Sytuacja na świecie Efez

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Zatem jak wygląda sytuacja na Efezie?
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Czyli nudno? nic się nie dzieje?

a chciałam wrócić na ten serwer :) stęskniłam się za niektórymi
 

DeletedUser11618

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

dzieje sie sporawo. Zapraszamy dlugo nie zabawisz :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Oj żebyś się szanowny kolego z zamykanego niestety świata Ksi nie zdziwił :) jeszcze

Potrzebuję tylko solidnego sojuszu, który radzi sobie z takimi chłopiętami jak Ty i paru jeszcze innych

To co? Wskażesz kto Wam tyłki tłucze?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11618

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Oj żebyś się szanowny kolego z zamykanego niestety świata Ksi nie zdziwił :) jeszcze

Potrzebuję tylko solidnego sojuszu, który radzi sobie z takimi chłopiętami jak Ty i paru jeszcze innych

To co? Wskażesz kto Wam tyłki tłucze?

jeszcze sie taki sojusz nie znalazl :cool: Zapraszam do Valhalla sa w Topce i nie zle sobie radza ostatnio a Ciebie zapraszam, abys wyladowala niedaleko ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Oj żebyś się szanowny kolego z zamykanego niestety świata Ksi nie zdziwił :) jeszcze

Potrzebuję tylko solidnego sojuszu, który radzi sobie z takimi chłopiętami jak Ty i paru jeszcze innych

To co? Wskażesz kto Wam tyłki tłucze?

Cześć Marta kiedyś pisaliśmy ze sobą w Romie, zapraszam do sojuszu Legion śmierci na zawsze, Pozdrawiam
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

co to się narobiło na tym serwie :( nie ma człowieka chwilę i o

gdzie jest Roma? co się stało z moim sojuszem? czyżby pewien boski o diabelskim usposobieniu doprowadził do klęski Romy? co przewidywałam szczerze powiedziawszy.
No ale co ja mogłam, jeśli każdy był mądrzejszy, chociaż ulegał sekciarskim podpuchom boskiego ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Roma <a przynajmniej jej część> zostawiła noobświatek i cieszy się latem, opalając się w świetle swoich monitorów na innych gierkach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Miałam w sumie ochotę tutaj wrócić, bo nic już nie stoi na przeszkodzie, ale jak tak patrzę na statystyki to nie wiem czy mi się w ogóle chce wracać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

co to się narobiło na tym serwie :( nie ma człowieka chwilę i o

gdzie jest Roma? co się stało z moim sojuszem? czyżby pewien boski o diabelskim usposobieniu doprowadził do klęski Romy? co przewidywałam szczerze powiedziawszy.
No ale co ja mogłam, jeśli każdy był mądrzejszy, chociaż ulegał sekciarskim podpuchom boskiego ?

hehe, dopóki grałem było dobrze.
Skończyłem karierę, po czym za mną ruszyła reszta, stąd wynik porażki.
Ps. Widzę, że za moimi plecami wypowiadasz się o mnie źle ? To taka jesteś ? Myślałem, ze sobie all wyjaśniliśmy, a tymczasem jak tu nie zaglądałem to takie akcje dziewczynko ?;P
Weź ty już siedź cicho, widzę że fałszywa jesteś ...
Ps. Ludzie jak widać się nie zmieniają.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Parę faktów do mnie dotarło, bardzo ale to bardzo niefajnych na twój temat

wynika z nich jasno, że doprowadziłeś de facto sojusz do upadku

i to Cię dyskwalifikuje w moich oczach, żadne tłumaczenia nie pomogą
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Tylko na tyle Cię stać? na obrażanie?

Zostałam poinformowana przez pewne osoby (którym ufałeś najprawdopodobniej) o Twoich rozmowach, które sorry, ale nie świadczą o Tobie dobrze jako o graczu i niestety jako o człowieku.

Do mojego poziomu, to chłopcze długo byś musiał się podciągać, a hasła o których wspominasz wyżej są Ci najprawdopodobniej całkowicie obce, przynajmniej tak wynika z kontekstu tych Twoich rozmów. Przesadziłeś i pociągnąłeś Romę do klęski, a był to naprawdę dobry sojusz z ogromnym potencjałem ludzkim. Szkoda, że stało się tak, jak się stało.
I dobrze wiesz, że niebawem też z dnia na dzień musiałam odejść z Efezu, niestety niektórzy mają bardziej pod górę w życiu niż pozostali.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Tylko na tyle Cię stać? na obrażanie?

Zostałam poinformowana przez pewne osoby, którym ufałeś najprawdopodobniej o Twoich rozmowach, które sorry, ale nie świadczą o Tobie dobrze jako o graczu i niestety jako o człowieku.

Do mojego poziomu, to chłopcze długo byś musiał się podciągać, a hasła o których wspominasz wyżej są Ci najprawdopodobniej całkowicie obce, przynajmniej tak wynika z kontekstu tych Twoich rozmów. Przesadziłeś i pociągnąłeś Romę do klęski, a był to naprawdę dobry sojusz z ogromnym potencjałem ludzkim. Szkoda, że stało się tak, jak się stało.
I dobrze wiesz, że niebawem też z dnia na dzień musiałam odejść z Efezu, niestety niektórzy mają bardziej pod górę w życiu niż pozostali.

Nie, kończyłem kiedy ty wróciłaś i poszłaś bodajże do galerników.
W tej chwili kłamiesz, ja dyktatorem nie byłem, nie sprawowałem władzy nad wszystkim.
Ci ludzie z potencjałem stanowili skład tej rady, po prostu odeszli po mnie.
Moja polityka była dobra, nikogo nie zraniła, nikogo nie okłamałem, jak ktoś nas zdradził to potem został wrogiem.
I to w sposób ludzki, wypowiedzenie, oni zaatakują pierwsi wojna. To był ich wybór.
Z kolei za czasów kiedy zajmowałaś się TO, były skuteczne obrony, ale staczaliśmy się w dół jako atakujący i podbijacy.
Potrafisz tylko się bronić, pozdrawiam :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Efez

kolego troche mijasz się z prawdą do tej pory mamy raporty gdzie wychodzi jasno z nich że to Wasze ataki były pierwsze o godz.8:15 był Wasz pierwszy atak a nasze o 10:43 co sami nam pokazaliście do tego założyciel FKP podesłał mi info o Was i o tym jak nerwowo szukaliście na DW kwitów(na zdrade i spiskowanie DW z FKP) których oczywiście nigdy nie dostaliście, a Wasze wypowiedzi typu mamy dowody na to że chcieliście nas zdradzić ale ich nie pokażemy mówią same za siebie ale spoko Grepo to środowisko pamiętliwe i w eter idzie informacja kto jak się zachowuje i wież mi że wielu graczy jest pamiętliwa i nie lubi krętaczy
 
Do góry