Sytuacja na świecie Edessa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9983

Guest
I żyli długo i szczęśliwie
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif


Kliku graczy na umarłej Edessie zapomniało, że czasu na grę im kiedyś brakło.
 
tak Edessa umiera i drastycznie spada liczba tam grających. Na chwile obecna jest tam 461 i zbliża się do Akcjum gdzie jest ich 428, może skończy się szybciej niż o wiele wolniejszy Zakros gdzie jest już ich tylko 340.
 

DeletedUser4387

Guest
Gratulacje dla CSM.

Taka cisza a Bumy stracili miasto na Kolosie w niespodziewany sposób. I raczej będzie trudno je im odzyskać.
Powstał ciekawy układ " 4 ściana w 4 ścianie " Aż szkoda go nie wykorzystać
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser11073

Guest
Gratulacje dla CSM.

Taka cisza a Bumy stracili miasto na Kolosie w niespodziewany sposób. I raczej będzie trudno je im odzyskać.
Powstał ciekawy układ " 4 ściana w 4 ścianie " Aż szkoda go nie wykorzystać
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

To jeszcze nic gdyby nie małe przeoczenie i brak slota straciliby również Grobowiec.Co oni odwalili to sam się zastanawiam
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser13617

Guest
Prysznice to mogą mieć co chcą i ile chcą. To akurat jest chyba oczywiste :p

Ale ja nie o tym chciałem tylko o mojej Gwiazdce Polarnej...Przyjęła kobieta przez dobę około tysiaca ataków. Zbugowali jej konto fejkami. Zbuntowali kilkadziesiąt miast.

I co? I wciągnęła ich noskiem
smiley_emoticons_lol.gif


Potopiła kolony nie tracąc wioski a w międzyczasie mając 330 ataków zabierała wioski atakującym
smiley_emoticons_lol.gif
To się nazywa różnica klas
smiley_emoticons_bravo2.gif


Jakbyście kiedyś musieli wybierać czy podczas bitwy mieć przy boku cały CSM czy ćwierć Gwiazdy Polarnej to się chwili nawet nie wahajcie.
 
Czolem 'panienki' :p
MG jak juz piszesz A to i napisz B... dodaj jeszcze to ze Monika byla kilkanascie razy banowana za boty i multi
nie ma to jak wychwalac gracza co na kazdym swiecie przynajmniej jednego bana wylapal z wymienionych wyzej
smiley_emoticons_kaffee2.gif


milej niedzieli pozdrawiam
smiley_emoticons_saufen.gif


YblXQSk.png


Ed :

jakby ktos tesknil to zapraszam na priva na 'sedesse'
 
Jestem jaki jestem ale nigdy nie dostalem bana za multi ani za boty tym bardziej
Jak cos Piotrek masz do mnie i ciebie rajstopy cisna ciebie w kroku to wiesz gdzie sie odezwac zeby ze mna porozmawiac
no chyba ze znowu jedna z twoich 'ulubienic' pilnuje konta
jak cos wiesz/cie gdzie mnie szukac
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


ed :
dobra ja tam uciekam na spacer wam tez radze odstawic ta gre i pouzywac troche zycia :p
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser11073

Guest
Prysznice to mogą mieć co chcą i ile chcą. To akurat jest chyba oczywiste :p

Ale ja nie o tym chciałem tylko o mojej Gwiazdce Polarnej...Przyjęła kobieta przez dobę około tysiaca ataków. Zbugowali jej konto fejkami. Zbuntowali kilkadziesiąt miast.

I co? I wciągnęła ich noskiem
smiley_emoticons_lol.gif


Potopiła kolony nie tracąc wioski a w międzyczasie mając 330 ataków zabierała wioski atakującym
smiley_emoticons_lol.gif
To się nazywa różnica klas
smiley_emoticons_bravo2.gif


Jakbyście kiedyś musieli wybierać czy podczas bitwy mieć przy boku cały CSM czy ćwierć Gwiazdy Polarnej to się chwili nawet nie wahajcie.

Tu się muszę z Tobą MG zgodzić jest dziewczyna nie do zajechania ponoć
smiley_emoticons_hecheln.gif
a co do wciągania nosem i chwalenia swoich to nie sądzę aby Kolano był od niej gorszy.Przez 2 dni przyjął taką samą ilość ataków jak nie wyższą z tą różnicą ,że w tym czasie złowił dwa szczupaki i kilka innych rybek obejrzał mecz swojej ulubionej drużyny i wypił parę piwek z kolegami.Bilans.Około 200k waszych ogni na dnie
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
i około 3 mil pkt walki co dało mu awans na 2 miejsce w wojownikach.Jakieś pytania jeszcze
smiley_emoticons_saufen.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13617

Guest
Noo, Kolano to jest gość
smiley_emoticons_lol.gif


To jest wiadomość, którą wysłał do nas.

tvpvdxzcduagsvbuzztnvcmefyumqhznelrzidooonoblhzgrnfgcbjxtcqxzfqnnasnkjuqwfzgoxduqufyuugbjicpaxqpiyoy


To podsumujmy....chociaż nie wiem czy wyrobię...
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif


Wielki Wojownik Kolano obmyślił taką oto nowatorska strategię gry w grepolis i stosuje ja z powodzeniem i poleca innym.
Nie bronić się jak leci więcej niż 10 ataków - porzucać konto i niech zabierają ile mają slotów.
Można go lać jak dziecko, zabierać mu wioski jakie się chce i kiedy się chce.
Można nim wycierać grepolisową podłogę a ON będzie zadowolony.
Będzie wioski zakładał.
Wojownik.

Dlaczego?

Bo nie nie straci wioski na Cudzie.
Na nigdy niezbudowanym Cudzie
smiley_emoticons_lol.gif

Nawet jakby go kiedyś zbudował, to i tak by to nie miało najmniejszego znaczenia. Korony już rozdane
smiley_emoticons_biggrin.gif


Ja rozumiem traumę po porażce. Ale żeby się komuś tak przewróciło w głowie, to jeszcze nie widziałem na grepo
smiley_emoticons_lol.gif


My na tej Edessie siedzimy z nudów, trochę pilnując sytuacji. Bawimy się latając tu czy tam ale więcej to śpimy. I jeśli nas nie budzić to nic nie atakujemy bo to już dawno zakończony świat.
Zabawa z CSM to jak bitwa ojca z 8 latkiem. Na poduszki, jedną ręką i na niby.

No ale pan Kolano dziś przeszedł samego siebie. Zdeprecjonował się całkiem.
Wojownik co wymyślił sobie nowe zasady gry.
Wygrywa ten co traci masowo wioski, ten co na zakończenie świata fejkuje po nocach ludzi i trzyma niezbudowanego cudaka. I zakłada wioski
smiley_emoticons_lol.gif


No ludzie. Jak wyście się uchowali na tym grepo tyle czasu?
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser11073

Guest
Masz rację MG Ty jesteś najlepszy Prysznice są najlepsze i generalnie tylko cię w ramki wstawić i na ołtarz
smiley_emoticons_irre.gif
Wirtualna gra w której wygraliście przesłoniła ci oczy albo wysuszyła mózg.Ciekawe czemu taki mądry na początku nie byłeś nie błyszczałeś tylko chowałeś się gdzieś za Mańka a teraz gwiazdora udajesz bo ci się świat ładnie ułożył.Pamiętaj grepo jest jak ruletka raz wygrywasz raz przegrywasz.

Ps.Co do Kolano i jego strategii obrony dla niego ważnej wioski i oddawaniu innych no cóż jest taka gra jak szachy i jakbyś może coś pogrywał to byś wiedział ,że czasem trzeba poświęcić skoczka aby chronić króla.Poza tym jak napisałeś świat już wegetuje i jak Ciebie cieszy że polatasz tu i ówdzie to innego cieszy jak utopisz 200k ogni.Ot tyle mam do przekazania
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
i polecam te szachy może się nauczysz trochę pokory
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser13617

Guest
No tak....szachy....poświęcić skoczka żeby ochronić króla?

Tym "królem" jest nic nie warty, niezbudowany cudak?
smiley_emoticons_biggrin.gif
W Cudakach stoicie tak samo jak sojusze Andaluzja, S.G-1 i forsaken gladia - czyli na 0

Mi się coś z mózgiem porobiło? To nie ja obmyśliłem genialny plan, że poczekam aż na świecie zostanie 350 graczy i wtedy się zemszczę za porażkę.

to Kolano 3 doby siedział i z jemu podobnymi "wojownikami" na martwym świecie budził ludzi po nocach fejkami. Zabawę sobie znalazł. A jak dostał kontrę to nagle real go wezwał na rybki.
I wiosek mu się odechciało bronić.
Wojownik
smiley_emoticons_lol.gif



I Grepo to nie ruletka. Wygrywa lepszy. Tu nie ma nic losowego.

Jak się przegrywa to się dziękuje za grę, niski ukłon składa i się idzie do domu. Jak kiedyś w końcu coś przegram to tak właśnie zrobię.
A z CSM jak z Czarnym Rycerzem się walczy
smiley_emoticons_lol.gif




ps. w szachy gram od 3 roku życia
 
Do góry