Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

yyy, no właśnie o to chodzi, że są na urlopach
smiley_emoticons_lol.gif
.

A czy TDD i CSM nie powinny być wystarczającymi sojuszami do walki? Znów im ciśniesz
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
.
Akurat ZP pozostaje najbardziej "agresorskim" sojuszem, dbającym o to, żeby mieć stałych wrogów, np.kiedy CSM walczyło ze swoimi nieaktywnymi
smiley_emoticons_drunk.gif

i co z tego,że im cisnę? Marysiu, "agresorski"? Hmm, skoro ZP taki jest to dlaczego pojawiają się narzekania na urlopy CSM? bo nie macie kogo lać pod nosem;) Stałych wrogów? hmm, no tak nie ma to jak pakty z 3/4 świata, w dodatku z sojuszami, gdzie niektóry nooby logowały się raz dziennie na grę
smiley_emoticons_hust.gif
"Agresorski' sojusz zmieniłby taktykę, by gracze mieli co robić, a nie narzekać;) Jedynie co bym radził to dodanie przedrostka 'psedo' do słowa agresorski;) wyjdzie ciekawe połączenie
smiley_emoticons_lol.gif
jedyne co wam pozostaje to budowanie domków i lanie pojedynczych graczy CSM/TDD, którzy nie mają urlopów i wchodzą raz dziennie na grę
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
bardzo ambitne
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Na Naksos po wybudowaniu cudów próbowano robić akcję i nam wbijać się na wyspy a na Edessa nie idzie tak ? Jakiś odgórny zakaz ?
Kupa dobrych graczy i nawet nie próbują ? ...śmiech ...

Ja właśnie atakowałem cudaka :)

ale chyba się mnie nie boją ;p
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

i co z tego,że im cisnę? Marysiu, "agresorski"? Hmm, skoro ZP taki jest to dlaczego pojawiają się narzekania na urlopy CSM? bo nie macie kogo lać pod nosem;) Stałych wrogów? hmm, no tak nie ma to jak pakty z 3/4 świata, w dodatku z sojuszami, gdzie niektóry nooby logowały się raz dziennie na grę
smiley_emoticons_hust.gif
"Agresorski' sojusz zmieniłby taktykę, by gracze mieli co robić, a nie narzekać;) Jedynie co bym radził to dodanie przedrostka 'psedo' do słowa agresorski;) wyjdzie ciekawe połączenie
smiley_emoticons_lol.gif
jedyne co wam pozostaje to budowanie domków i lanie pojedynczych graczy CSM/TDD, którzy nie mają urlopów i wchodzą raz dziennie na grę
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
bardzo ambitne
smiley_emoticons_biggrin.gif

To, że po raz kolejny próbujesz zrobić przytyk ZP, robiąc przytyk innym sojuszom
smiley_emoticons_biggrin.gif
.
ZP utworzyło cudakową kolalicję a nadal miało więcej wrogów, niż MDG na Akcjum, prawa
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
?
A to, że wszyscy przeciwnicy poddali się i położyli po sobie uszy jest trochę dziwne - moze ich przeceniali co niektórzy, stąd zdziwienie.

Nie wiem, co próbujesz wskórać, bo my już wszystko, co mieliśmy, udowodniliśmy na tym świecie
smiley_emoticons_smilenew.gif
. Jeśli próbujesz ująć na agresji ZP, świadczy to o Twojej niewiedzy i braku rozeznania, więc ciężko brać sobie to do serca
smiley_emoticons_lol.gif
.
Teraz możemy spełniać jakieś zachcianki, mniejsze czy większe plany i pobawić się, popijając drinka z palemką (tudzież herbtę
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
).
 

DeletedUser25703

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Znowu wciągacie w swoje gierki TDD. Nie wiem po co?

My odeszliśmy z edessy jako sojusz bo szczerze mówić wiele osób nie widziało sensu dalszej gry.
Cześć osób z uwagi na zmianę pogody chciało już odejść i odpocząć kilka miesięcy od komputera, część chciało zacząć nową przygodę na innym świecie. (chociaż idalium rozczarowuje bardzo)
Teraz to walki to wyszukiwanie nieaktywnych przeciwników i kolekcjonowanie sto któregoś miasta. Więc zostali tylko Ci co chcą się jeszcze tylko pobawić na luzie.
Raczej żadnej agreski się nie boimy bo od stycznia -upadku koalicji to nam jeden wróg odszedł Novi - o taka zmiana (doszły bumy ale o walkach z nimi nie ma mowy bo są zwyczajnie za daleko.)

Cudaki można odbijać aby zablokować przeciwnika - tutaj koronki rozdane więc sztuka dla sztuki - jak kogoś to bawi żeby dwa można płynąc żeby rozwalić coś dla zasady to jego sprawa. I tak już to nic nie zmieni czy cuda bumom będą uwalone czy nie.

Więc kto się chce bawić gratuluję wytrwałości a komu się znudziło to życzę powodzenia na nowych światach albo miłego odpoczynku od tego pochłaniacza czasu.
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

To, że po raz kolejny próbujesz zrobić przytyk ZP, robiąc przytyk innym sojuszom
smiley_emoticons_biggrin.gif
.
ZP utworzyło cudakową kolalicję a nadal miało więcej wrogów, niż MDG na Akcjum, prawa
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
?
A to, że wszyscy przeciwnicy poddali się i położyli po sobie uszy jest trochę dziwne - moze ich przeceniali co niektórzy, stąd zdziwienie.

Nie wiem, co próbujesz wskórać, bo my już wszystko, co mieliśmy, udowodniliśmy na tym świecie
smiley_emoticons_smilenew.gif
. Jeśli próbujesz ująć na agresji ZP, świadczy to o Twojej niewiedzy i braku rozeznania, więc ciężko brać sobie to do serca
smiley_emoticons_lol.gif
.
Teraz możemy spełniać jakieś zachcianki, mniejsze czy większe plany i pobawić się, popijając drinka z palemką (tudzież herbtę
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
).

Nic nie udowodniliście
smiley_emoticons_lol.gif
kompletnie nic
smiley_emoticons_saufen.gif
dogadaliście się z Bumami - mieliście do tego prawo oczywiście
smiley_emoticons_smilenew.gif
ale rozpatruję to wszystko w innych kryteriach - ty patrzysz z punktu widzenia koronki, osiągnięć itp. A mnie zastanawia jedno - wiem to tylko gdybanie - ale gdyby to budowy stanęły - 3 strony: Bumy, CSM i ZP..kto by wygrał? byłoby do dzisiaj naprawdę ciekawie;) ale poszliście na łatwiznę, zagadaliście z Bumami, którzy mieli dobrze wyspy i teren ogarnięty pod cuda;) W mojej ocenie z całej wymienionej trójki byliście najgorzej (jako sojusz) przygotowani do cudów pod kątem wysp etc. Ale były Bumy, skorzystaliście z okazji i tyle
smiley_emoticons_seb_zunge.gif
tak, tak - oczywiście jesteście najlepsi, a ja nie mam rozeznania
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
jestem jakimś szarym grajkiem, który nie zna się na grze - tylko prawda jest taka, że jako sojusz, jako cała koalicja nie zabraliście mi żadnego miasta i już nie zabierzecie
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Szkoda tylko, że niektóre osoby tutaj ukrywają się za innymi nickami i się przechwalają tylko
smiley_emoticons_lol.gif
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Szkoda tylko, że niektóre osoby tutaj ukrywają się za innymi nickami i się przechwalają tylko
smiley_emoticons_lol.gif
nie przechwalam się tylko stwierdzam fakty
smiley_emoticons_smilenew.gif
a to duża różnica
smiley_emoticons_biggrin.gif
poza tym jakbyś wczytał się dokładniej to byś wyczytał intencje (no tak, niektórzy nie wiedzą co to sarkazm i ironia)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

To podaj w takim razie swój nick z Edessy, zobaczymy wtedy czy nigdy nie straciłeś miasta na rzecz ZP lub koalicji. Chyba, że wolisz się ukrywać pod nowym nickiem i tylko pisać. :D
 

DeletedUser17416

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

To podaj w takim razie swój nick z Edessy, zobaczymy wtedy czy nigdy nie straciłeś miasta na rzecz ZP lub koalicji. Chyba, że wolisz się ukrywać pod nowym nickiem i tylko pisać. :D
Weteran nie ma sensu pytać to trzchórz który chowa się pod innymi nickami
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

To podaj w takim razie swój nick z Edessy, zobaczymy wtedy czy nigdy nie straciłeś miasta na rzecz ZP lub koalicji. Chyba, że wolisz się ukrywać pod nowym nickiem i tylko pisać. :D


I dzięki temu pytaniu yavus zakończył swoja karierę na tym forum.. Albo wróci obracając kota ogonem ale nie przyznając kim jest.. Jak można się samego siebie wyprzeć??

