pierwsze publiczne gratulacje dla naszego sojuszu od przeciwnego obozu ;)

I dziękujemy :)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No powiem że ładny mi dzisiaj zgotowaliście łomot:) Jest szansa że dostanę odznakę jakiej jeszcze nie mam:p
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Odważny jesteś :O A no tak przecież zawsze możesz uciec pod spódnice do koleżanek ^^

Stary widziałeś lub słyszałeś nasze Kobiety? Ja sam na siebie ataki puszczam byle by się tam znaleźć... A ty jak będziesz miał ataki to możesz jedynie zobaczyć ptaka...
 

DeletedUser19851

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Hej:)
tak sobie czytam..i faktycznie wychodzi na to, że gość po prostu nie wytrzymał ciśnienia. I trudno. klops. trudno jest bronić kogoś kto sam spanikował. więc te stracone miasta to z jednej strony sukces atakujących, ale nie piszcie, że to totalna porażka csm-ów, bo gdyby tak się u was zdarzyło tez byście wiochy potracili. a przypomnę: u nas były akcje na graczy. zmasowane akcje i jakoś nie rozebraliście graczy...nawet tego jednego, który był spanikowany. Mieliście farta, co nie umniejsza sukcesu, ale to nie koniec świata:)) spokojnie, wierzę, że nasi sojusznicy odrobią lekcję i szybko się zrewanżują:)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Hehe- dostałem zaproszenie do sojuszu "Bumy" :p Wskoczyłem a tu zaproszenie wycofane. Hallo!!! Co jest?


Grepolis dzisiaj o godz. 22:29
Sojusz "Bumy" zaprasza cię w swoje szeregi. Pokaż
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Heh zwykłe przypadkowe kliknięcie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ciemnej Strony na forum broni payerPsotka & playerRevoo /// W grze zdradzili

Aktywny gracz traci 20 miast /// Gdzie były biremy?

Biremy gracza Psotka stały na fake buntach u gracza Revoo /// Tysiącami

Dorośli na upadek Ciemnej Strony czekają /// Powstanie po upadku sojusz Siewcy Dorosłych.

Wszystkie duże i małe sojusze te raporty widziały /// Koalicja nie atakowała tych portów

hggpeghxxglxxuyqwynstoegioemjhaafhodfhtplccaifrifsxlbysaysksxawwaeitprwgmkpsfzpailpyfchfjvsmkttocyrp
 

DeletedUser15856

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Stary widziałeś lub słyszałeś nasze Kobiety? Ja sam na siebie ataki puszczam byle by się tam znaleźć... A ty jak będziesz miał ataki to możesz jedynie zobaczyć ptaka...

Nawet i ptaka nie... Ptaku podobno przezornie zwiał na urlop
smiley_emoticons_lol.gif
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ludzie czasem idą na urlopy w naszym świecie:)
Czy wy żyjecie w innym?
 

DeletedUser15856

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ludzie czasem idą na urlopy w naszym świecie:)
Czy wy żyjecie w innym?

Najwyraźniej.
Żyjemy w świecie, w którym zasady wymagają od nas ponoszenia pełnej odpowiedzialności za nasze decyzje i czyny. Wymagają dźwigania pełnego jej ciężąru.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Najwyraźniej.
Żyjemy w świecie, w którym zasady wymagają od nas ponoszenia pełnej odpowiedzialności za nasze decyzje i czyny. Wymagają dźwigania pełnego jej ciężąru.

a to ptaszek podejmuje tam decyzje i jeszcze nie leje ZP :confused: Swoją drogą jedni idą na urlopy drudzy uciekają do ZP jak łomot dostają :D Muszę chyba się do niego odezwać jak wróci niech skończy tą farsę bo jawnie ci pseudo przyjaciele ich w konia robią.

Ps.Gwiazdeczko a Ty z Adamem na urlopy nie chodzisz ? Stawiam ,że jak by cię lać zaczęli moment by wam wspólny wyjazd wyskoczył :cool:
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Piszinger a co będzie jak nie wróci?
 
Do góry