Sytuacja na świecie Farsala

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

No właśnie nie, kolega od nas z sojuszu stracił przed chwilą miasto. Bunt mu wbili o 15:51 a kolona o 17:14. Ktoś rozwiąże tą zagadkę?
smiley_emoticons_confusednew.gif
Twój kolega pare sekund przed klocem zrobił szaraka , potem zostal podbity

- - - Automatycznie połączono posty - - -

podburzanie o 15:31, podburzanie trwało 1h i bunt i miasto przejęte
Gracz danielszymek z sojuszu unia44 utracił miasto danielszymek na rzecz gracza marcinos1000l. dzisiaj o godz. 17:14
proszę o wyjaśnienie

chyba ,ze tak , to do supportu trzeba
smiley_emoticons_confusednew.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

macie pewnosc co do rozpoczęcia podburzania ? bo może to bunt wlaściwy zaczynał się o 15;31 i wtedy wszystko bylo by ok
 

DeletedUser17195

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

też mamy podburzanie w sojuszu, TRWA 1 GODZINĘ, potem BW
proszę o wyjaśnienie
-ekstra bonus czasowy?
-stałe ustawienie świata?
-błąd?
 

DeletedUser17195

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

a może ktoś z supportu zechciałby wyjaśnić?
 

DeletedUser23718

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Gratulację dla pana, który podbijał te miasto.
smilies_rank06b.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -



Wejdź na grepo przez androida. Śmiech na sali, co zrobili z tą aplikacją. :)

Gram bardzo dużo na apce. Super jest... ładnie kolorowo, czasem się zatnie, czasem wyskakuje "nieznane polecenie" czasem tak muli ze... a czasem "brak połączenia" i dwie opcje "anuluj" "spróbuj ponownie" najważniejsze ze działa jeszcze.. a no i jeszcze ładne obrazki dodali :) na prawdę poprawia grywalność i zachęca ludzi aby zaczęli w to grac.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Sparrow, chciałeś to masz :) mój wpis z przed godz tez został usunięty...
Forum służy do konwersacji na temat sytuacji na świecie Farsala- czy odbiegliśmy od tematu ? nie bardzo.
Nie rozumiem czemu te wpisy są kasowane... "władza" nie lubi rozmawiać ? nam się kasuje posty a sami nic nie napiszą na temat sytuacji...
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

a może ktoś z supportu zechciałby wyjaśnić?

Dziękujemy za zwrócenie uwagi na ten błąd. Oczywiście czas buntu powinien wynosić 12h. Błąd został zgłoszony i już naprawiony. Przepraszamy za niedogodności z tego tytułu. W przyszłości proszę jednak o zgłaszanie takich spraw w systemie ticketów, gdzie szybko zostanie on podjęty, rozpatrzony i zgłoszony.
 

DeletedUser18393

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Dziękujemy za zwrócenie uwagi na ten błąd. Oczywiście czas buntu powinien wynosić 12h. Błąd został zgłoszony i już naprawiony. Przepraszamy za niedogodności z tego tytułu. W przyszłości proszę jednak o zgłaszanie takich spraw w systemie ticketów, gdzie szybko zostanie on podjęty, rozpatrzony i zgłoszony.

ciekawe co na to pokrzywdzeni którzy stracili wioski
Wydaje mi się że zwykłe przepraszam to trochę za mało dla kogoś kto siedzi po kilka lub kilkanaście godzin
by wykorzystać ochronkę może nawet traci realne pieniądze na wirtualną wioskę,a za chwilę traci miasto bo ktoś czegoś nie dopatrzył.
Według mnie właściciele gry powinni jakoś zrekompensować tym graczom stratę miasta chociażby zwiększonym surowcem i skróconą budowę.
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

błąd błędem-to jedno
dla mnie większym problemem jest,że ktoś zdobył miasto nieregulaminowo
że też mu wpadło do głowy tego kola pchać,to jest bardziej chore jak ten błąd
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser22055

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Musza zwrucic laski nie robia, czlowiek wydaje hajs, marnuje czas czyli 5 calych dni a tu zonk. To jest chore

- - - Automatycznie połączono posty - - -

błąd błędem-to jedno
dla mnie większym problemem jest,że ktoś zdobył miasto nieregulaminowo
Takiemu graczowi powino z automatu zabrac miasto, ale co tam jak patrze to powtarza sie sytuacja z bizancjum, ze suport tolerowal nie ktorych graczy, kto gral to bedzie wiedziec o kim mowa.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

ciekawe co na to pokrzywdzeni którzy stracili wioski
Wydaje mi się że zwykłe przepraszam to trochę za mało dla kogoś kto siedzi po kilka lub kilkanaście godzin
by wykorzystać ochronkę może nawet traci realne pieniądze na wirtualną wioskę,a za chwilę traci miasto bo ktoś czegoś nie dopatrzył.
Według mnie właściciele gry powinni jakoś zrekompensować tym graczom stratę miasta chociażby zwiększonym surowcem i skróconą budowę.

Prosimy, aby gracze, którzy stracili miasta, zgłosili się do nas za pomocą systemu ticketów (w tym miejscu). Wszystkie sytuacje zostaną przez nas rozpatrzone indywidualnie.
 
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

proponuje wysłać wiadomość jako ogłoszenie o tym , wtedy zgłoszą się na pewno te osoby poszkodowane
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

a ja jestem bardzo ciekaw jak chcecie stratę miasta zrekompensować graczowi. Moze miał ambicję być w topce, jak to teraz nadrobi? I serio jaka "kara" spotka tego co zdobył miasto?
 

DeletedUser26173

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

"Najzabawniejsze" jest to że czas mija,a wioski zdobyte za półdarmo tętnią życiem i pryskają mitologicznymi jednostkami z eventu :)
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

a ja jestem bardzo ciekaw jak chcecie stratę miasta zrekompensować graczowi. Moze miał ambicję być w topce, jak to teraz nadrobi? I serio jaka "kara" spotka tego co zdobył miasto?


według regulaminu wykorzystywanie błędów jest karane... wiadomo czym
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

a ja jestem bardzo ciekaw jak chcecie stratę miasta zrekompensować graczowi. Moze miał ambicję być w topce, jak to teraz nadrobi? I serio jaka "kara" spotka tego co zdobył miasto?

Kiedy kolega po błędzie stracił wioskę zaproponowali mu 400 gold. Nie chcieli zawracać głowy pierdołami swoim niemieckim panom.

Życzę poszkodowanym, żeby w tym wypadku było inaczej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Takie błędy powinno się szybko naprawiać i natychmiastowo wypatrzać błąd tuż po starcie świata. Widocznie support zaspał. Nie chcę krytykować ich pracy, bo to nie dział od tego, lecz w takiej sytuacji powinni się zrównoważyć.

Osoby, które utraciły miasta, mogły mieć myśli o zainstnieniu w rankingu top15. Ten błąd uniemożliwia cel zdobycia takiego stanowiska. Ponadto najbardziej ucierpieć mogły osoby, które włożyły pieniądze w swoje miasta, myślac o świetlanej przyszłości. :) Wówczas nowi właściciele srogo się cieszą zdobyczą, bo w końcu ktoś nie dopatrzył i mają dobrze rozwinięte miasta za free. Jedynie kolon, akademia i port, co zupełnie pozwala przeciętnemu graczowi bez wydawania kasy, tak jak osoba pozbawiona rozrywki. No cóż, oby te sfinansowanie było jak najbardziej uczciwe i nikt nie miał do siebie żalu.
 
Do góry