Sytuacja na świecie Eubea

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
A tu sie cos zadzieje, czy nie ? Slyszalem , ze Spiochy dostaja baty od Siggitarius. No w glowie sie normalnie nie miesci. Nic te Spiochy podbic nie potrafia ;)
 

DeletedUser15806

Guest
Dzieje się i to dużo. Im mniej na forum tym więcej w grze ;)
Nie, to nie ma takiego przelozenia. Jak sie w grze dzieje cos naprawde ciekawego to forum az huczy. A na tym swiecie cisza. Zreszta u nas tez jakies majowkowe walki tylko.
 

DeletedUser4218

Guest
Nie, to nie ma takiego przelozenia. Jak sie w grze dzieje cos naprawde ciekawego to forum az huczy. A na tym swiecie cisza. Zreszta u nas tez jakies majowkowe walki tylko.

Może sami skromni ludzie grają? Co wolą walczyć w grze, a nie pisać na forum :)
 
A tu sie cos zadzieje, czy nie ? Slyszalem , ze Spiochy dostaja baty od Siggitarius. No w glowie sie normalnie nie miesci. Nic te Spiochy podbic nie potrafia ;)
Pisałem że Łorient zaora, więc co się dziwić
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser29075

Guest
Odpuściłem brandery - już każdy wiedział o ich istnieniu, teraz gram mniej agresywnie
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser31057

Guest
Ludzie się rozleniwili na tym wolnym :] nawet ja przejąłem nieaktywnego 4k, zamiast coś powalczyć o następne miasto :D
 

DeletedUser15806

Guest
Z tego co mówią trzeci założyciel sprzedał sojusz i na krótkiej smyczy u ciebie chodzi
smiley_emoticons_hecheln.gif
Faktycznie malograsz , skoro takie bzdury wypisujesz. To raczej tamci zalozyciele przeszli do czerwonych. A po drugie jakbys dobrze sie orientowal :) to bys wiedzial, ze nie rzadzilem i nie rzadze w Pociagach
 

DeletedUser30713

Guest
Faktycznie malograsz , skoro takie bzdury wypisujesz. To raczej tamci zalozyciele przeszli do czerwonych. A po drugie jakbys dobrze sie orientowal :) to bys wiedzial, ze nie rzadzilem i nie rzadze w Pociagach

Zefir123 08.04.18 o godzinie 10:40
gmart bo guzikowi sie niechce i tak finalnie wylądujemy w jednym sojuszu.
gerczix 08.04.18 o godzinie 10:38
Kto będzie rządził w końcu?
Zefir123 08.04.18 o godzinie 10:30
Dałem zaproszenia niedlugo wchodzi gmart jakby co

To dostałem 2 minuty po Tym jak Grzesiu mnie z sojuszu wyrzucił:

gmart 08.04.18 o godzinie 14:57
Nic do Ciebie nie mam, ale wiem , ze jestes absolutnie zwiazany z Bronderem, do ktorego tez nic nie mam, ale przyspawal sie do stolka i nic do niego nie dociera. mysle, ze lepiej idz do nich

profil sojuszu pociągów:

dyplomacja:gmart

Rekrutacja: wstrzymana.

Gracze z polecenia piszą do yavus

To chyba by było na tyle w sprawie tego, że nie rządzisz i że to my, jako reszta założycieli przeszła do wroga;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29075

Guest
[CENZURA]
Gerczix, idź tam sobie przegrane ego łechtaj gdzie indziej bo bzdury piszesz i sami nie wiecie o co chodzi. Gmart miał zająć się tylko drugim sojuszem, został wybrany demokratycznie na ochotnika, podobnie jak na dyplomatę, bo jak powszechnie wiadomo, emeryci wątpliwej jakości wypychani są do pierwszego szeregu. :D

To że gmart poszedł ogarniać wasz [CENZURA] to nie znaczy że rządzi - a zresztą, co ja się produkuję, na jego miejscu miałbym niezłą bekę z Was wszystkich [nie to, że teraz nie mam][CENZURA]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry