Sytuacja na świecie Efez

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Efez

To nie chodzi o wygranie czy przegranie na omikronie przegralismy cuda własnie z Cromem czy Mariuszem a teraz gramy razem i nikt do nikogo nie ma pretensji czy zalu po prostu byli lepsi i po sprawie.Tutaj knowania,przekręty i zagrania ponizej pasa jedyne co czuje to pogarde.
Stary zadam Tobie jedno pytanie a co Ty możesz wiedzieć nawet nie należysz i nienależałeś do sojsuzu Imperiium Cieni więc Twoje wypowiedzi są zbędne co innego jakbyś był Cieniem a Ty jestes z NoV które nie walczy o wygraną -tak napisało Wasze dowódctwo tutaj na forum. Inna sprawa że zgadaliście się z całym światem na nas a i tak rady sobie nie daliście mieliście taki super plan Cienie 4 cudy a Wy 3 -my zato stawialiśmy 7 i nadal je stawiamy i w tzw. uczciwej walce -tzn jakby każdy sojusz walczył o postawienie 7 cudów to byście niemieli szans i taka jest prawda -nadarzające się sytuacje człowiek wykporzystuje -zapytaj się czemu Ci dwaj gracze tak zrobili ja znam ich powody wyrzym też i jak to napisał sam by to wykorzystał -jestem pewien że Ty też byś z tego skorzystał i niezaprzeczaj bo już jeden taki był a jak napisałem że mu załatwie wejście na nasz cudak to odrazu się podjarał
 

DeletedUser18962

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

idąc tym tokiem rozumowania, jeszcze 6 a zdobędziecie koronę.
gra się dopiero rozpoczyna.

no mówiłem gdzieś ze duzo narzekania było że świat nudny a tu kolorów nabiera
bedzie się w końcu coś działo hehe
 

DeletedUser11618

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

To nie chodzi o wygranie czy przegranie na omikronie przegralismy cuda własnie z Cromem czy Mariuszem a teraz gramy razem i nikt do nikogo nie ma pretensji czy zalu po prostu byli lepsi i po sprawie.Tutaj knowania,przekręty i zagrania ponizej pasa jedyne co czuje to pogarde.


Kubs zachowujecie sie jak bysmy Wam zabawki z piaskownicy zabrali. Kazdy startowal do cudakow Wy mieliscie plan ale nawet na dwa soje nie daliscie rady z surka wiec z czym do ludzi ?

Tak jak Art napisal jakbysmy staneli w 3 soje do budowy cudakow to nie mieli byscie zadnych szans o zbudowaniu nawet jednego z taka organizacja itd... My wyspy mielismy gotowe juz 3 miechy przed cudakami a Wy ? Wyspy z lapanki a pozniej zal ze nie te osoby na wyspach.

Pretensje mozecie miec sami do siebie nie do nas bo kazdy z Was wykorzystal by szanse na wygranie.

Nie lubicie nas ? Wasz problem nie nasz my od samego poczatku wiedzielismy po co tu gramy o co i wszystko robilismy w tym kierunku aby tak sie stalo.

Crom rowniez wiedzial o co gramy i z kim od samego poczatku mielismy pakty. Jak byl w HANNIBALACH mial dostep do ukrytego wiedzial ze gramy o cudaki wiec tym bardziej mnie smieszy Wasze zdziwienie ze tak jest. Crom mial inna wizje prowadzenia sojuszu a Revzor inna i ktora WASZYM ZDANIEM TERAZ PROCENTUJE ??

Tyle w temacie cudakow.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Świat w Grepolis wygrywa się nie tylko wojując mieczem ale również a może i przede wszystkim dyplomacją...niektórzy z takim doświadczeniem jaki podobno posiadają powinni to wiedzieć.
Dlatego skończcie już te lamenty i narzekania bo dobrze wiecie, że jesteście hipokrytami, którzy sami zrobili by dokładnie to samo albo i gorsze rzeczy, następnie zalogowali się tutaj na forum i wygłosili swoje mowy triumfalne jacy to nie jesteście wielcy a Demony cieńcy.

Tych co zarzucają Demonom tylko brudne gierki odsyłam kolejny raz do statystyk...indywidualnych, ogólnych sojuszowych, jakie tam chcecie do wyboru.
Tak jak napisali poprzednicy, budowaliście przeciw nam, Nov, Ic do tego pomoc Formozy, Neutralnych i Bóg wie kogo tam jeszcze, więc zupełnie nie rozumiem lamentu ludzi z Nov, których cel był tylko jeden...
Może to rozgoryczenie?, wyszli na tym całym układzie najgorzej, pozbawiając się wygranej od samego początku, do tego nie osiągając założonego celu czyli pozbawienia nas wygranej <ciach> ( oni chociaż mieli parcie na wygraną ).

