Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Dokładnie Manfredzie zgadzam się z Tobą tak samo wy na Retimno nie zasługiwaliscie.... Dobrze wiesz o czym mówię gdyby nie ban dla Gloriana NIGDY byście nie wybudowali 7 cudaka.

A gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem :) Koledze co ukrywał się tu pod innym nickiem i zwiał, gdy robiło się już gorąco serdecznie podziękujemy :) Idź tworzyć swoją legendę gdzie indziej.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

//ciach//

Zenuś, mój Ty przeympatyczny, przeinteligentny i przekulturalny kolego, jeśli chcesz mnie w końcu usłyszeć to zapraszam na tsa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25703

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Przecież ten sojusz BUMY-zimny prysznic wygra o i ile wygra tylko i wyłącznie z zasługi kilku osób reszta to statyści i straszaki na CMS.
CSM widząc dogadanie się ZP z BUMAMi posrali się w gacie i odpuścili ewidentnie co mnie bardzo zdziwiło.
Ale prawda jest taka że tam w sojuszu o cudaki walczy kilka osób, siedzi 24h i śle surkę - aż dziw że im się chce ale widocznie urażona duima i chęc wydymania przez kolegów tak działa.
Mało tego właśnie tym kilku osobą najmniej zależy na samej komnacie chwały a bardziej na niedopuszczeniu do wygrania przeciwnej strony. A wygrają Ci co nawet nie wiedza jak się wygrywa ale świetnie posłużyli do tego do czego ich wybrano

Gracze w CSM są po prostu bardziej leniwi. :D Przynajmniej chyba Ci Topowi.
To jest cały sekret tego że ich sytuacja wygląda jak wygląda i to od dłuższego czasu.

A wygrywają zawsze Ci którym chyba najbardziej zależy na wygranej, bo i najwięcej są w stanie poświęcić.

Ps. redka widzę, że masz własnego psychofana. Powinnaś czuć się gwiazdą.
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Gracze w CSM są po prostu bardziej leniwi. :D Przynajmniej chyba Ci Topowi.
To jest cały sekret tego że ich sytuacja wygląda jak wygląda i to od dłuższego czasu.

A wygrywają zawsze Ci którym chyba najbardziej zależy na wygranej, bo i najwięcej są w stanie poświęcić.

Ps. redka widzę, że masz własnego psychofana. Powinnaś czuć się gwiazdą.

Taaa.. tylko to jakieś dziwne końskie zaloty
smiley_emoticons_lol.gif
Nawet przylazł tu za mną po retimno na innym nicku i się wypierał, ze nie gra. To taki grepowy stalker, więc uważajcie dziewczyny
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

//ciach//


drogi doktorze, mam dla Ciebie życzliwą radę.
na forum edessy może i są pewne złośliwości , ale generalnie jakąś kulturą się tutaj odznaczamy.
Rozumiem, że chcesz zabłysnąć i pokazać jaki z Ciebie gdzieś tam był kozak, ale wierz mi kultura rynsztokowa Ci nie pomaga.
smiley_emoticons_baby_taptap.gif


Więc dla własnego interesu powinieneś zamilknąć i grzecznie przeprosić koleżankę bo takimi tekstami to nie ją obrażasz tylko pokazujesz jaki z Ciebie jest prostak.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Edessa

//ciach//

Doktorze wolę być NoName niż być znaną z braku kultury i obrażania innych.
Cieszę, się wielce, że Ty jesteś jakiś name tylko Twojego nicku na edessie chyba próżno szukać. Możliwe, że go zmieniłeś to oświeć nasze forum, który to z boskich wojowników to Ty. Natomiast ja na edessie gram i ukrywam się tylko pod nickiem własnym. Redka widzę, że tak samo.

Pewnie, że prostaków na edessie sporo ale jakoś mają taki zwyczaj na szczęście, że mało wypowiadają się na FO.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Gracze w CSM są po prostu bardziej leniwi. :D Przynajmniej chyba Ci Topowi.
To jest cały sekret tego że ich sytuacja wygląda jak wygląda i to od dłuższego czasu.

A wygrywają zawsze Ci którym chyba najbardziej zależy na wygranej, bo i najwięcej są w stanie poświęcić.

Ps. redka widzę, że masz własnego psychofana. Powinnaś czuć się gwiazdą.


nie chodzi o leniwość a o odpuszczenie tematu. Dobrze wiedzieli że nie dadzą rady i się nie starali albo zrezygnowali i poszli na urlop.
A druga strona była tam mocno zdeterminowana przez to że ktoś chciał ich dymnąc że teraz mamy tego efekty
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

nie chodzi o leniwość a o odpuszczenie tematu. Dobrze wiedzieli że nie dadzą rady i się nie starali albo zrezygnowali i poszli na urlop.
A druga strona była tam mocno zdeterminowana przez to że ktoś chciał ich dymnąc że teraz mamy tego efekty

W CSM są leniuchy niestety. Bo tylko tak da się wytłumaczyć ich strategię od pewnego czasu.
Bo nawet jak mieli bardzo dobrą sytuację to byli bardzo bierni. A jednak tu trzeba o swoje zawalczyć.
CSM przegra bo w pewnym momencie chciało by wilk był syty a owca cała. To znaczy nie wysilając się pokonać ZP. A to się tak nie da. Oddali całkowicie pałeczkę do rozgrywania świata stronie przeciwnej. Chyba oczekując cudu. Nawet mając informacje, że ZP bierne nie będzie nie podjęli żadnych działań żeby ich zblokować.

