Sytuacja na świecie Eubea

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
a co to ta dominacja? i kiedy to bedzie? bo sama nazwa fajowa
moze i ja spróbuje jak jeszcze nie zardzewiałem
Ja juz nie. Masz ostatnia szanse zagrac ze mna. Wbijaj, to mlody swiat. A wiochy Ci ogarne, bo wiem, ze sam nie umiesz :).
 

DeletedUser15806

Guest
Art ja się zaloguje dopiero na tej Dominacji czy ja jej tam było.

I nie z Gmartem w soju tylko na przeciwko.
I nie po złości a dla zachowania tradycji.
Bo tradycja jest rzecz święta! ;)
To juz raczej nie wyjdzie. Tradycje tez sie kiedys koncza.
 

DeletedUser31057

Guest
Też nie mam pojęcia, jednak jest ciekawsze niż większość dyskusji tutaj :] Co świat te same rozmówki tych samych ludzi, jedni próbują prowokować drugich, nic nowego :D
Przy okazji, może pochwalicie się, co tam u Was w gierce słychać? Ja miałem trochę szaraków koło siebie, więc sobie pozbierałem :] teraz idę poszukać trochę pw i zacznę może coś grać
 

DeletedUser31071

Guest
Poczekaj abstynent bo teraz jest grubsze wojowanie między TOP'ką na świecie z tego co wiem od kolegi o_O
Daj jakieś kilka dni lub tygodni i zacznie się znowu narzekanie że strona "X" przegrała przez dyplomację albo przez powody XYZ
Rzadko się zdarza aby strony podziękowały sobie za miłą grę i szły na kolejne światy :(:(:mad:
 

DeletedUser31057

Guest
Dokładnie tak :] następnie poleci kilka stron postów ze wzajemnymi wyzwiskami, które potem znikną i gra będzie się toczyła dalej :D
 

DeletedUser3480

Guest
Manfred z Tobą w sojuszu?
To chyba by było koniec Grepolis :)
wszystko jest możliwe. Jak by sie trafił ciekawy przeciwnik. Tylko mam obawy ze na pl sie nie znajdzie. Ciekawe mocne ekipy sie rozsypały dawno temu a to co zostalo to sama widzisz
 
wszystko jest możliwe. Jak by sie trafił ciekawy przeciwnik. Tylko mam obawy ze na pl sie nie znajdzie. Ciekawe mocne ekipy sie rozsypały dawno temu a to co zostalo to sama widzisz

skoro wszystko jest możliwe to i możliwe jest odbudowanie ekip :p problem w tym że nie ma do czego wracać, gra jest dla wielu trupem, 0 konkretnych zmian, ciągle inno rozwija opcje za złoto itd
 

DeletedUser4218

Guest
Ciężko o odbudowę ekip. Część się wykruszyła, część gra tak sobie, a część gra porozrzucana po innych sojuszach i tam już miejsce znaleźli. Nie mówię tu o jakiejś swojej ekipie, tylko tak obserwując różne.
 
Sisi, kiedy ta emerytura od grepo?, widzę że tylko przekładasz jak nasz rząd
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Sisi, kiedy ta emerytura od grepo?, widzę że tylko przekładasz jak nasz rząd
smiley_emoticons_lol.gif

Ech, no jakoś ciężko przejść na emeryturę jak jeszcze siła jest :p

Ale tak odbiegam od tematu nieco, więc wracam.
Kto tam wygrywa na tym świecie kto przegrywa?
Jakieś ekipy do polecania na zwycięzcę świata?
 
Faworytami sa spiochy ale zeby ktos wygrywal a ktos przegrywał, trwaja walki caly czas i nie ma przycisnietego sojuszu żadnego.
 
Ech, no jakoś ciężko przejść na emeryturę jak jeszcze siła jest :p

Ale tak odbiegam od tematu nieco, więc wracam.
Kto tam wygrywa na tym świecie kto przegrywa?
Jakieś ekipy do polecania na zwycięzcę świata?

pokojowy świat, 0 walk, wszyscy zakładają miasta, podobno nawet nikt nie chce budować cudów i po rozpoczęciu EC wszyscy masowa walną szaraki
 
a po co walczyć, to badziewie zwane walką sprawia przyjemność tylko 30-40 graczom na każdym serwerze, przecież to nie jest gra wojenna, a gra polegająca na budowaniu imperium
inne gry INNO polegające na budowaniu domków w jednym mieście, graniu kiedy się chce, bez apki, przynoszą kilkakrotnie więcej kasy producentowi niż grepo
bo tam nikt nie straci miasta i ludziki to lubią, a nie tą pseudowojne, w których wszyscy się znają, udają że sobą walczą, tłuką maluczkich a na koniec w zgodzie budują razem cudaki i w profilu mają 7-mą korobnkę
chcesz wojować w realu to wstąp do wojska, niekoniecznie w polsce, potrzebują wszędzie xd, przeżyj kiedyś ostrzazł artylerii, z zabawek putina zwanych gradem
BM-21 Grad
wtedy będziesz wiedział co to wojna
 

DeletedUser31057

Guest
Panie kolego, trochę się pan zapędził :] jak budować imperium bez walki? Aleksander Wielki, Hitler, oraz wielu innych, mniej lub bardziej znanych ludzi zbudowało imperium, podbijając liczne terytoria i mordując wielu ludzi. Więc gra polegająca na zbudowaniu imperium MUSI być grą wojenną. Jeśli ktoś nie lubi tego typu rozrywek, ma do wyboru inne gry tej, bądź innej firmy - jak sam zauważyłeś :] nie zgodzę się także, że gra przynosi mało pieniędzy, niektórzy kupują ciąle wielkie pakiety złota - takich najweselej się podbija mając jedynie zarządcę i kapitana, wtedy czujesz, że umiesz grać :D Wojna to nie tylko strzelanina szarych żołnierzy. To też dyplomacja oraz strategia ich dowódców, co można przećwiczyć w tej grze. Nie rozumiem w ogóle po co pisałeś ten post :] mam nadzieję, że go nie skasują, jest zabawny. Miło się go czyta czekając, aż ataki sojuszu Fc Szpunt przyjadą dać mi pw i utopić się w wodach pod moimi miastami. Przepraszam za przydługi post :] Pozdro
 
Do góry