Sytuacja na świecie Efez

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20598

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

hehe przyjacielu nie wiesz za co dostałem bana to się nie wypowiadaj proszę , nie wdaję się z tobą w dyskusję bo to nic nie warte , tak jak by walić głową w ścianę, tylko tynk się sypie :p
 
Odp: Sytuacja na świecie Efez

hehe przyjacielu nie wiesz za co dostałem bana to się nie wypowiadaj proszę , nie wdaję się z tobą w dyskusję bo to nic nie warte , tak jak by walić głową w ścianę, tylko tynk się sypie :p

przyjaciół tu nie szukaj.
dobrze wiem za co dostałeś bana ;)

mur Ci sie w miescie sypie wiec lepiej uwazaj.
dokładnie wiec żegnam ozięble.
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Sytuacja na świecie Efez

bardzo dobrze ze już się z tym utożsamiasz , to już krok do przodu. Jeszcze tylko kwestia który 'marcin' z waszego sojuszu to zrobił :)
wiem ze ludzie to [ciach] ale żeby aż tak ? nawet w życiu codziennym nie spotykam takich popaprańców.

mam w glebokim powarzaniu hasło do Twojego konta.

idziboss - wiecej info na ten temat?
nie wiem skad ale weszli w posiadanie hasła naszego kolegi, posiedzieli na koncie pare dni poczym usuneli konto i w kilka godzin po tym wszystkie miasta opuszczone zostały przejete przez nich. Mieli trudnoiści z przejeciem jego miast wiec to był chyba główny motyw takiego działania. czyli klasyczna akcja żenada w wykonaniu valhalli. :)
hary nie okłamuj chociaż sam siebie przecież tracicie miasta jak dzieciaki zresztą czego oczekiwać od sojuszu którego założyciel chciał być szpiegiem ale miał pecha mi nie był potrzebny
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Efez

Jandam by nie stracil zadnego miasta gdyby nie to ze usuneliscie mu konto :)

nikt tu nie chciał być szpiegiem moge Ci to zagwarantować.

uwazam ze jak na dysproporcje miedzy naszymi sojuszami to radzimy sobie nadwyraz dobrze :)
co wiecej... jak na rozmiary naszego sojuszu to raczej powinienes sie wstydzić niż szczycić takimi sukcesami ;)

wasi dzielni wojownicy zatopili 5 kolonów na naszych miastach w ciagu 24h. / podbili jedno ^ ^
nawet jeden ziomek od was napisał mi gratulacje za obrone miasteczka ale to już nie istotne ;D

// Lepiej sie zastanow jakie wielkie NIC by wyszło z waszych akcji gdybyście nie mieli u nasz szpiega ;) albo raczej szpiegów. Bardzo szybko przekazwyał wam info o tym co sie działo u nas na forum , wiedzieliscie co było obstawione a co puste. gdyby nie to to moglibyście sobie tak pływać i nabijać nam kolony na murku :)

ale spoko jak lubicie grac ze szpiegami to nie ma problemu - dostosowalismy sie :))
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Efez

okłamujesz się że nie daliśmy rady mu zabrać miast to mu się włamaliśmy i skasowaliśmy konto a to że macie tak mało miast to już wasz problem i przypomnij sobie jaki mieliście zapał do walki z nami ale to tylko zapał i szybko zgasł no i to że wasz założyciel proponował mi układ to jest fakt nawet skopiowałem jego propozycje u nas na forum a że szpiedzy są wszędzie to inne sojusze powinni o tym wiedzieć
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Efez

Taka jest prawda , nie daliscie rady zabrać mu miast. No dopiero jak stały sie opuszczone to wam sie udało - szacunek pełen :) (-.-)
My nie mamy zadnego problemu a nawet ostatnio duzo radości z zatopionych kolonów :)

Ja miałem zapał do walki i szacunek do was ale ze szacunek straciłem to i co sie bede z plebsem pojedynkował ?
1. wykasowanie konta to jedno 2. obraźliwe smsy do naszej kolezanki wysłane z internetu - to drugie. 3. Żenujace wiadomośći od ludzi z NoV to trzecie.

Napierdzielać sie można zawsze i wszedzie ale jakies zasady trzeba mieć, a że u was ich nie widać to nie jesteście godnym przeciwnikiem.
To ze macie tyle miast i fajnie wam sie nas atakuje to super - ja z ogromna przejmnoscią topie kolonki.

Jeśli macie satysfakcje z przejmowania opuszczonych miast (po koncie ktore sami wykasowaliście) to tylko o was świadczy.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

wiem ze jest niezgode z regulaminem , on nikomu hasła nie podawał a to jak weszliście w jego posiadanie mnie naprawde nie interesuje. Podstepow jest pełno.
miał takie samo hasło na maila (rozmawiałem z nim o tym) oraz historia logowania na maila potwierdziła ze osoba obca się na niego zalogowala.
jeśli chcesz mi w mowic ze Damian usunal swoje konto to przykro mi nie uda Ci sie bo przez około tygodnia nie miał dostepu do komputera a na jego koncie ktoś był.

sam kiedys mialem dostep do konta wroga (bo kretyn miał prawie takie samo hasło jak login) wszedłem obczaiłem co i jak ale nie jestem na [ciach] by usuwac komuś konto.

