Sytuacja na świecie Eubea

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29075

Guest
Tak swoją drogą. Jak wielką masówką musi być sojusz, który posiada 4 człony i rozpada się po 1 akcji? :)
 
Beznadziejna. Nabrali samych bobow co nawet nie wiedza co to birema ;) dlatego nie lubor masowek. Wchodzi z ekipa a tak to bez sensu
 

DeletedUser26408

Guest
Nabrali samych bobow co nawet nie wiedza co to birema ;)

nie wiem co to birema, a mnie tam nie było ...
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser29075

Guest
Dla ułatwienia sprawy w planach jest przekazanie mi koordynatora offa
smiley_emoticons_lol.gif


Swoją droga to byłoby niesamowicie ciekawe, zastanawiam się, czy da radę podbić miasto atakując biremami i szermierzami
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

DeletedUser12136

Guest
Dla ułatwienia sprawy w planach jest przekazanie mi koordynatora offa
smiley_emoticons_lol.gif


Swoją droga to byłoby niesamowicie ciekawe, zastanawiam się, czy da radę podbić miasto atakując biremami i szermierzami
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

Da radę, wiele razy tak podbijałam miasta :) Tylko wcześniej musi Ci je ktoś wyczyścić
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Andrzej takimi sportowcami chyba najwięcej miast podbijał...jeden ogień i dwie łódki defa
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
Choć wcześniej czyścił wszystko offem
smiley_emoticons_viking.gif
 

DeletedUser11618

Guest
Dla ułatwienia sprawy w planach jest przekazanie mi koordynatora offa
smiley_emoticons_lol.gif


Swoją droga to byłoby niesamowicie ciekawe, zastanawiam się, czy da radę podbić miasto atakując biremami i szermierzami
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif


wszystko da rade :cool:

jezeli chodzi o brandery to musisz odpalic kapcia - wtedy wystapi element zaskoczenia :D:D:D
 

DeletedUser11944

Guest
A dzien dobry,
z mojej perspektywy, na akwenie innym niz ten o numerze 55, wyglada to tak: wyspy, wioseczki w balonikach ze sztandarami, niektore nawet z jakimis trudno zauwazalnymi emblematami, wszystko w ponurej, jesiennej tonacji. Troche mnie to dziwi, bo wiosna podobno nadeszla i niby wszystko ma sie zielenic, a tak sie nie dzieje. Czy da sie to jakos naprawic? Czy jest jakies rozwiazanie tego problemu?
 
Raczej to w miastach , kótre sa bliżej celu. I brander jest szybszy niż kolon. u nas na dymie kolon ma V=12 a brander V=20
 
Dzień dobry, uszanowanko
Jak tam sytuacja na świecie Eubea z perspektywy innej niż z m55?;)
NorbiF szczerze to nie wiem. Zawsze mnie tylko m55 interesowało :) mam dziwną słabość do tego rejonu. Czasem jednak potrzebne są zmiany. Na m44 nasz największy przeciwnik padł po jednej akcji. To początek świata, więc jeszcze różnie może być na tych terenach. A jak tam na m45 i m54? Ktoś opowie?
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif
 
Do góry