Sytuacja na świecie Farsala

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Event wypacza straszliwie rozgrywkę na tym świecie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Na każdym świecie

Nie na każdym świecie - oczywiście na każdym nowym (i to bardzo bardzo!!), ale już na światach z rocznym stażem przyzwoitą nagrodą stają się tylko zmysły i po części ptaki
smiley_emoticons_fledermaus2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

No na nowych to przeważnie paczki surki biorą i może trochę łask.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

No na nowych to przeważnie paczki surki biorą i może trochę łask.

Nie tylko. Wiele ludzi robi też harpię na początkowym etapie, gdyż można zgrabić nimi sporo surki od sąsiada. Zdecydowanie event wydaje się za długi, przy czym trzeba założyć powtórkę z Kalidonu, jak nie z każdego świata. Ataki po 200 harpii rozbijające setki wrogich jednostek. Wow!
 

DeletedUser24372

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

1 masówka która sie rozleciała- Zakon Śpiącego Lwa
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

1 masówka która sie rozleciała- Zakon Śpiącego Lwa
smiley_emoticons_irre4.gif

Inne sojusze od razu po ochronie nasuwali w nich. Nie dziwię się, gdy cału sojusz idzie w punkty,
zapominając o wojsku i murku. ;) Takie masówki nie mają życia. Chyba, że nie stałe utrzymanie na 500 surkach,
reszta wyłudzana przez agresorów w postaci haraczu. Pompa z typów, którzy podchodzą tak do tej gry. :)
 

DeletedUser23718

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

I jak została rozwiązana sprawa utraty miast przez graczy spowodowanym błędem / niedopatrzeniem ??
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

I jak została rozwiązana sprawa utraty miast przez graczy spowodowanym błędem / niedopatrzeniem ??
Trzeba spytać się supportu. Każdy gracz miał się zgłosić do administracji z wiadomością o utratę miasta przez błąd z czasem podboju.
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

mnie intryguje sytuacja w sojuszu top 1 tego świata. Grzechu jak to się stało, ze jesteś tam dyplomatą i jak rozumiem szefem? Jakiś zamach stanu? :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

mnie intryguje sytuacja w sojuszu top 1 tego świata. Grzechu jak to się stało, ze jesteś tam dyplomatą i jak rozumiem szefem? Jakiś zamach stanu? :)
Wolne wybory, kandydowalem z ramienia najbardziej populistycznej partii swiata. Obiecalem kazdemu worek zlota i poszlo : ) . Juz zaluja bo oczywiscie z obietnicy sie nie wywiazalem, jak w zyciu. Ale Polacy sa przyzwyczajeni ze robi sie ich w balona od lat wiec grzeje sobie dalej ten cieplutki stolek : )
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

A ten worek to czasem nie dla Kratosa też obiecany? Powywalał wszystkich z sojuszu Azira.
 

DeletedUser12744

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Pewnie że dla Kratosa//ciach// .Na Farsali niema czego szukac mysle ze na innych swiatach tez pod tym nickiem niema co zaczynac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19421

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

No nieźle sprzedać się za 2k złota.
Tanio się ceni.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

2k złota to będzie ze 40 zł - 10 dolarów. Znam tańsze :)
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

a ja tam się dziwię, ze ktokolwiek aż tyle złota wywalił na taki cel. Nie ten etap gry i żadna potęga z Akatsuki (ja dopiero się rozkręcam;-) ).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Nawet nie wiem o co chodzi, ale wyłożę x2 aby to odkupić :)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Zalogowałem się razem z centusiem z phi - jakby ktoś pamiętał :)
Morze 65, zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy czy bicia czy jak tam :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Nic nikt o sytuacji nie pisze, a zdaje się Pan Gmart z kolegami z innych światów którzy są w innych topowych sojuszach rozgrywa świat kasując po kolei mniejsze sojusze :)
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Dlatego nikt nic nie pisze :D
 
Do góry