Z całą moją sympatią dla nich troszkę zawalili na własne życzenie. Bo im się nie chciało powalczyć.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

W CSM są leniuchy niestety. Bo tylko tak da się wytłumaczyć ich strategię od pewnego czasu.
Bo nawet jak mieli bardzo dobrą sytuację to byli bardzo bierni. A jednak tu trzeba o swoje zawalczyć.
CSM przegra bo w pewnym momencie chciało by wilk był syty a owca cała. To znaczy nie wysilając się pokonać ZP. A to się tak nie da. Oddali całkowicie pałeczkę do rozgrywania świata stronie przeciwnej. Chyba oczekując cudu. Nawet mając informacje, że ZP bierne nie będzie nie podjęli żadnych działań żeby ich zblokować.

Z całą moją sympatią dla nich troszkę zawalili na własne życzenie. Bo im się nie chciało powalczyć.

nie zgodzę się. Nie są leniami. Są tam naprawdę bardzo pracowite osoby które potrafią doprowadzić do wygrania świata sojusz. Tu niestety zaważyła sytuacja która ich przerosła. Widzieli że nie ma szans na wygranie to odpuścili.

Co mieli zrobić jak dowiedzieli sie że się ułożyło ZP z Bumami? siły opadły i tyle.
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

nie zgodzę się. Nie są leniami. Są tam naprawdę bardzo pracowite osoby które potrafią doprowadzić do wygrania świata sojusz. Tu niestety zaważyła sytuacja która ich przerosła. Widzieli że nie ma szans na wygranie to odpuścili.

Co mieli zrobić jak dowiedzieli sie że się ułożyło ZP z Bumami? siły opadły i tyle.

Powiem Ci co powinni zrobić. Spiąć zadki i walczyć ostro.;)
Zmobilizować się na 200% i jechać na całego. Mieli by jakąkolwiek szansę.
A wcześniej to takiej dominacji ZP nie dopuścić. A mieli taką szansę. Bo albo się gra razem albo próbuje pokonać przeciwnika.

Idąc Twoim tokiem rozumowania to jak TdD padła koalicja w grudniu to powinniśmy szaraki strzelać bez zastanowienia, a nie walczyć ile się da w małym składzie.
Zp też w pewnym momencie dobrej sytuacji nie mieli to robili wszystko bo ją zmienić. I tym wygrali.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Powiem Ci co powinni zrobić. Spiąć zadki i walczyć ostro.;)
Zmobilizować się na 200% i jechać na całego. Mieli by jakąkolwiek szansę.
A wcześniej to takiej dominacji ZP nie dopuścić. A mieli taką szansę. Bo albo się gra razem albo próbuje pokonać przeciwnika.

to teraz ja Ci powiem co powinni zrobić. Posłuchać mnie jak im pisałem i wybudować cudaki razem z ZP a nie strugać cwaniaków i maczo i unosci się dumą i pokazywać jaki to jest jeden i drugi twardziel.
A tak nie dostaną koronki którą chcieli nie dostaną wygranej którą chcieli a atmosfera została śmierdząca.
tak samo jak nie mają siły na cudaki tak samo nie mieli by siły na walkę. Znam obie ekipy i wiem co mówie.
pewnie jak by w CSM byli sami wariory, stonery, gepardy, soule to może i tak ale niestety, lub jak by to terytorialnie wyglądało że jedni mają MX a drudzy mają My a nie pomieszane z poplątaniem.

Mało tego wybudowac cudaki to jedno a utrzymać je to drugie. CSM i ZP niestety nie miały dobrych sytuacji do budowania cudaków indywidualnie - ZP zrozumiało CSM niestety nie.
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

to teraz ja Ci powiem co powinni zrobić. Posłuchać mnie jak im pisałem i wybudować cudaki razem z ZP a nie strugać cwaniaków i maczo i unosci się dumą i pokazywać jaki to jest jeden i drugi twardziel.
A tak nie dostaną koronki którą chcieli nie dostaną wygranej którą chcieli a atmosfera została śmierdząca.
tak samo jak nie mają siły na cudaki tak samo nie mieli by siły na walkę. Znam obie ekipy i wiem co mówię.
pewnie jak by w CSM byli sami wariory, stonery, gepardy, soule to może i tak ale niestety, lub jak by to terytorialnie wyglądało że jedni mają MX a drudzy mają My a nie pomieszane z poplątaniem.

