Sytuacja na świecie Eubea

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29075

Guest
To jest pierwszy świat, który nudzi mi się już od samego początku... może się rozwinie i pod koniec za to będzie ciekawy.

Ale strasznie to nudne jest wszystko, nie ma kogo irytować, nie ma gdzie PW zarabiać w deffie, trzeba latać do handlarzy :D
 

DeletedUser15806

Guest
No właśnie widzę że marna skoro w niej jesteś :) A powiedz mi ile razy machasz suwakiem żeby dojść do topki w wojownikach?
Hmm. Nie bardzo rozumiem co to znaczy machasz suwakiem ? A topka wojownikow, predzej czy pozniej tam tez bede, mam PW glownie z offa bo mnie sie niestety wiekszosc boi atakowac.
A co do topki to ja zawsze w niej jestem, tylko czasami trzeba troche przyzlocic :) a tu nie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hmm. Nie bardzo rozumiem co to znaczy machasz suwakiem ? A topka wojownikow, predzej czy pozniej tam tez bede, mam PW glownie z offa bo mnie sie niestety wiekszosc boi atakowac.
A co do topki to ja zawsze w niej jestem, tylko czasami trzeba troche przyzlocic :) a tu nie.

A bo ty jeszcze starej daty to myszkę masz pewnie na kulkę i bez scrolla to nie będę tłumaczył bo szkoda czasu
 

DeletedUser15806

Guest
Myszke to ja mam bezprzewodowa, a i kompa nie najgorszego bo Imaca. Ale suwaki to ja mam tylko w dzinsach przy.....;)
 

DeletedUser29075

Guest
A bo ty jeszcze starej daty to myszkę masz pewnie na kulkę i bez scrolla to nie będę tłumaczył bo szkoda czasu
O kurde, wreszcie się jakiś buc pojawił.

Witaj pikselowy pogromco.
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser15806

Guest
Po czym wnioskujesz że jestem bucem? Po tym że co świat wchodzi na forum jakiś emeryt i piszę że każdy jest marny, słaby itp? Choć sam od kilku światów leci na zasługach innych i jest wątpliwej jakości?
buahahaha, jestem jakims emerytem watpliwej jakosci , skad moi koledzy z Twojego sojuszu Cie wytrzasneli ?
 

DeletedUser29075

Guest
Po czym wnioskujesz że jestem bucem? Po tym że co świat wchodzi na forum jakiś emeryt i piszę że każdy jest marny, słaby itp? Choć sam od kilku światów leci na zasługach innych i jest wątpliwej jakości?
Wnioskuję, że jesteś bucem bo na takiego mi akurat pasujesz swoim zachowaniem :D A to, że świat niskiego poziomu jak na razie to szczera prawda, nie ma żadnych wojen wartych uwagi, ani żadnych większych koalicji, poprzednia upadła po 1 akcji :D

Za to ty tutaj wchodzisz i ferment siejesz jakimiś tekstami o starszych datach i suwakach
smiley_emoticons_lol.gif
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Proszę prowadzić dyskusje o świecie w sposób kulturalny, a nie obrażając siebie nawzajem.
Forum jest miejscem publicznym, gdzie każdy może wejść.
 

DeletedUser15806

Guest
Proszę prowadzić dyskusje o świecie w sposób kulturalny, a nie obrażając siebie nawzajem.
Forum jest miejscem publicznym, gdzie każdy może wejść.
Wlasnie mialem prosic , zebys sie wytlumaczyl. Tu nikt nikogo nie obrazal. Dyskusja byla na dopuszczalnym poziomie i dotyczyla topki swiata, czyli sytuacji. Chyba troche przegiales. gdybys usunal wpis Hopka , w ktorym nazwal innego gracza bucem, to moglbym zrozumiec, ale usuwanie wpisow , ze topka prezentuje marny poziom, jest chyba mocno na wyrost
 
Ludzi gra coraz mniej to i poziom coraz słabszy. Cieszmy się tym co jest bo raczej lepiej nie będzie
smiley_emoticons_lol.gif

Start może i nudny ale na pewno jeszcze będzie ciekawie :)
 
Do góry