Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4387

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Widać po twoich wypowiedziach jak masz w głowie źle poukładane i szkoda mi ciebie.

Gram na jednym nicku i nie czytaj po łebkach bo pisałem tutaj na samym początku że mam kumpla w bumach co tu gra i to oni wygrają ten świat a wtedy będzie tobie łyso.

Chyba tylko CSM

LA , ZP czy KP są w koalicji z Bumami. A głównym celem koalicji jest pomoc Bumom w wgraniu tego świata. Dlatego nie rozumiem twojej wypowiedzi. Komu ma być łyso? Bo na pewno nikomu z LA , ZP czy KP.

Pozdrawiam trzeźwo myślących ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Chyba tylko CSM

LA , ZP czy KP są w koalicji z Bumami. A głównym celem koalicji jest pomoc Bumom w wgraniu tego świata. Dlatego nie rozumiem twojej wypowiedzi. Komu ma być łyso? Bo na pewno nikomu z LA , ZP czy KP.

Pozdrawiam trzeźwo myślących ;)

Dla mnie kibicuję koledze a gram już w to nie raz i wiem że koalicja koalicją a cuda cudami i nie wieżę że ZP nie powalczy o 4 pierwsze cuda z Bumami bo jeśli jak piszesz prawdę to chwała ci za to.
Czas pokaże jak nastanie era cudów kto co buduje.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Z tego co tu piszecie głównym celem koalicji nie jest pomoc Bumom w wygraniu świata, tylko przeszkodzenie CSM w jego wygraniu. To nie jest to samo. A ta niesmaczna dyskusja tylko to potwierdza. Dla publiczności jest bardzo ciekawe, do czego się jeszcze posuniecie, skoro zaczęliście na FO zagrywać prywatnymi tragediami rodzin Waszych graczy.
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Cisza...
Dajmy przegranym w spokoju pogodzić się z porażką. Może gdy nabiorą dystansu do tego, że przegrali już wygrany świat to komunikacja będzie lepsza.. Ale głowy za to nie dam.
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Dla mnie kibicuję koledze a gram już w to nie raz i wiem że koalicja koalicją a cuda cudami i nie wieżę że ZP nie powalczy o 4 pierwsze cuda z Bumami bo jeśli jak piszesz prawdę to chwała ci za to.
Czas pokaże jak nastanie era cudów kto co buduje.

To jest jedyna prawda na tym świecie.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Dla mnie kibicuję koledze a gram już w to nie raz i wiem że koalicja koalicją a cuda cudami i nie wieżę że ZP nie powalczy o 4 pierwsze cuda z Bumami bo jeśli jak piszesz prawdę to chwała ci za to.
Czas pokaże jak nastanie era cudów kto co buduje.

My nie wbijamy noża w plecy koalicjantom :) Uzgodniliśmy, ze wybudujemy razem te cuda, to je wybudujemy :) I nie wygrają Bumy, tylko stworzona koalicja. Gdyby csm z nami chciało budować, tak jak to było na początku mówione, to nie byłoby całej tej afery.

Każda ze stron ma coś za uszami, ale wybielanie jednej, a opluwanie innej na nic się nie zda. Ja mogę być odpowiedzialna za rozłam uchodźców jeśli tak chcecie, ale to był rozłam na zasadzie ścisłej współpracy i nierozerwalnego paktu. Czy to moja wina, że csm zaczęło podstawiać nam biremy pod ataki na dorosłych, albo to, ze nie chcieli z nami cudów budować? Mieli gotowe wyspy (my żadnej) i na tyle mocni się poczuli z nowym sojusznikiem TdD, że postanowili nas olać. No to teraz jest jak jest. Sami wybrali z kim chcą trzymać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

My nie wbijamy noża w plecy koalicjantom :) Uzgodniliśmy, ze wybudujemy razem te cuda, to je wybudujemy :) I nie wygrają Bumy, tylko stworzona koalicja. Gdyby csm z nami chciało budować, tak jak to było na początku mówione, to nie byłoby całej tej afery.