Mało tego wybudowac cudaki to jedno a utrzymać je to drugie. CSM i ZP niestety nie miały dobrych sytuacji do budowania cudaków indywidualnie - ZP zrozumiało CSM niestety nie.

Ty czytałeś co te ekipy na siebie wypisywały? Mi się po najgorszych wrogach tak nie zdarzyło tak jeździć jak oni wzajemnie po sobie. ;)
Jedni drugim chcieli pokazać. I chyba tak od podziału było. Poza tym za dużo tej ekipy do wygrania i tak by było. Jak każdy przygruchał sobie ileś tam osób i 4 sojusze się zrobiły. Tak to przegrali ale cudaki są normalne. Ktoś wybuduje a ktoś nie. A tak to mogło by się dopiero paskudnie skończyć. Jedni drugim by na złość zrobili i dopiero szopka by była. (zdarzyło mi się taką szopkę przerabiać) Tylko jedna ekipa się zmobilizowała do pokazania drugiej czegoś brakło. Chociaż szkoda bo mogła być wojna zapamiętana na wiele serwerów. A tak to na koniec było wzajemne obrzucanie się obelgami.

Fakt zabawna jest ta ekipa zwycięska, albo większość osób w niej uczestniczących. Bo ile ZP to rzeczywiście sobie serwer wywalczyło i jakiś tam plan miało to reszta towarzystwa wygrała siedzeniem pod czyjąś spódnicą. Bez obrazy. Grunt sprzedać się drogo. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Mimo wszystko gratuluję cudu nr 1
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

i drugiego..... i trzeciego
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Gratki dla koalicji za wygranie świata. :D

ps, Wiem z czego się manfred śmiałeś.
Szkoda jednak, że nie ma tam osób co naprawdę ten serwer napędzali akcjami. Jednak się nie pokusiliście.
A szkoda. Bo trochę byście poziom podnieśli. Chyba tylko redka i kumo z tych walczących tam są.

Bo jednak nawet z ZP i to mówi przeciwnik to do komnaty powinni iść Maranta, Hasło, Gwiazda, chwilowynoob, AdaGrecos, Qurella,Merlinek78 i pewnie wszystkich nicków nie pamiętam ale oni jednak cuda tutaj wyprawiali i jako ta siła będą tutaj zapamiętani jako Ci co pokazali klasę walkę . I jednak to im powinno się gratulować. Ale widocznie nie chcieli.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23379

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Brawo nam
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser23447

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Kolano85:
https://pl.grepolis.com/start/hall_of_fame?world_id=pl50&action=index




Gratulacje



Gratuluję wygrania świata wszystkim osobą znajdującym się w powyższym linku z Komnaty Chwały


Niestety reszta świata przegrała w tym momencie.
Kolejna perełka warta upowszechnienia.
PS. "gratuluję wszystkim osobą"?
a może "całym sobą" miało być?
smiley_emoticons_lol.gif

Weź przykład z Elsini, bo te masy są blee. Napisała co zrobiliście źle, więc na następnym świecie zrób inaczej a nie płaczesz ;)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Gratulacje for all:) Przede wszystkim zwycięzcom- zwycięzców ponoć nie osądza nikt. Przegranym - bo podjęli walkę?
W życiu nie widziałem czegoś takiego:p (a już sporo widziałem)
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Dzięki Elsini i Prajseee
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Csm wiedząc, że ZP powiedziało "dosyć" powinno zrobić cokolwiek po za przyglądaniem się sytuacji. Przestali być rozdającym karty z dnia na dzień ale zauważyli to dużo za późno. Widząc, że budowniczych mają średnich powinni uderzyć.. Rzeczywistość szybko zweryfikowała, że nie mają kim.
Podziękowania dla
-Rady Pryszniców która będąc pod ścianą nie poddała się - Lucek, Redka, Elody (teraz zapewne wiedzą na kogo mogą liczyć)
- Wariatów z Legionu/Pryszniców którzy nie bali się pójść w ogień
- Rady Bumów za konsekwencje w działaniu i masę spokoju w ocenie sytuacji ( rekomendacja stabilnego koalicjanta)
- Inżynierów budowlanych i operatorów betoniarek którzy zbudowali cuda w rekordowym tempie (większość poziomów cudów skróconych o maksymalny czas) - mistrzostwo świata.
- TDD za to, że byli takim przeciwnikiem jakim i ja bym chciał być dla drugiej strony.
 

DeletedUser26210

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Gratulacje dla wygranych.

Oczywiście też ukłon z mojej strony dla graczy TdD. Od początku do końca grali wyśmienicie, mimo zawirowań na Edessie pozostali przy swoim i według mnie zasługują na szacunek.
 
Do góry