polecam przyjac do wiadomości ze to tylko gra i ze nie trzeba sie na kimś mścić usuwajac mu konto jesli nie da rady go podbić.
pozwól ze się odniosę do twojej wypowiedzi wcześniejszej
nikomu nie podawał to skąd znalazło się w posiadaniu innej osoby (to jak złamanie pinu wiec czemu ta osoba nie robi włamu na konta wtedy chodź była by bogata) a co do szaraków tylko "głupek" by nie ruszył na nie

i dziwie Ci się ze nie miałeś jakiego oporu samo zaparcia wchodząc na konto innej osoby . eh
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

widzę, że ładne rzeczy się tutaj dzieją hehe :D Spartanie płaczą, że ich biją ?:( so sad :(
 
Odp: Sytuacja na świecie Efez

pozwól ze się odniosę do twojej wypowiedzi wcześniejszej
nikomu nie podawał to skąd znalazło się w posiadaniu innej osoby (to jak złamanie pinu wiec czemu ta osoba nie robi włamu na konta wtedy chodź była by bogata) a co do szaraków tylko "głupek" by nie ruszył na nie

i dziwie Ci się ze nie miałeś jakiego oporu samo zaparcia wchodząc na konto innej osoby . eh

nie jestem tą osobą wiec o to mnie nie pytaj.
Możemy nawet założyć że on to hasło przez przypadek komuś podał jesli nalegasz , i co z tego ??

tak tylko fajnie że kolony na te szaraki były wysłane zanim konto zostało usuniete (co było widać po tym jak szybko i przez kogo miasta zostały przejete)

to było bardzo dawno i inna gra, byłem wtedy jakoś na poczatku gimbazy. Ważne ze już w takim wieku potrafiłem sie zachować lepiej niż ktos kto usunal konto jandamowi.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

widzę, że ładne rzeczy się tutaj dzieją hehe :D Spartanie płaczą, że ich biją ?:( so sad :(

nikt nie płacze. tak jak nas biją to sama przyjemność i kulturka po naszej stronie ;)
czytaj ze zrozumieniem o co chodzi chyba ze przyszedłes tutaj z odgórnym założeniem potępienia Spartan - bo jeśli tak to pozwol ze bede ignorował Twoje posty.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

gdzie te czasy ze nikt sie nie rzucał na niekatywnego gracza z przeciwnego sojuszu ??
grałem na takim świecie , tam kazdy miał zasady.

a tu jest taki chlew że dramat. ;o
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Sytuacja na świecie Efez

nie ma czegoś takiego jak nieaktywny gracz dla mnie wróg to wróg nie ma czasu to się urlop wbija a jak się bronicie zobaczymy rano jak wpuścicie mojego kolona to będzie wstyd na całego już wam mówię że będę przejmował a kupa godz jeszcze jest na ściągnięcie wsparcia
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Efez

harry czy kulturą nazywasz to, że Wasi gracze podają hasła innym? jeśli tak to są bardzo kuturalni :) może aż za :) ta osoba mi opisała całą sytuację, a wina w niej leży po obu stronach :)
co do nieaktywnych - taka jest rzeczywistość grepo :)
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Efez

oj hary tak słabo broniliście że aż wstyd sam leciałem na miasto a wy opór postawiliście na zaledwie kilka ataków a tak tu kozaczysz że kolony topisz a mieliście sporo czasu ok 16h na ściągnięcie wsparcia i nie dać rady
 

DeletedUser20598

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

przyjaciół tu nie szukaj.
dobrze wiem za co dostałeś bana ;)

mur Ci sie w miescie sypie wiec lepiej uwazaj.
dokładnie wiec żegnam ozięble.

nie szukam nie szukam , to było kulturalne podejście do ludzi którego ty nigdy nie zrozumiesz , a na temat mojego bana to Ty nic nie wiesz, a tak btw coś z tym murkiem Wam nie wychodzi , a z atakami to już w ogóle "bojaźliwe z was chłopaki"

harry czy kulturą nazywasz to, że Wasi gracze podają hasła innym? jeśli tak to są bardzo kuturalni :) może aż za :) ta osoba mi opisała całą sytuację, a wina w niej leży po obu stronach :)
co do nieaktywnych - taka jest rzeczywistość grepo :)

Gościu i tak tego nie zrozumie , On ma swoje racje i koniec On tylko zna prawdę , reszta ludzi to "debile" są
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

A może On chciał odejść z tonącego statku i wybrał najłatwiejszą drogę. Kiedyś o tym pisał Kevin Mitnick w swej książce: "Doświadczenie i statystyki mówią, że największe zagrożenie dla firmy płynie ze strony pracowników. To oni posiadają szczegółową wiedzę o miejscach przechowywania ważnych informacji i wiedzą, gdzie uderzyć, aby spowodować największe straty.". Wy nie macie takich miejsc, bo jesteście zlepkiem ludzi, którzy nawet nie potrafią się dobrze bronić. Dlatego też może oddał konto w taki sposób by wyglądało to na "kradzież".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20838

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Topione kolony, kulturka i wgl? Ciekawe jak wam się to udaje skoro wielu z was tych "broniących" się na weekend odpala urlop ;)
 

DeletedUser18340

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

Albo ucieka na urlop po bezmyślnej stracie wojska i miasta??? Wiesz nabiłem na was prawie 100k punktów walki w 5 dni, także zgodzę się z Tobą że kulturki to wpada od groma tylko, że nam :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

stracili kolejną wioskę z reszta traca co chwile co ma powiedzieć hihi tacy wielcy z nich wojownicy przeciez :D
 

DeletedUser18962

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

żyje tu kto jeszcze?

czy juz wszyscy na naksos ruszyli?
 
Do góry