Sytuacja na świecie Efez

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

a tu istne szaleństwo. nie żałuję, że zostałam do końca, jest balanga
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_hecheln.gif
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 

DeletedUser18962

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

jutro koniec świata, jak widac co poniektórzy liderami zostali bo inni ich tam wepchali

info wysłane przez kaleene vel bruslave do sojuszu imperium cieniasów

mediator70prosi o ataki na swoje miasto MUZYK2028- miał przez długi czas opozycję lidera obrony na tym świecie a w tej chwili wskoczył na podium nimrodd- w czym duża nasza zasługa jakby nie było.
nikt tyle nie ucierpiał od demonów na tym świecie co medi,dlatego prosba:
Kto ma wojo niech rozbija tam na tej jego wiosce, co wyżej podałam- ma tam stać 9 k birem ale chyba lepiej deffem atakować bo i Valhalla mu pomaga i atakuje.
śmiało- nabijajmy koledze punkty w obronie, należy mu się po tym co tu przeszedł ten lider i miejsce w komnacie chwały.



ciesze sie ze sie skonczył,
pozdrawiam szpilke i zajadłego psa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

idzi, potwierdzam. fałsz i kłamstwo z waszej strony doprowadziły do tego,że reszta świata się dostosowała.
czepiasz się mediatora o to,że robi to co wy.
pokazałeś mój mass- a może napisz co wy zrobiliście,żeby Obywatela wypchnąć na nr 1 obronie?
bo wskoczył tam wczoraj nie wiadomo skąd.nikt z nas go nie atakował, Valhalla chyba też, nie skoro polecieli na mediatora.
prosiliście przedwczoraj o rozejm na te ostatnie dni, bo się chcecie pobawić we własnym gronie.wysłałam mass i nikt was nie atakuje.
nawet tego nie uszanowaliście chociaż sami zaproponowaliście- bartolomeo rozbija wojo na sławku- 32.
 

DeletedUser18962

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

a na mnie idzie w tej chwili chyba ze 122 ataki od was
fałsz i kłamstwa to niestety wasza domena, pamiętam jak była wspólna zakładka widoczna dla wszystkich, była propozycja odkryc karty na koniec świata, propozycja aktualna?
są pytania? odpowiemy, kto był kretem, kto wam cudaki wysadził i na jakich zasadach, dlaczego "biedny" mediator wyleciał od nas z soja io wogóle
ja jestem za transparentnością, i cholera mnie bierze z tym waszym ciągłym pieprzeniem o tym jak to fałszem i obłudą wygraliśmy świat

czekam na pytania....
Ja zadam swoje?
Dlaczego Cienie tuż przed erą cudów porzuciły swojego odwiecznego sojusznika czyli DW-H i przeszły na stronę valhali którą od początku serwera zwalczali?
Gdzie i w jakich konkretnych sytuacjach demony zdradziły kogokolwiek? (konkrety, nie pitolenie ze ktoś tam zna kogoś kto słyszał ze tak było....)
Kto był kretem cieni w DW-H-C-ZZ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Efez

idzi- przecież to ty zaprezentowałeś mój mass świadczący o tym, że macie do tej pory kreta u nas.
rozejm- sami zerwaliście, a raczej bartolomeo. a lecą ataki na ciebie- to widzisz jak nasi ludzie polecieli na mediatora.wola wojo rozbijać na Tobie.
świat wygraliście fortelem,że tak powiem.
nie było to dla nas przyjemnie,ale jeśli chodzi o mnie to po prostu okazaliście się sprytniejsi.
a potem ktoś was przechytrzył.

odnośnie zerwania paktu DW- Cienie- nie wiem.chyba szefowie sojuszy się coś pokłócili.lomkrertnie jakieś tarcia były na linii kaca- Art, o ile dobrze pamiętam.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

do kitu z takim końcem świata, miał być i nie ma.
fałsz , obłuda i oszustwo:mad:
 
Do góry