Sytuacja na świecie Epsilon

  • Rozpoczynający wątek Minoss
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Co racja to racja :) pozostaje mieć nadzieje ze Twórcy wynagrodzą nam to z czasem jedynie moje zastrzeżenia są do przewagi jaka może zdobyć gracz dzięki KP a inny będąc lepszym graczem ale nie zamożnym będzie musiał się dwoić i troić żeby to zniwelować, ale wracając do głównego tematu, w topce widzę kilka plemion na pewno o ile niczego nie spartolą widzę tam Elite, Ciepły klan, może parę innych, no i nasze plemię dziś założone :D oczywiście żarcik bo nie startujemy na topkę ale coś tam popykamy.
 

DeletedUser

Guest
jak powinieneś zauważyć doszli panowie do sojuszu "Elita"
 

DeletedUser

Guest
A ja Zapraszam dojżałych ludzi do naszego sojuszu Titan Swords mysle ze jestesmy niezli i troche pozamiatamy na serwie :D
każdy zainteresowany niech pisze priva i napewno masowka to nie bedzie jest jeszcze z 8 miejsc dla rozsadnych graczy
 

DeletedUser

Guest
Ja założyłem własny sojusz i szukam osób blisko mnie i doświadczonych mamy zamiar startować do topki masuwy nie robimy chętnych zapraszam pisać na pw sojusz nazywa się SAMO ZŁO M45
;)
 

DeletedUser

Guest
jak powinieneś zauważyć doszli panowie do sojuszu "Elita"

Jak powinieneś zauważyć nie mam tendencji do przeglądania składów każdego plemienia i sprawdzania kto gdzie i z kim i dlaczego ale tak podejrzewałem bo elita przybrało na liczbie a oni zniknęli a nie pamiętałem nikogo z ich składu wiec pytam dla pewności :)



Nawiasem mówiąc coś mi się wydaje ze wszyscy wylądowali w centrum, bo świat mało przybierał na liczbie graczy i czeka nas jedna wielka młócka :) wszyscy są na kupie i to większość najsilniejszych graczy i plemion, będzie niezła masakra :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
no fajny ten swiat u mnie do wioski ufo przylatuje i zabiera mi ludkow buchachacha
 

DeletedUser

Guest
Mi też UFO przyleciało, czas się zbroić do walki z nimi:D
 

DeletedUser

Guest
Mam pytanie czy jakiś z mocniejszych sojuszy nie jest zainteresowany podbojem morza 53/54?? Gdyż chętnie przyłączył bym się do tego planu :cool:.

Mam ~650 pkt. moi sąsiedzi mają <500 więc coś tam mam, lecz teraz idę w wojo wiec pewnie niedługo ta przewaga spadnie. Posiadam również dość duże doświadczenie z Plemion, wstawanie w środku nocy żeby nad ranem zrobić komuś nie miłą niespodziankę to dla mnie nie problem ;)

Więc jeżeli ktoś (sojusz) byłby zainteresowany tamtymi wodami proszę pisać na priv do Taunus

Piszę to gdyż w moich okolicach większość sojuszy to 50 osobowe załogi osadzone na 4-5 wyspach,a ja nie szukasz sielanki,lecz walki o opanowanie całej wyspy nie dzielenia jej miedzy 5-8 sojuszników.
 

DeletedUser

Guest
A dla mnie masówka to każdy bezsensowny sojusz założony w 1 dzień. Z tego co widzę to wam nie dużo brakuje do 100 osób

Oo cześc Splinq :D - pozdrowienia od Wściekłych Psów


Chciałem się przywitać na nowym świecie gramy pierwszy raz w Grepolis z malą ekipą z innej gry online dla urozmaicenia zabawy. Może jakiś doświadczony sojusz przygarnie grupę graczy - nuubów?, ale jednak zaprawionych w bojach na innych onlinówkach i potrafiących się zaangażowac w grę - jeśli im się troszke pomoże FAQ i zainwestuje w edukacje.
- jesteśmy w "ćwierci" północny wschód.

Pozdrawiam Mordek
 

DeletedUser

Guest
:confused: No ja tu widzę że moje pytanie w sprawie podboju Morza 53 zamieniło się w ogólne forum na temat rekrutacji. Ludzie idźcie do działu prezentacje Sojuszy, a nie tu przedstawiajcie swoje sojusze.

PS sorki nie sądziłem że takie pytanie może wywołać taki problem :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Elegancko, nie ma co narzekać :D Trzeba rozkrecić jakos to forum :eek: Jakiś prezent sprawiliscie swoim oddziałom? Nie wiem odpoczynek, ewentualnie wycieczka krajoznawcza łódeczkami po morzu? Ja moich rano ostro przeszkoliłem, teraz maja bibe w postaci Pochodu Triumfalnego ;)
 

DeletedUser

Guest
W ogóle trochę to marnie wygląda na tym świecie :/ Wszedzie gdzie nie spojrzysz masówki z bardzo słabymi graczami... tragedia po prostu. Nie chcąc zostać anonimowym graczem chyba nie wstąpie do żadnego z tych pseudo sojuszów.
 

DeletedUser

Guest
Czy ja wiem czy masówki... są sojusze większe i mniejsze, jak zwykle.

Za niedługo będziemy mieli jakiś pogląd na ranking ;)




BTW - czyżby ten tekst o westalkach był takim przegięciem że zdezintegrowano mi post? Czuję się urażony :p:p :D:D
 

DeletedUser

Guest
moim zdaniem to trochę przesada. Nawet się graczom okres ochronny nie skończył a już wskakują pod skrzydła pierwszego lepszego sojuszu żeby ich tylko nikt nie zaatakował... mimo że nie mogą nikomu zagrozić nawet gdy są na wyspie większością puszą sie jakby nie wiem co... dość kiepska taktyka nie sądzicie ? ;>
 

DeletedUser

Guest
Aktualnie większość sojuszy idzie na ilość, a nie jakość swoich graczy. I co ciekawe można u nich wyczytać na stronie sojuszu że są UWAGA TOP1 ^^ . I siedzi sobie u nich taki statystyczny "kowalski" z 400pkt po którym wszyscy jeżdżą, a on już zaprzestał grę albo wchodzi od święta i buduje kilku szermierzy. Ale to nie ważne, nie ważne że mają takich członków ważne że są top1 sojuszy i dzieci się cieszą "hurra" :) Może i mają rację bo osobno nigdy by w top się nie znaleźli, a razem w kupie mają taką szansę tylko czemu nie nazwali się od razu Farmami? Zazwyczaj są to władcy, mistrzowie itd itp. Czysta hipokryzja te ich nazwy, ale cóż bawcie się :)
 

DeletedUser

Guest
Tak własnie!! :) Tylko czekam na odpowiedni czas żeby ich zacząć farmić... nie stwarzają dla mnie żadnego zagrożenia więc trzeba wykorzystać przewagę :D
 
Do góry