Sytuacja na świecie Farsala

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Moze po prostu brak prowokatorow : ). Swiat jest dosc dobry, przy tej predkosci eventy nie sa wstanie tak wypaczyc rozgrywki jak na szybkim.

no właśnie hehe :p dlatego jest tak smutno tutaj :)
prawda to, chociaz te 20+ mant w kilka h za dużo daje :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Ciekawi mnie czy Sempery tak mocno wala w Rangersow ? Ktos ich wyciagnal na Top1 obroncow.
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Gdyby polityka rangersów była troche inna to i def by się znalazł :)

Z moich obliczeń wynika, że już nie jeden sojusz próbował się z nimi dogadać, ale jak głową w ścianę hehe :)

Trochę sytuacja w środku tez nie tego, bo chyba sojusz jest po to, żeby się wspierać :)
A skoro gracze mają po 14 miast i juz jest twierdzenie ze sami powinni sie bronić to raczej zespołowo to nie wygląda :)

necro widzisz, dogadałbyś się ze mną, byś miał jak w rajchu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Gdyby polityka rangersów była troche inna to i def by się znalazł :)

Z moich obliczeń wynika, że już nie jeden sojusz próbował się z nimi dogadać, ale jak głową w ścianę hehe :)

Trochę sytuacja w środku tez nie tego, bo chyba sojusz jest po to, żeby się wspierać :)
A skoro gracze mają po 14 miast i juz jest twierdzenie ze sami powinni sie bronić to raczej zespołowo to nie wygląda :)

necro widzisz, dogadałbyś się ze mną, byś miał jak w rajchu :)

tak przyglądam się statystykom i albo źle patrzę albo Rangersi i Rangersi II stracili 4 miasta na korzyść sempersów więc nie wiem o co ci chodzi :p chyba że ja coś źle patrzę to możesz mnie poprawić ;) ;)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

tak przyglądam się statystykom i albo źle patrzę albo Rangersi i Rangersi II stracili 4 miasta na korzyść sempersów więc nie wiem o co ci chodzi :p chyba że ja coś źle patrzę to możesz mnie poprawić ;) ;)
4 miasta to tyle co nic, pewnie jakies tez przejeli. Zadne wydarzenie. Ja slyszalem ze pozycja Rangersow w rankingu obrony wynika z tego ze Sempersi nie potrafia atakowac i sie strasznie rozbijaja. Prawda to ?
 

DeletedUser23140

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

tak przyglądam się statystykom i albo źle patrzę albo Rangersi i Rangersi II stracili 4 miasta na korzyść sempersów więc nie wiem o co ci chodzi :p chyba że ja coś źle patrzę to możesz mnie poprawić ;) ;)

byly takie weekendy ze tracili po 16 miast na rzecz semperow i co z tego ? jak rangersi ich zaatakowali to nie wiedzieli gdzie slac wsparcie tyle tych buntow mieli
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

SI i RANGERSI się klepią ale za wcześnie by oceniać przewagę,bo przy okazji skubnie się też czasem nieaktywnych albo małe miasto
dobrze,że jest przeciwnik,dobrze,że godny

wyrzyn polityka to zawsze w założeniu jest mętna,my mamy strategię,w dyplomacji nie kierujemy się niedoborami deffa na szczęście
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Niedoborami nikt się nie kieruje. Ale wywiązywać się z umów chyba powinno być na pierwszym miejscu :)

Strategia strategią, ale jak ja się mam od kretow dowiadywać, że nie podpiszecie żadnego paktu, pomimo, że z mojej strony wywiązałem się z umowy. To chyba coś nie halo jest :)

A i mój nick to wyrzym nie wyrzyn
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

przepraszam za pomyłkę w nicku i szczerze nie wiem jaki sojusz reprezentujesz,rzeczywiście jeśli używasz kretów w dyplomacji to nie halo jest:)
 

DeletedUser26352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Szkoda że nikt nic nie piszę o wiernych sojusznikach rangersów (czyt. =Przyjaciele=) i ich jakże cudownej sytuacji w jaką weszli.
Ktoś może przybliżyć sprawę bo ja nie wiem czy jestem do tego odpowiedni. :rolleyes:
 

DeletedUser26351

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Słyszałem że nic wielkiego się nie stało mieli wbitych tylko 80 buntów i stracili ok. 30 miast
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

przepraszam za pomyłkę w nicku i szczerze nie wiem jaki sojusz reprezentujesz,rzeczywiście jeśli używasz kretów w dyplomacji to nie halo jest:)

hehe to akurat sam do mnie napisał, nawet nie musiałem się pytać jak tam sytuacja :)
w każdym razie stawiajcie dalej swoje dobro ponad dobro sojuszu :)
mój nick kto mnie zna ten wie hehe i to wystarczy :)

Gdzieś kiedyś widziałem już taką sytuację ;) chyba to była Theta :)
 

DeletedUser23140

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

widze ze forum zyc zaczyna :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Drugi sojusz, który chciał pakt z Rangersami :)
nie bardzo rozumiem, kto komu wbil 80 buntow i zabral 30 miast. Wiem ze moj Boysom, nawet te liczby sa sporo wieksze. Ale tu z kontekstu wynika ze o jakis inny sojusz chodzi.
 

DeletedUser26352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Zgaduj :D
1b6d1e0cf6b6a.jpg
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

nie bardzo rozumiem, kto komu wbil 80 buntow i zabral 30 miast. Wiem ze moj Boysom, nawet te liczby sa sporo wieksze. Ale tu z kontekstu wynika ze o jakis inny sojusz chodzi.

SI zgarnęło =Przyjaciołom= :) kolosseloka mi przejeli ehh świeć Panie nad jego ostatnią wiochą
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

nie bardzo rozumiem, kto komu wbil 80 buntow i zabral 30 miast. Wiem ze moj Boysom, nawet te liczby sa sporo wieksze. Ale tu z kontekstu wynika ze o jakis inny sojusz chodzi.

Boysi ładnie pojechani. Brawo
smiley_emoticons_bravo2.gif
 
Do góry