Sytuacja na świecie Eubea

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31178

Guest
Tak walczy wielki Parsifal.... wiadomości do naszych graczy . Gratulacje za brak wiary we własne siły i kolejne intrygi i fałsz.

Witam wszystkich w ten piekny wieczor


Sojusz Parsifal poszukuje aktywnych offowcow do walki z wielkim ORIONEM


Chetnych zapraszam do kontaktu z bronder

Widocznie wiadomość została wysłana do tych nielicznych, ponieważ ja takiej wiadomości nie dostałem
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser31463

Guest
to teraz wiem skąd nagle tyle pw od Kohorty do mnie,nie wiedziałem dlaczego tak się rozpisali nagle o przyjęcia
no to teraz będziecie mieli z kim walczyć i nas zjechać bo część naszych graczy stwierdziła,że nie jesteście godni aby z Wami walczyc i poszła w szaraki po tych masach. Jeszcze raz gratulacje i miłej zabawy do końca .
 

DeletedUser31463

Guest
chcę tego od szaraków do Nas -proroków nam potrzeba mass był po 19:00,a szaraki przed,musiał wiedzieć o tym masie
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif
tak Scypion od dawna był prorokiem i dawno mówił aby się nie brudzić ,a resztę oprócz jednego innego gracza postaram się zatrzymać co by Wam zbyt łatwo nie poszło. Paru może jeszcze do Was dojdzie po propagandzie pewnej zawistnej osoby i zabawa trwa dalej. Moc jest z Wami he he .
 

DeletedUser29986

Guest
Daj spokój. To jest tak jak mówiłem.
Sprawne posługiwanie się klawiaturą zarówno mniejszych graczy jak i większych i rozszczekanego szaraka.
Wszystko silnie w literki uderza, a jak trzeba walczyć to szaleją jak ranne jelenie.
 

DeletedUser31463

Guest
Daj spokój. To jest tak jak mówiłem.
Sprawne posługiwanie się klawiaturą zarówno mniejszych graczy jak i większych i rozszczekanego szaraka.
Wszystko silnie w literki uderza, a jak trzeba walczyć to szaleją jak ranne jelenie.
a jak trzeba walczyć i szanse się wyrównują to piszą masa do wroga aby podebrac graczy. Mów sobie co chcesz ale słabizna z Was he he. Myslałam że nas rozjedziesz sam jeden a Ty naszych do tego potrzebujesz wiec trochę morale mi poprawiłes wojowniku ,że jednak nie jesteśmy aż takimi cieniasami bo rady nie dajesz. Trzymaj się swojej kwestii ale pamiętaj, graliśmy uczciwie do tej pory i mamy z tego satysfakcję a Ty nawet zwycięstwem się nie pochwalisz bo coż to za zwycięstwo? Dobrej nocy Panie Zefirze Wielkie EGO kłaniam się do stópek.
 

DeletedUser29986

Guest
Zacznij może od ustalenia kto napisał tego śmiesznego masa to po pierwsze, bo ja o nim dowiedziałem się tutaj z - FO nie mam czasu się takimi głupotami zajmować.
Że jestem słaby i grać nie umiem to wiem, utwierdzacie mnie w ciągłym przekonaniu jak te gadające farmy na każdym świecie, albo tzw. szaraki przyszłości. Nadal pięknie składasz literki czyżby przygotowanie do lotu z misją ratunkową na świat Populusa?
EGO- Nie, ja po prostu wiem ile jestem wart, a pękam to jedynie z dumy.
I nie zapomnij, że to Wy dostaliście szanse pogrania sobie na tym świecie i tego nie poszanowaliście.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31463

Guest
Zacznij może od ustalenia kto napisał tego śmiesznego masa to po pierwsze, bo ja o nim dowiedziałem się tutaj z - FO nie mam czasu się takimi głupotami zajmować.
Że jestem słaby i grać nie umiem to wiem, utwierdzacie mnie w ciągłym przekonaniu jak te gadające farmy na każdym świecie, albo tzw. szaraki przyszłości. Nadal pięknie składasz literki czyżby przygotowanie do lotu z misją ratunkową na świat Populusa?
EGO- Nie, ja po prostu wiem ile jestem wart, a pękam to jedynie z dumy.
a my ze śmiechu bo jest wielu lepszych graczy którzy tak się nie noszą . Weszłam bo zapomniałam Ci podziękować jak to ostatnio napisałeś za reklamę na FO . Więc dziękuję serdecznie i ciesze się,że dzięki takiemu szaraczkowi jak ja Ty błyszczysz jeszcze bardziej gwiazdo . P.S petarda była ?;)
 

DeletedUser31463

Guest
I nie zapomnij, że to Wy dostaliście szanse pogrania sobie na tym świecie i tego nie poszanowaliście.
:p ten co płakał,że szaraki wali mówi to nam którzy z uporem zawsze trwamy do końca nawet jak po tyłku dostajemy? No teraz to dałeś ubaw na dobry sen dla mnie . Dziękuję Ci za kabaret
 

DeletedUser29986

Guest
:p ten co płakał,że szaraki wali mówi to nam którzy z uporem zawsze trwamy do końca nawet jak po tyłku dostajemy? No teraz to dałeś ubaw na dobry sen dla mnie . Dziękuję Ci za kabaret
Ty, Anka Tobie od dawna się wymieszało pod kopułka i masz bałagan na strychu. Zachowujesz sie czasami jak chińczyk po solarce z dredami, piękny obraz próżności no i mody na coraz to nowsze wyimaginowane fakty. To ten obłąkany kolo - OLSEN namawiał tłumy do szaraków ja to chciałem wszystko rzucić i iść tam do Was w te M14 - bo po bitwie z całym światem widziałem tam tylko możliwości dalszego rozwoju...
 

DeletedUser23701

Guest
Aniu "padlina" to pozostałość po zwycięskim sojuszu,a z tego co widzę śpioszki mają się świetnie i w żadnym razie nie można ich w ten sposób nazwać.
I w ogóle o co się spinasz jeśli gra teraz rozgrywa się o pietruszkę;)
 

DeletedUser31463

Guest
E tam z tą pietruszką, weź ją sobie bo zgniła jest strasznie . Idę biremki klepać i czekam na PW. Pozdrawiam.
 
Do góry