P.S. Za niewiele ponad tydzień wraca Kolano z chytrym planem odbijania cudaków i zdobycia korony..Chyba wszyscy wierzą, że to poważny facet i nie rzuca słów na wiatr i nas czym zaskoczy..Jeszcze będzie ciekawie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19851

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Świat powoli dobiega do końca a Wy dalej się sprzeczacie ? Chyba pora już na luz wrzucić :)

Mało się tu udzielam więc napiszę w miarę krótko ...
Serdeczne dzięki dla całego ZP i Kąpieli za wspólne akcje,ataki,obrony .Za czas który poświęci "liderzy,inżynierowie i zwykli murarze" podczas budowania cudaków.Ja od początku pisałem ,że nie będę w tym uczestniczył no ale jakąś małą cegiełkę też dołożyłem :)

Serdeczne dzięki dla TdD za to ,że byliście ( wiem,wiem i jesteście ) na tym świecie bo bez Was było by nudnawo :)))) Waleczne z Was bestie i oby takich więcej na innych światach. Żeby wszyscy tak walczyli a mniej pajacowali .

Serdeczne dzięki dla CSM za wspólne akcje ...które jeszcze nie tak dawno razem planowaliśmy . Poznałem sporo fajnych ludzi od Was . Potencjał macie zajebisty i mam nadzieję ,że jeszcze pogramy ...gdzieś , kiedyś i nie ważne czy razem czy przeciwko sobie ...byle kulturalnie
smiley_emoticons_bravo2.gif


Teraz wiosna za chwilkę lato i czas trochę się poświęcić rodzinie,ogrodowi,łódce...

Do zobaczenia na jesień :))))

weszłam sobie poczytać co tam słychać. Tradycyjnie wiekszość nadal rozpamietuje wzajemne żale, ale wobec tej wypowiedzi nie pozostanę obojętna. Brawo Kolego. taktowne i na poziomie pożegnanie. Słyszałam od ludzi, że ile razy zdarzyło im się pisac z Tobą (nawet gdy atakowałeś) zawsze byłeś taktowny i nie "bluzgałeś". Wielki szacun za tą miejętnośc. Za normalne podejście do gry. Pozdrawiam:)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

dość

wszystko już zrobione i wszystko powiedziane

[video=youtube;b_Sv6xBIUUk]https://www.youtube.com/watch?v=b_Sv6xBIUUk[/video]
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Świat ciekawy tylko dzięki pewności siebie grupy która wygrała Juktas.. Okazało się jednak, że świat światowi nierówny. Raz Ty bijesz kogoś a raz jesteś bity.. Szkoda tylko, że mimo przewagi w eko gracze okazali się marnymi wojownikami.. Co innego rozbijanie offów o własne deffy, co innego atakowanie kiedy ma się na to ochotę a co innego jak trzeba wstawać regularnie w rytmie alarmów...
Naksos vs Juktas 1:0
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22594

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Ja właśnie atakowałem cudaka :)

ale chyba się mnie nie boją ;p
ha ah Naksos cudaka podobno ONZ straciło i to deffowiec je ukradł
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

ha ah Naksos cudaka podobno ONZ straciło i to deffowiec je ukradł

No właśnie - ukradł. Dobrze, że w swojej ekipie mieliśmy stróża prawa w osobie Szeryfa i szybko miasto wróciło do prawowitego właściciela a złodziej poniósł karę..
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

a jednak CSM nie rezygnuje z walki o cudaki! pierwsza próba zmiany sytuacji na świecie Edessa i odbicia Posągu!

jqlaqmgszzzpjvcmfdgufwllawodrlkqxbqiibbyjjoxxsjheqocyscjuwwzbvbcxjhbtbovtrwhebdwgzastihdetjgfzvlagvd
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Edessa

Rusza "majowa" ofensywa
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
 

DeletedUser9983

Guest
To tak na zimno.. Z początku bardzo przewidywalny świat się zapowiadał, zero nieprzespanych nocek ale skończył się inaczej niż zostało to zaplanowane.. Z tego powodu chyba każdy się cieszy...
 
Do góry