Każda ze stron ma coś za uszami, ale wybielanie jednej, a opluwanie innej na nic się nie zda. Ja mogę być odpowiedzialna za rozłam uchodźców jeśli tak chcecie, ale to był rozłam na zasadzie ścisłej współpracy i nierozerwalnego paktu. Czy to moja wina, że csm zaczęło podstawiać nam biremy pod ataki na dorosłych, albo to, ze nie chcieli z nami cudów budować? Mieli gotowe wyspy (my żadnej) i na tyle mocni się poczuli z nowym sojusznikiem TdD, że postanowili nas olać. No to teraz jest jak jest. Sami wybrali z kim chcą trzymać.

Nie, to nie Twoja wina, że CSM zaczęli podstawiać nam biremy, a Hasło, który to (zapewne po wyrażeniu zgody przez Waszą radę) zaczął chodzić po świecie i tworzyć koalicje przeciwko CSM. To wówczas pakt został zamieniony na Pona.
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ewa Braun gdzie jesteś? Bo znowu odezwała się dyplomacja CSM i przyszły twórca Siewców Dorosłych
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Z tego co widzę to CSM i tak już przegrało jakieś 3 tygodnie temu w budowie cudów, co będzie tylko kwestią czasu jak koalicja im je rozbije.:cool:

A redko jak chcesz wygrać świat mając 400 graczy do rozdania, jak jest 60 miejsc w soju i te 60 wygra świat no chyba że warunki świata się zmieniły i pojemność soja wzrosła nagle do 400 graczy.
I proszę nie pisać mi tu o koronce bo wygrywa świat sojusz który wybuduje 4 cuda z 7. A po wybudowaniu 7 cudów jest korona co dla mnie nic nie znaczy, ponieważ gdy zaczynam grę na nowym świecie i zakładam sojusz to pierwszym moim kryterium jest nie korona w profilu a gracz który w to umie grać. Za dużo koron rozdałem już bobom co im się nie należało. No ale jedni uznają korony a drudzy wolą zostać zwycięzcą świata.

Jeżeli jeden sojusz wybuduje do 10 poziomu cztery z siedmiu cudów, wygra dany świat. Gracze, którzy spełniali pewne kryteria, mogli zagrać na Świecie Bohaterów. Wygranie świata zapewniało zwycięzcom z danego serwera dodatkowo możliwość korzystania z pewnych przywilejów w świecie bohaterów. Obecnie każdy może zarejestrować się świecie bohaterów, a wygranie serwera nie zapewnia dodatkowych korzyści.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Hehe, spoko, propagandy możecie sobie robić ile chcecie, i tak już pranie mózgów zrobiliście większości graczom ;P Kto zawinił- i tak zawsze będą dwie historie co się tutaj wydarzyło. Ja po prostu trzymam się faktów, bo śmieszy mnie to, gdy wszyscy piszą, że to przecież CSM zerwało stosunki z ZP i to CSM jest wszystkiemu winne. Tylko, że do każdej historii jest też drugie dno, np. jak fakt, że Hasło proponował wszystkim na świecie cudaki za zerwanie stosunków z CSM. Tak samo jak TDD zerwało pakt z Bumami i zamieniło na Pona nie po tym, jak się dogadali z ZP- bo choć nam to się nie podobało, to mieli do tego prawo. Przeszliśmy na Pona po tym jak się dowiedzieliśmy, że Bumy dogadują się z Sojuszem Śmierci, co było po prostu parodią, bo jeszcze tydzień wcześniej mówili, że będą z nimi walczyć do końca choćby nie wiem co. No ale cóż, dla cudów się zrobi wszystko, przecież koronka przy nicku i zapis gdzieś na jakiejś stronie jest ważniejszy, niż przyjaźnie, które powstały na grepo. :eek:

Czy wygracie ten świat? Pewnie tak, przewaga liczebna, choć nie wiem czy faktycznie warto było przez to wszystko przechodzić, piętno tego świata zostanie i będzie przenoszone na kolejne. A więc jak macie wygraną praktycznie w kieszeni- to odpuście sobie te wszystkie hejty, bo niczemu to nie służy i skupmy się na grze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ale mastermonia nie tłumacz CSM bo wygląda to jak byś była ich adwokatem.

Nie wiem co kto komu obiecał ale post wyżej napisałem prawdę wygra świat 60 osób i kropka.