Atakowanie Arta, jego wyglądu jest już poniżej krytyki i tylko świadczy o małości co nie których, chciałbym zobaczyć tych wszystkich "Tap madels" czy kulturystów bez grama tłuszczu po 2giej stronie monitorów...to była by zapewne ciekawa galeria :).

Co do blokowania korony...hehhehehehehheeheheh zabawne, jeśli nawet ot się tak skończy to ciekawe kto będzie wygranym tego świata?...Demony budując 4/7 czy reszta świata blokująca 1-3 cuda nie wygrywająca tak na prawdę nic?...
Na koniec chce zaznaczyć i przypomnieć co niektórym , że to tylko gierka przeglądarkowa.
Ciao
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Czy wszyscy sluchacie DarkSideEvil?
widać że koleżka nic nie wie pisze bo mu pakazali jakvto się robi same bzdury i jeszcze mnie w to wmieszał coś tam słyszał ale ...... wie w nogach śpi
 
Odp: Sytuacja na świecie Efez

hehehe- śmiać mi się chce- coście się wszyscy uczepili tego DSE- już ludziom normalnie pograć nie dajecie - próbujecie go do każdej dziury wcisnąć - bo tak wam wygodnie z tą opcją ^^
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Ale to tylko gra przegrywać też umieć trzeba ja tam do nikogo nic nie mam.
 

DeletedUser18962

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

o matko i znowu o tych brudnych zagrywkach i wkoło macieju to samo hehe

Trzeba było BigBeanem nie pomiatać w sojuszu jak szmatą to by sie chłopak SAM DO NAS nie ZGŁOSIŁ. Był tak wkurzony na liderów IC, że postanowił zrobić im na złość i zgłosił sie do nas. Czy to nasza wina, że wykorzystaliśmy taką okazję?

Pisze sie Wam tłumaczy a wy ciągle to samo, zebraliście sie w kupe i nie dajecie rady grupie 128 osób(DW-H-C-ZZ) i jęczycie jak to Was nieładnie traktujemy. I teraz wymyślacie ze to przez arta, DSE (człowiek gra rekreacyjnie, nie wiem dlaczego ale nie ma żadnego wpływu na polityke sojuszu), revzora czy kogoś innego

prawda taka że wy bardziej przegraliście świat niż myśmy go wygrali

To samo na angielskim helorusie było, nie mogli rumuni i inne narody skumać jak to sie stało że polski legion im świat wygrał i sie zaczęło,kontrole supportu sprawdzania i świńskie zagrywki co to polacy nie narobili ze wygrali (a samo SI kombinowało cudownie żeby wygrac, choćby z urlopami na cudakach...). A graliście też i tam i macie tam ziomali i wiecie, że prawda taka, że nasi po prostu zmobilizowali sie i pierwsi postawili cudaki.

Myśmy ciągnęli 7 cudaków, wy raptem 4 i 3 i sami zadajcie sobie pytanie jak to zrobiliście że nas nie zblokowaliście
OK, zblokowaliśmy Wam latarynke i ogrody, a gdzie pozostałe 2 cudaki potrzebne nam do wygrania?
Wystarczyło Wam wybudować po 2 cudaki, 2 imperium i 2 valhale i było by po krzyku

Także obcierać gile i walczymy dalej, nasz cel pozostaje ten sam - chcemy korony i bedziemy o nią walczyć
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

człowiek gra rekreacyjnie, nie wiem dlaczego ale nie ma żadnego wpływu na polityke sojuszu
prawdą jest co człek pisze.
Zastanawiałem się co ja takiego zrobiłem ze się znalazłem w takim massie? Naprawdę szacun dla liderów za to co zrobili i mogę jedynie żałowac że nie miałem z tym nic wspólnego ale dla mnie zagranie mistrzowskie GRATY dla zwycięsców.
A jak ktoś nie rozumnie tego to czas wrócic na role i przewalać kompost, w tej grze nie chodzi o zdobywanie miast no w pewnym stopniu.
Wygra sprytniejszy i bardziej inteligenty sojusz.
 

