Sytuacja na świecie Epsilon

  • Rozpoczynający wątek Minoss
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Pojawił się również groźny moralnie sojusz H.W.D.P z jednym członkiem... od tej pory trzeba uważać w Epsilonie na tyły i ciągle się za siebie oglądać... czy przypadkiem nie zaatakuje i nie upokorzy przeciwnika od zawietrznej :D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
a co jak h.w.d.p to pewnie kapitan bomba ogląda a z takimi to do mnie w sojuszu:D:D:D jak ktoś ogląda chociasz jeden z kartony4fantv to się nie bać ja od razu przyjme
 

DeletedUser

Guest
moj pierwszy post ale jak ze wazny zwazywszy na sytuacje swiatowa wiec zaczynamy

Jo sie wos pytom co z ta Elitą XD

bylo ich na mojej wyspie zdaje sie 4 teraz jest 2 z czego jedna farma ;]

tak sie chlopaki napinali na pierwszych stronach teraz co ucichlo im sie poczekamy na dalszy rozwoj sytuacji narazie jajgrozniejsze sa Valhalle czyli sojusz TOP1 i moje skromne miasteczko :D
 

DeletedUser

Guest
:D narazie świat na etapie rozwoju . do totalnej zagłady jeszcze daleko :D
 

DeletedUser

Guest
Jestem tutaj nowy. Jak wstawiać właśnie takie obrazki z danymi o koncie? :confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
to się uaktualnia co jakiś czas... :) Ja to mam w "podpisie" wejdz w ustawienia i też bd mógł wstawić
 

DeletedUser

Guest
Zacząłem paręnaście dni po wszystkich :) Tak jakoś 6-7 kwietnia chyba ;)
 

DeletedUser

Guest
O, też mi się udało ten obrazek ustawić:) Żeby nie było offtopu, sytuacja na świecie zaczęła się ładnie rozkręcać, jest już z kim powalczyć na odpowiednim poziomie:)
 

DeletedUser

Guest
lubiszTO ja też tak gram, może troszeczkę dłużej.
A walczyć to można! 3 dni temu miałem wojnę pięciodniową :D
 

DeletedUser

Guest
ale offtop:) witam wszystkich , sytuacja wygląda tak :
oddajcie mi wioski:) a szczerze to widzę 3 może 4 sojusze z ludźmi co wogóle mają IQ... zmiana zasad przejmowania jest dostatecznym dowodem na to jakie dzieci neo się tu porejestrowały:)
 

DeletedUser

Guest
wojna

kto ma wojnę z demony wojny dołączę do takiego sojuszu z pocałowaniem ręki właśnie niszczą moich kochanych ludków.potrzebuję sojuszu który mi w tym pomoże
 

DeletedUser

Guest
Wiem kto to Demony Wojny, ja jestem w *HA* Synowie Bogów, ale nie mamy z nimi wojny.
 

DeletedUser

Guest
już Ci bana zdjeli ;p? nie wiem dlaczego z tego tematu ciągle posty znikają ;(
 
Do góry