Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Grupa bojowa Legion skasowała grupę bojową Ciemni /// Wielki topek małym kotkiem okazał się > miał konto a ma kontunio

Plan Ciemnej Strony > na urlopy uciec całym sojuszem /// Bezradni i wystraszeni jak dzieci /// Powrót kiedy wystartuje Era

Plan wymysliło dziecko co wkleja obrazki i kobieta zwana Kelnerką a Siewca zatwierdził ///Pierwszy raz w historii sojusz top1 cały w panice ucieka na urlop przed 15 graczami /// Długo pamietane będzie tchórzostwo takie

Nic to nie pomoże /// Małe sojusze już zbieraja na nich wolne sloty /// Małe sojusze zdecydują

Pierwszy raz na grepo to dwa sojusze taką wioche na FO robią a Ty redka już mistrzynią jesteś.Chyba cię MG mało dopiesza że bzdury piszesz
Idź lepiej mu kluski ugotuj będzie lepszy pożytek z tego niż podniecanie się wirtualnymi wygranymi w żołnierzyki.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Pierwszy raz na grepo to dwa sojusze taką wioche na FO robią a Ty redka już mistrzynią jesteś.Chyba cię MG mało dopiesza że bzdury piszesz
Idź lepiej mu kluski ugotuj będzie lepszy pożytek z tego niż podniecanie się wirtualnymi wygranymi w żołnierzyki.

Ponownie mi schlebiasz i chociaż podpisałabym się pod tym co Ewa pisze to muszę Cię rozczarować. To nie ja :)

I będę się podniecać czym będę chciała, a MG nie je klusek tylko stejki wcina :)
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jeżeli ktoś nie jest w stanie rozmawiać bez ukrywania tożsamości znaczy, że nie warto odpowiadać i tłumaczyć. Plus jest taki - Skoro ukrywają się - znaczy się boją
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ponownie mi schlebiasz i chociaż podpisałabym się pod tym co Ewa pisze to muszę Cię rozczarować. To nie ja :)

I będę się podniecać czym będę chciała, a MG nie je klusek tylko stejki wcina :)

Dobra dobra nie ściemniaj i nie schlebiaj sobie za bardzo.Juz wam pisałem że przy paznokciach wymyślacie te głupoty i ciemnote to możecie innym wciskać.A skoro MG steiki lubi to mu zrób tylko dobrego chociaż to pantofel więc skoro w grepo nie ma nic do powiedzenia to nawet jak niedobry będzie to i tak cicho będzie siedział.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jeżeli ktoś nie jest w stanie rozmawiać bez ukrywania tożsamości znaczy, że nie warto odpowiadać i tłumaczyć. Plus jest taki - Skoro ukrywają się - znaczy się boją

Piszesz do mnie czy do tej ewuni ?
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Redka jest najlepszym szewcem na świecie bo z Kozaka zrobiła pantofla :D:D

To już wiem dlaczego tak przeżyć nie możecie. Bo Was generałów, gwiazdki wszystkich światów, wynalazców maści na ból d..., konsumentów wszystkich rozumów zlał pantofel który obmyślił strategię pod spódnicą Redki. Zlał Was tak, że się pożegnać nie zdążyliście.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Witamy CSM ponownie po krótkiej przerwie..
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

no to co robaczki zaraz zaczyna się era cudów :) jak tam przygotowania?? wszyscy gotowi czy będzie przedłużanie?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Manfredzie przedłużyć się nie da. Zerknij - cały sojusz z topki musiał by się rozwiązać, by limit obniżyć, tyle punktów już przekroczyliśmy :)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

wszystko można pytanie jest czy ktoś się jeszcze nie przygotował do tego cyrku jaki was czeka? :)
 

DeletedUser4776

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

maniu to jest porazka i powinni wszyscy walnac szaraki
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jeżeli pytasz o targowiska, placówki , eko i wyspy to już dawno każda ze stron zakończyła przygotowania. Obecnie CSM wraca powoli z urlopów (podobno był to plan - masowe urlopy i masowy powrót przed EC). Cyrk będzie, ale na tym świecie znajdzie się miejsce dla tych którzy chcą wygrać militarnie i dla tych którzy chcą wygrać przez eko.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

maniu to jest porazka i powinni wszyscy walnac szaraki

sami sobie to zgotowaliśmy.

jest takie powiedzenie które pięknie pasuje do sytuacji "Miałeś chamie złoty róg"