DeletedUser18962

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

1 DW-H-C-Z 63454719 99 640957
2 Name of Valhalla 53760607 100 537606
3 Imperium Cieni 35648318 75 475311
4 Legion Śmierci na zawsze 10617976 84 126404
5 NEUTRALNY 9962344 58 171765
6 FORMOZA 9377700 99 94724
7 DW-H-C-Z ak. 8501319 29 293149
8 Spartańska Thira 7503813 65 115443
9 La Cosa Nostra 2 5724518 85 67347
10 La Cosa Nostra 3352627 26 128947
11 Illuminati 2940216 7 420031

żeby sprawa była jasna dla kogoś spoza efezu
sojusze z pozycji 1 i 7 grająprzeciwko sojuszom 2,3,5,6,9,10 i 11

i ta druga grupa ciągły lament robi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

1 DW-H-C-Z 63454719 99 640957
2 Name of Valhalla 53760607 100 537606
3 Imperium Cieni 35648318 75 475311
4 Legion Śmierci na zawsze 10617976 84 126404
5 NEUTRALNY 9962344 58 171765
6 FORMOZA 9377700 99 94724
7 DW-H-C-Z ak. 8501319 29 293149
8 Spartańska Thira 7503813 65 115443
9 La Cosa Nostra 2 5724518 85 67347
10 La Cosa Nostra 3352627 26 128947
11 Illuminati 2940216 7 420031

żeby sprawa była jasna dla kogoś spoza efezu
sojusze z pozycji 1 i 7 grająprzeciwko sojuszom 2,3,5,6,9,10 i 11

i ta druga grupa ciągły lament robi

NIKT NIE ROBI LAMENTU
chodziło tylko o to że dwóch <cenzura> zdradziło jak ty byś się teraz czół jakby od ciebie z sojuszu tam gdzie macie cuda po budowane odeszło do nas i 2 cudaki by wam stały na 9 poziomie, pewnie byś nie narzekał i ich nie obwiniał. Powiedział byś luz gramy dalej nic się nie stało. Postaw się w naszej sytuacji jak to Art ciągle powtarza.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18962

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

no masz racje ale to błędy Waszych liderów w większym stopniu niż zasługa naszych, cały czas to powtarzamy, a jakoś do większości nie dociera i bluzgają naszych wodzów i nasz sojusz
 

DeletedUser20373

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

cuda buduje się w bezpiecznej okolicy zaufanymi ludźmi na wyspie ,a jak Name of Valhalla i Imperium Cieni to zbieranina wszystkich sojuszy to nie nasza wina przyjmujcie dalej łbów wywalonych od nasz z soja to tego są skutki
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

idziboss dodaj do Waszej koalicji jeszcze pozycje nr 8
wasz wierny sojusznik którego ergunos z resztą towarzystwa tak pieknie defował w momencie gdy Formoza miała pakt z D-W

a koronke wybijcie sobie z głowy na efezie :)

no i pozycja nr 4 to tez wasze psy

wiec nie róbcie tragedii takiej ze cały Efez na was
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18962

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

idziboss dodaj do Waszej koalicji jeszcze pozycje nr 8
wasz wierny sojusznik którego ergunos z resztą towarzystwa tak pieknie defował w momencie gdy Formoza miała pakt z D-W

a koronke wybijcie sobie z głowy na efezie :)


no i pozycja nr 4 to tez wasze psy

mo więc dobrze dodam nr 8 czyli thiare do naszej koalicji choc trzoszke na siełę, z nr 4 a i owszem PONa mamy ale nie wiem jak przyjmą waszą opinię ze traktujecie ich jako psów naszych. To odrębny sojusz z własną polityką, ale cieszy mnie Wasza pogardda dla nich, moze skłoni ich to do krucjaty przeciw Wam, miłościwie superuczciwie pokrzywdzonym grającym

wiec nie róbcie tragedii takiej ze cały Efez na was
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

To i tak nie macie tak do końca trudno ... Przeciwko Hitlerowi był niemal cały świat a radził sobie świetnie :D
Anders B. w pojedynkę połączył wiele nacji :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

z Hitlerem won mi stąd

Dobrze, że jego żonę przygarnęliście do sojuszu :p
Spokojnie, przejdzie reinkarnację i pod innym szyldem Państwa i nazwiskiem, będzie kontynuować swą misję.

Ale zobacz, jak on miał trudno - wszyscy byli przeciwko nim i nie narzekał a szedł po trupach do celu (niefortunne sformułowanie - przepraszam), a Wy już narzekacie na swych przeciwników :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

gratuluje d-h zdobycia swiata i pozdrawiam
 

DeletedUser18962

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

<ciach>

gratuluje sojuszowi DW-H-C-ZZ wygrania swiata Efez
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16071

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

[ciach]gratuluję temu DW coś tam wygrania świata w "uczciwej walce".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry