Sytuacja na świecie Efez

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

hmmm chyba ogrody wam spadły z tej górki?
 

DeletedUser18962

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

spadły, ech szkoda gadac...
z jakiej górki?
 
Odp: Sytuacja na świecie Efez

nimfy uciekły - trzeba ja znowu pogonić z powrotem do ogrodu - no coż tak to bywa z tymi nimfami - niesforne to jak nie wiem co :)
 

DeletedUser18962

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Czy ktoś może mi wyjaśnić o co chodzi z kodami CAPTCHA?

one losowo sie pokazują czy ktoś z supportu je uruchamia?

od czego zależne jest kiedy wyskakują?

no i co tak cicho na forum :)
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Sytuacja na świecie Efez

sprawdzają czy nie masz lewego oprogramowania mnie sprawdzają non stop po kilka razy dziennie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Efez

pewnie przez donosy wszechobecne
u mnie jak tylko greppo zrzucone do paska i brak aktywnosci ok 15 min to juz ten badziew wyskakuje
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Efez

mnie najczęściej wyskakują jak mam robic synchro z kolonem :)

a mistrzostwem świata jest wyskok w chwili gdy prowadzę i na mobilnym zaglądam :D
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

póki co to Wy się jakoś słabo bronicie ;)
 
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Gratuluje sojuszowi Name of Valhalla podboju miast gracza jandam.
akcja (nie)godna podziwu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Witam część osób zna mnie pod nieco innym nickiem ,ale to mało istotne w tej chwili
raz kiedy wypowiadam się na forum ogólnym , ale to nie znaczy że go nie czytam


Gratuluje sojuszowi Name of Valhalla podboju miast gracza jandam.
akcja (nie)godna podziwu :)
oh ironio
podbój jak każdy inny tylko szkoda ze gracz się zrestartował.
i jeszcze primo
osoby z czołówki waszego sojuszu za to potrafią pisać ciekawe wiadomości i miedzy innymi przytaczać wasze forum.
pozdrawiam
 
Odp: Sytuacja na świecie Efez

szkoda że gracz sie zrestartowal ?!
Kpisz Dziewczyno czy o droge pytasz, powiedz mi.??

Szkoda ze ktoś ukradł mu konto i je usunął poczym NoV rzuciła sie na jego miasta (tak oczywiście oni biedni pewnie o niczym nie wiedzieli). chyba to chciałaś powiedzieć.

podbój jak kazdy inny ?? nie watpie ze maja na swoim koncie wiecej takich akcji ale nie uznawaj tego za standard.

fakt ze kozystaja z pomocy szpiegow tylko o nich swiadczy :)
porobnaj sobie nasz sojusz z nimi, proszac o pomoc szpiega zwyczajnie sie kompromitują ;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

szkoda że gracz sie zrestartowal ?!
Kpisz Dziewczyno czy o droge pytasz, powiedz mi.??

Szkoda ze ktoś ukradł mu konto i je usunął poczym NoV rzuciła sie na jego miasta (tak oczywiście oni biedni pewnie o niczym nie wiedzieli). chyba to chciałaś powiedzieć.

podbój jak kazdy inny ?? nie watpie ze maja na swoim koncie wiecej takich akcji ale nie uznawaj tego za standard.

fakt ze kozystaja z pomocy szpiegow tylko o nich swiadczy :)
porobnaj sobie nasz sojusz z nimi, proszac o pomoc szpiega zwyczajnie sie kompromitują ;D
jak byś nie wiedział udostępnianie konta i innym osoba jest niezgodne z regulaminem ? skąd niby było znane nam hasło ?
i usuniecie konta trzeba potwierdzić e-milem
szaraków nie widać ?

i polecam nauczyć się czytania ze zrozumieniem .
 
Odp: Sytuacja na świecie Efez

wiem ze jest niezgode z regulaminem , on nikomu hasła nie podawał a to jak weszliście w jego posiadanie mnie naprawde nie interesuje. Podstepow jest pełno.
miał takie samo hasło na maila (rozmawiałem z nim o tym) oraz historia logowania na maila potwierdziła ze osoba obca się na niego zalogowala.
jeśli chcesz mi w mowic ze Damian usunal swoje konto to przykro mi nie uda Ci sie bo przez około tygodnia nie miał dostepu do komputera a na jego koncie ktoś był.

sam kiedys mialem dostep do konta wroga (bo kretyn miał prawie takie samo hasło jak login) wszedłem obczaiłem co i jak ale nie jestem na [ciach] by usuwac komuś konto.

polecam przyjac do wiadomości ze to tylko gra i ze nie trzeba sie na kimś mścić usuwajac mu konto jesli nie da rady go podbić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18962

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

ciekawe historie, dajcie cos więcej info na ten temat...

czyżby Valhala postąpiła nieuczciwie?
Wierzyć się nie chce po tych wiadrach pomyj wylanych po DW-H-C-Z w jaki to nieuczciwy sposób grają...

niemożliwe, to pewnie pomyłka, nie wierze...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Ta weszliśmy na konto bez uprawnień - złamaliśmy hasło jego oraz wszystkich innych graczy. Harry Twoje też! Tylko póki co dajemy każdemu szansę pograć :eek:

Żeby Ci ułatwić wejście na moje konto podaje swoje: hasło1
 
Odp: Sytuacja na świecie Efez

bardzo dobrze ze już się z tym utożsamiasz , to już krok do przodu. Jeszcze tylko kwestia który 'marcin' z waszego sojuszu to zrobił :)
wiem ze ludzie to [ciach] ale żeby aż tak ? nawet w życiu codziennym nie spotykam takich popaprańców.

mam w glebokim powarzaniu hasło do Twojego konta.

idziboss - wiecej info na ten temat?
nie wiem skad ale weszli w posiadanie hasła naszego kolegi, posiedzieli na koncie pare dni poczym usuneli konto i w kilka godzin po tym wszystkie miasta opuszczone zostały przejete przez nich. Mieli trudnoiści z przejeciem jego miast wiec to był chyba główny motyw takiego działania. czyli klasyczna akcja żenada w wykonaniu valhalli. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20598

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

hehe bardzo smutna historia

miał takie samo hasło na maila (rozmawiałem z nim o tym) oraz historia logowania na maila potwierdziła ze osoba obca się na niego zalogowala.
to tylko jego głupota pozwala na takie coś , dobrze że pinu nie można ustawić jak hasło do maila bo człowiek by życia nie miał ;]

jeśli chcesz mi w mowic ze Damian usunal swoje konto to przykro mi nie uda Ci sie bo przez około tygodnia nie miał dostepu do komputera a na jego koncie ktoś był.
- na jakim kolega zadupiu mieszka że dostępu do pc nie miał w tych czasach ?

sam kiedys mialem dostep do konta wroga (bo kretyn miał prawie takie samo hasło jak login) wszedłem obczaiłem co i jak ale nie jestem na [ciach] by usuwac komuś konto.
- a tu właśnie kolego sam się przyznałeś do łamania regulaminu

pozdrawiam ;]
 
Odp: Sytuacja na świecie Efez

hehe bardzo smutna historia

1. to tylko jego głupota pozwala na takie coś , dobrze że pinu nie można ustawić jak hasło do maila bo człowiek by życia nie miał ;]

2. - na jakim kolega zadupiu mieszka że dostępu do pc nie miał w tych czasach ?

3. - a tu właśnie kolego sam się przyznałeś do łamania regulaminu

pozdrawiam ;]

1. Nie Tobie go oceniać. Tym bardziej nie Tobie... sądzac po Twoim opisie profilu za który dostałeś bana Ty z pewnością do mądrych ludzi nie należysz;). Ja mam takie samo hasło wszedzie od lat i jeszcze nie znalazł sie na nie cwaniak. Jest to moja i jego sprawa i nic Ci do tego.
2. wystarczy ze miał wiecej pracy (tak są tacy ludzie dla których praca jest ważniejsza od durnej gierki) jeśli Cie to dziwi to powodzenia. To nie jest przedmitem tej dyskusji.
3. Oczywiście ze sie przyznałem (nie mam z tym problemu), i tak jak wobec mnie są wyciagane konsekwecje tak samo bedzie wobec osoby zamieszanej w kradziez konta jandama :) Osobiscie i nieustająco tego pilnuje.
 
Do góry