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jeżeli pytasz o targowiska, placówki , eko i wyspy to już dawno każda ze stron zakończyła przygotowania. Obecnie CSM wraca powoli z urlopów (podobno był to plan - masowe urlopy i masowy powrót przed EC). Cyrk będzie, ale na tym świecie znajdzie się miejsce dla tych którzy chcą wygrać militarnie i dla tych którzy chcą wygrać przez eko.


a na M35 macie jakieś wolne paliki?? :)
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

sami sobie to zgotowaliśmy.

jest takie powiedzenie które pięknie pasuje do sytuacji "Miałeś chamie złoty róg"

- - - Automatycznie połączono posty - - -




a na M35 macie jakieś wolne paliki?? :)


Palików brak.. Nasze kobiety to profesjonalistki w każdym calu więc kazały zasiedlać
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jakieś paliki zostały, ale nie da rady w 3 tygodnie całego morza skolonizować :) Tam gdzie powinny być miasta, są ;)

Co do zgotowania sobie losu, złotych rogów itede. Tak widocznie ten świat miał się potoczyć :) Nigdy nie można lekceważyć przeciwnika, a tym bardziej sojusznika :)
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

i teraz Gruby wkręca śruby :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

i teraz Gruby wkręca śruby :D

Jeszcze jak tu grałem to śpiewano piosenki o wielkiej przyjaźni i wielkim sojuszu a teraz zamiast tej wielkiej przyjaźni to mamy chyba wrogów na wieki.Czy obie ekipy są zadowolone i dumne to pozostawiam do indywidualnej oceny
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Jeszcze jak tu grałem to śpiewano piosenki o wielkiej przyjaźni i wielkim sojuszu a teraz zamiast tej wielkiej przyjaźni to mamy chyba wrogów na wieki.Czy obie ekipy są zadowolone i dumne to pozostawiam do indywidualnej oceny
smiley_emoticons_hust.gif

lol
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
a było ponoć tak pięknie
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ja osobiście do nikogo nie żywię urazy bo nikt krzywdy mi nie zrobił. Nie demonizujmy zachowań w grze i nie przekładajmy je na real. Ja każdemu na koniec (bez względu na to jak to się skończy) podam rękę i podziękuje za grę.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

lol
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
a było ponoć tak pięknie
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif

Ponoć to miałeś wrócić
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ja osobiście do nikogo nie żywię urazy bo nikt krzywdy mi nie zrobił. Nie demonizujmy zachowań w grze i nie przekładajmy je na real. Ja każdemu na koniec (bez względu na to jak to się skończy) podam rękę i podziękuje za grę.

Wpisy na FO niestety czasami inaczej sugerują no ale może się mylę więc czasem warto najpierw pomyśleć a później napisać
smiley_emoticons_biggrin.gif

Wracając do całej sytuacji jaka miała tu miejsce i moich osobistych odczuć pisanych na chłodno.Dobrze ,że skończyłem grę po podziale bo tylko zaoszczędziłem sobie tego cyrku który urządziła piękna Elody (curly17) i boski Robson.Tak to przez waszą kłótnię rozpadł się sojusz który miał siać postrach i miał przejść do historii. Piękna Elody napisała w którymś wątku "jakich kolegów ?" ano właśnie kolegów już nie ma ale tak wbij sobie do tego móżdżka ,że tych znajomości było i to bardzo dużo.Przez waszą kłótnie ludzie musieli wybrać jedną ze stron lub zakończyć grę nie chcąc być między młotem a kowadłem bo z czasem było logiczne ,że te przyjaźnie będą upadały jedna po drugiej.Także droga Elody (curly17) i Robsonie brawo dla was za zniszczenie wielu znajomości w imię wygrania wirtualnej koronki
smiley_emoticons_bravo2.gif
.Plus dla Robsona że przynajmniej skończył tu grać honorowo bo Elody siała nienawiść dalej jak widać na FO po jej wpisach.

Ps.Nie będę oceniał sytuacji po podziale bo tu akurat winne są w takim samym stopniu obie strony i tu chyba nie ma nikt wątpliwości.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

No nie wierzę.. czyli jednak to nie moja wina. Hurra :)

w sumie to mogę cię dodać bo też tam powinnaś się chyba znaleźć i miałaś swoje 5 groszy do dodania no ale z tego co pamiętam to mowę pożegnalną siejącą nienawiść do zaistniałej sytuacji napisała Elody i to ona z boskim Robsonem piekliła się najbardziej.
 
Do góry