Obiecujecie jak rząd obiecał 500 zł na każde dziecko a się okazało że dostaną nieliczni. Tu jest podobnie.
 

DeletedUser15489

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

"Pozostawiony nikt nie będzie.

Wokół nas jest to, co potrzebujemy, aby wygrać."

Yoda - mistrz Jedi
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ale mastermonia nie tłumacz CSM bo wygląda to jak byś była ich adwokatem.

Nie wiem co kto komu obiecał ale post wyżej napisałem prawdę wygra świat 60 osób i kropka.

Obiecujecie jak rząd obiecał 500 zł na każde dziecko a się okazało że dostaną nieliczni. Tu jest podobnie.

Tylko, że nie wszystkim zależy na odznaczeniach i koronkach :) Mnie kolejne niepotrzebne :) dostaną je ci co chcą i zasługują.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Tylko, że nie wszystkim zależy na odznaczeniach i koronkach :) Mnie kolejne niepotrzebne :) dostaną je ci co chcą i zasługują.

Normalnie kabaret największy na grepo. Komentarz nasuwa się sam.Zapowiadany był największy team na grepolis a wyszło największe pośmiewisko z wywlekaniem na forum prywatnych brudów
smiley_emoticons_lol.gif
.
Nie mnie oceniać kto jest tu winny bo po której stronie nie stanę będę postrzegany jako gracz przeciwnika nie mniej jednak kilka osób ,które doprowadziły do podziału plus osoby które przed tym podziałem nie uchroniły sojuszu Uchodżcy są największymi przegranymi tego świata.Wygrana Bumów to po prostu śmiech na sali nie obrażając oczywiście poszczególnym graczom bo jest tam kilku dobrych grajków.Moim skromnym zdaniem nie zasłużyli na wygraną bo po prostu bobowały i teraz przy pomocy ZP będą nosić berło
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Normalnie kabaret największy na grepo. Komentarz nasuwa się sam.Zapowiadany był największy team na grepolis a wyszło największe pośmiewisko z wywlekaniem na forum prywatnych brudów
smiley_emoticons_lol.gif
.
Nie mnie oceniać kto jest tu winny bo po której stronie nie stanę będę postrzegany jako gracz przeciwnika nie mniej jednak kilka osób ,które doprowadziły do podziału plus osoby które przed tym podziałem nie uchroniły sojuszu Uchodżcy są największymi przegranymi tego świata.Wygrana Bumów to po prostu śmiech na sali nie obrażając oczywiście poszczególnym graczom bo jest tam kilku dobrych grajków.Moim skromnym zdaniem nie zasłużyli na wygraną bo po prostu bobowały i teraz przy pomocy ZP będą nosić berło
smiley_emoticons_lol.gif

I zapomniałeś dodać Koronę:cool:
Wiadomo cuda postawią bumy przy pomocy taniej siły koalicji(bo surki trzeba dużo a bumy są leniwe i same nie postawią cudu), więc tron dla króla będzie budować CSM na kolanach.;)
Tam gdzie 2 się bije 3 korzysta.
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ptaku...
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

Pieniądze Miśkowi wypominała Kartura.
Bluzgi słali ludzie, którymi się otaczasz, których bronisz, uważasz za przyjaciół i trzymasz w swojej radzie. Na prawdę chcesz, bym i ja, biorąc przykład z Ciebie, wyciągała tutaj wiadomości prywatne? Nie bierz wszystkiego bezpośrednio do siebie.
A na urlop poszedłeś, razem z Karturą, bo przerosła Cię sytuacja, do której doprowadziłeś
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

Ty i Kartura jesteście rodzicami całej tej sytuacji. Po podziale sojuszy wspólpraca układała się bardzo dobrze, dopóki anpu nie poszedł na urlop i nie zaczęliście rządzić Wy. Wtedy zaginął gdzieś zdrowy rozsądek, a zwyciężyła pycha, buta i podrażnione ego.

zaczelo sie od tego ze zaczelas robic z siebie wielka pokrzywdzona na forum trzeba bylo zawinac grabki i dac sobie spokoj i calej sytuacji by nie bylo ale ty jak to na manipulatoreke i aferzyste przystalo musialas wywlekac to na forum i udawac pokrzywdzona
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


