Sytuacja na świecie Eubea

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
Panie Gmart, proszę nie pisać, że jest Pan najlepszy, bo najlepszy to jestem ja i każdy to wie
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
Moj drogi mlodszy kolego, bycie dobrym czy najlepszym nie ma nic wspolnego z miejscem w rankingu.
 

DeletedUser23687

Guest
Mój drogi starszy kolego, wszyscy mówią, że jesteś wątpliwej jakości graczem, aż mnie dziwi to, że mimo wszystko starasz się na siłę coś udowodnić
 

DeletedUser13617

Guest
Mój drogi starszy kolego, wszyscy mówią, że jesteś wątpliwej jakości graczem, aż mnie dziwi to, że mimo wszystko starasz się na siłę coś udowodnić

oczywiście, ze masz rację drogi Tunderslie - ja jestem trzecioligowy

ale to w żaden sposób nie zmienia zasadności mojego pytania
 

DeletedUser23687

Guest
Lolo Bydlaczek, ciebie to akurat uważam za dobrego gracza i miło wspominam retimmo :)

W szczególności to najlepiej wspominam Manfreda i jakby kiedyś gdzieś startował to go znajdę i zagram z nim!

Mówię to całkowicie poważnie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4811

Guest
Adriana majciochy się dawno rozpruły :>
Mimo to nigdy nie lśniły tak, jak Twoje :>
 

DeletedUser23687

Guest
Skąd ty wiesz co mi się lśniło, a co się nie lśniło, przeraziłaś mnie teraz i to mocno, chyba zakryję kamerkę
smiley_emoticons_headstand.gif


A tak myślę, skąd wiesz, że Adrian ma rozprute, to dopiero historia!
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser4811

Guest
Zaglądałam do Ciebie kilka razy :) Majciochy mi błysneły po oczkach i musiałam uciekać :

Majciochy Adriana to długa historia. Potrzeba beczki piwa i ciemnego baru, żeby opowiedzieć :> Tam w złotych kubotach nie wpuszczają, także sorry...
 

DeletedUser23687

Guest
Czyli mówisz, że moje majciochy są znacznie bardziej błyszczące niż Adriana
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser4811

Guest
Owszem!
Blask bije już przy wysyłaniu offa. Może pokryj te złoto jakąś matową farbą, dla przyzwoitości... :p
 

DeletedUser23687

Guest
Ciężko, trzeba by było bardzo dużo farby zmarnować, a może ty o swojej garderobie coś opowiesz? A tu się tak biednego dzieciaka uczepiłaś
smiley_emoticons_pegasus.gif
 

DeletedUser4811

Guest
Biednego? :>
Biednego bym się nie uczepiła :D

Jak kogoś stac na złote mury to i na puszkę farby może sie szarpnąć :)

Swoją drogą taki gospodarz mógłby zaprosić na jakiś raut... Będąc nowym w wykwintnym towarzystwie tak by wypadało
 

DeletedUser23687

Guest
Widzisz, tak to już na tym świecie gram, że więcej zarabiam niż wydaję :) Przez ostatnie 3 tygodnie z handlu zarobiłem około 8k złota, a kupców wcale nie trzeba szukać, sami do mnie piszą :)

Zapraszam z otwartymi ramionami, moja farma pełna kurczaków czeka
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

DeletedUser4811

Guest
Dobra dobra, od rautu się nie wywiniesz :) czekam na zaproszenie :>
 

DeletedUser23687

Guest
Garudo dostał ode mnie wczoraj zaproszenie na piwo, z tej racji, że na prawdę mieszka kilka kilometrów ode mnie, a nawet nie odpisał.... przecież nie gryzę, przynajmniej facetów
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser4811

Guest
Oj, to daleko :> Ja z Wawki :(

Ale na Twoją imprezkę zaproszenia nie odrzucę :>
 

DeletedUser23687

Guest
Jutro "2 Cellos" w Krakowie, jakbyś chciała wpaść to zapraszam
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser23687

Guest
A ja głupi odświeżam i odświeżam czekając kiedy odpiszesz i aż mi się spać zachciało a tu nowa strona :eek:

Night bardzo spoko, jako muzyczka w tle wręcz genialne :)
 
Do góry