Sytuacja na świecie Eubea

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29075

Guest
Pociagi nie maja szefa. Troche sam sie dziwnie z tym czuje, ale pomalu sie przyzwyczajam.
Jak to? Przecież ty rządzisz w pociągach, zapomniałeś już?
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif


weteran2 Ja akurat z nimi w zgodzie żyję względnie :D Poza tym na razie nie mam czasu się tutaj bawić i myśleć kogo tu dzisiaj podenerwować :D Zbyt ładna pogoda za oknem na to, domek nad jeziorkiem już wynajęty, tylko jechać
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 
wy tylko pocia
w moim wieku już jest skleroza a wiec nie smutaj ja i tak nic nie pamiętam

miłej zabawy życzę :)
manfred tyś młody chłop - pomińmy mamuty - bo one to już mogą mieć sklerozę :)
ps. fajnyś chłop jest - szkoda, ze nie mieliśmy okazji dłużej razem pograć
 

DeletedUser3480

Guest
nic straconego, mamy nadal szanse.

ja pomimo odwyku grepolisowego zagrał bym sobie. Ale musiało by być coś z jajem bo szybko się nudzę.

ps. tyś fajna babka :)
 

DeletedUser23402

Guest
Taka edessa bym nie pogardzil druga :) mimo że twoji uchodźcy dali mi dobra lekcje :)
 

DeletedUser31152

Guest
Jak to? Przecież ty rządzisz w pociągach, zapomniałeś już?
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif


weteran2 Ja akurat z nimi w zgodzie żyję względnie :D Poza tym na razie nie mam czasu się tutaj bawić i myśleć kogo tu dzisiaj podenerwować :D Zbyt ładna pogoda za oknem na to, domek nad jeziorkiem już wynajęty, tylko jechać
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
,no ładna pogoda-to będzie powód dlaczego świat przegrany
 

DeletedUser4811

Guest
Infernal Quality wisicie mi dobrego drinka...

... Siedzę sobie kulturalnie na wsi u teściowej. Żłopię drinka z okazji dnia wiedźmy (jak to ona pięknie nazywa)

... przez Was łyknęłam 3 węgle ;/ Częste wizyty w kiblu wzbudziły podejrzenia!
 
Niestety zepsuli ustawienia i idealny świat wypuszczają za 2 tygodnie, to na jesień wypuszczą x2, a tam się nie da grać. Jak mam w takich warunkach startować do topki? Nie da się xdddd
 

DeletedUser29075

Guest
Zagrasz i to jeszcze wiochę na skałce założysz na początek, żeby zbyt łatwo nie było
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Hm... tak sobie czytam.

\*Hoopoe\* jakoś nie kojarzę, nie mieliśmy przyjemności chyba grać na jednym świecie.

weterana kojarzę, jak jeszcze nie był weteranem grepo.

Jak Wam się tu gra podoba?
 
Nigdy skałek, założyłem 2 na Dymnym i skończyłem, to zły znak xdddd

W jednym sojuszu nie byliście, ale na serwerze już prawie xd On siedział w melonikach, Ty z gmartem xd
Nie gram tutaj, jedynie uczę hopka kultury, bo szaleje gorzej ode mnie. Mam pseudoemeryturę :D
 
Do góry