KJ.jpg


ps Jarka ani kasi nic nie przerasta nawet tacy kombinatorzy jak ty i tobie podobni poszli i wroca niedlugo
smiley_emoticons_hecheln.gif


piszczecie csm o csm tamto ptaku to taku tamto spojrzcie na siebie i pilnujcie swoich czterech liter
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser23379

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

a ci znowu o tych urlopach.Macie jakiś kompleks na tym punkcie czy jak ??? Pajacujecie tak w tych obu sojuszach że aż głowa boli a Ty chyba mistrzem jesteś.Ponoć jak ciebie lali to płakałeś na forum że ci źle wsparcie rozdysponowali a teraz jak kogoś leją to wielki kozak jesteś.Zejdź człowieku na ziemię
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

Nikt tak ładnie i zręcznie nie pajacuje jak Kuba
smiley_emoticons_smilenew.gif
. Chwała mu za to.
"ponoć" to słowo klucz
smiley_emoticons_lol.gif
.
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

zaczelo sie od tego ze zaczelas robic z siebie wielka pokrzywdzona na forum trzeba bylo zawinac grabki i dac sobie spokoj i calej sytuacji by nie bylo ale ty jak to na manipulatoreke i aferzyste przystalo musialas wywlekac to na forum i udawac pokrzywdzona
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


KJ.jpg


ps Jarka ani kasi nic nie przerasta nawet tacy kombinatorzy jak ty i tobie podobni poszli i wroca niedlugo
smiley_emoticons_hecheln.gif


piszczecie csm o csm tamto ptaku to taku tamto spojrzcie na siebie i pilnujcie swoich czterech liter
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif

Redka jest twoją instruktorką fitness.. Tak szybko stałeś się tutaj taki malutki..Trzymałem kciuki bo sposób w jaki ty się do niej zwracałeś przechodził ludzkie pojęcie..Fajnie, że Ci utarła nosa i pokazała gdzie twoje miejsce..

Szybko Ci sodówka uderzyła do głowy.Chciałeś być mamutem a pozostaniesz słoniem :)

Marta996: Jak Twoim zdaniem powinien funkcjonować idealny sojusz?

Adriankiller: Nie ma takich sojuszy. Każdy sojusz ma mniejsze lub większe wady. Istotne jest, aby sojusz miał wodza, odpowiedniego założyciela, np. takiego jak Manfredd. Potrzebna jest też grupa odpowiednich osób/graczy, bo wiadomo, że to gra zespołowa, więc zgranie sojuszu jest najważniejsze.
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Redka jedynym instruktorem jakim moze dla mnie by to urabianie facetow z kobietami sobie radze ale ze w chlopach nie gustuje to i mi to nie wychodzi albo dwulicowe manipulowanie nimi
smiley_emoticons_lol.gif


Dla ciebie zawsze moje osiagniecia pozostana poza zasiegiem
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


ps jak ja ten wywiad z marta mialem to ty starales sie rozroznic offa od defa
smiley_emoticons_auslachen2.gif


ruda mi na zlosc zrobila i utarla nosa haha wez odstaw mocarza bo chyba juz za mocno ciebie klepie jedynie komu cos zrobila to calem sojuszowi
smiley_emoticons_hust.gif


mamut jest jeden to po pierwsze a po drugie nigdy do nikogo sie nie upodobnialem jezeli tak uwazasz to tylko swiadczy o tym na ile mnie znasz zawsze mam swoj poglad na dana sytuacje i czy to sie komus podoba czy nie sie tego trzymam nie bylbym soba jezeli bym nasladowal innych
smiley_emoticons_baby_taptap.gif


swoja droga wracajac do tego malutkiego patrzac na stracone wioski twoje to nick chyba prawde o tobie mowi z tym ze nie chwilowy a staly
smiley_emoticons_auslachen2.gif


ps dobrze ze nie widziales zjebki jaka dostala na naksos bo dopiero zwieracze by tobie puscily
smiley_emoticons_hecheln.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

zawsze mam swoj poglad na dana sytuacje i czy to sie komus podoba czy nie sie tego trzymam nie bylbym soba jezeli bym nasladowal innych
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

O tym wszyscy wiedzą i trzeba powiedzieć, że co po niektórzy ładnie to wykorzystali...
 
Do góry