Sytuacja na świecie Farsala

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22055

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Przyjaciele mieli wbitych makx 50 a nie 80 juz bys tak nie kolozryzowal :D ale no coz Si pokazalo jak potrafi slabszych drapac :)
 

DeletedUser23332

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Zacznijmy od początku Czopuś - zapomniałeś już jak Twój sojusz TOP 1 na świecie atakował nasz hmm TOP 7-8? Wtedy Ci nie przeszkadzało bicie słabszych?
Jak w Was uderzyliśmy pierwszy raz to do kogo później piszczałeś o def, żeby wioseczki Wam obstawił? Jak nie pamiętasz to ich Ci przypomnę: Old Boys, No Mercy, Stara Gwardia - tych jestem pewna, a może było ich więcej.
Obiektywnie patrząc na Twoje słowa o drapaniu słabszych to brzmią one dość żałośnie.

Jeśli chodzi o =Przyjaciół=. Prawda jest taka, że Radziwill sam chciał tej wojny.
Na początku zawarł z nami PON. Kiedy my włączyliśmy się do walki z Rangersami, żeby pomóc ich koalicji, biedak zagarnął graczy z Imperium Macedońskie i zrobił PON z Rangersi (tak z Tobą Czopuś). Jak to nam ładnie wytłumaczył wtedy, że muszą mieć oddech aby się odbudować. Jednak zapewniał, że za chwilę zerwą tego PON'a i dalej będą aktywnie uczestniczyć w walkach. Również pisał, że nie będą wspierać Rangersów defem (na potwierdzenie słów każdemu zainteresowanemu mogę przesłać całą korespondencję).
Ileż kłamstw było w tych słowach, a sam Czopku podsyłałeś nam listę graczy wspierających Wasze miasta przez No Mercy aktualnie =Przyjaciół= i namawiając nas na wojnę z nimi.
Koniec końców Radziwill zerwał z nami PON informując o tym naszego dyplomatę o 24-tej, a o 8-mej rano już nas zaatakowali.
I jeszcze drobiazg - pewnie mało istotny, ale o nim też wspomnę - w momencie pierwszego ataku =Przyjaciół= na nas byli od nas wyżej w rankingu
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

Ot, tyle prawdy w tym wszystkim.
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Post pełen przezwisk co do gracza sojuszu Rangersi.Przyjmujemy,że ma się dobrze dzięki Twoim licznym wsparciom.:)
//ciach//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

A ja przy calej sympatii dla Radziwila Rogalince wierze. Z moich informacji ewidentnie wynika ze chlopak przekombinowal. To wyglada jakby chcial zalatwic sobie uklad z kazdym sojuszem przeciw kazdemu innemu. I miec dupe chroniona z kazdej strony. Ale tak sie nie da , bo w koncu inni sie zorientuja w takich kombinacjach. Trzeba umiec postawic sie z ktorejs strony i nawet mocnemu sojuszowi powiedziec sorry, ale pakt mnie nie interesuje bo jestesmy zwiazani z tym a nie innym sojuszem. Mozna postawic na zlego konia ale przynajmniej jest sie wiarygodnym.
 

DeletedUser23332

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Jeśli sam zainteresowany jest urażony, że w taki sposób przekręciłam nick to wystarczy, że tutaj publicznie się wypowie. Znając już jego zamiłowanie do wiadomości masowych wysyłanych do naszego sojuszu, zniżę się do jego poziomu -1 i równie chętnie wydukam do Was wiadomość zawierającą przeprosiny pod jego adresem :)

Dowartościowanie w takiej grze jak grepolis? Nie oceniaj mnie proszę swoją miarką.
Po to jest ten temat, że wypowiadamy się o sytuacji na świecie Farsala. Jeśli ktoś zaczyna pisać i przekręcać fakty to nie widzę powodu dlaczego ich nie wyprostować :)
Chyba zawsze dobrze jak pozostałą część świata pozna opinię drugiej strony i nie widzę w tym nic złego.

uff i dobrze, że z nim nie piłam wódki, bo czopkiem by mi się odbijało przez kolejny tydzień...
 

DeletedUser23396

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Post pełen przezwisk co do gracza sojuszu Rangersi.Przyjmujemy,że ma się dobrze dzięki Twoim licznym wsparciom.:)
//ciach//

Tak z czystej ciekawości.
Jakieś odniesienie do części merytorycznej omawianego postu? Może czasu zabrakło albo argumentów?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23140

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

merytorycznie używajcie poprawnych nicków,jeśli o kimś piszecie
i tyle albo aż tyle
nick to tylko nick , naprawde przekrecenie go moze obrazic kogos ? przeciez jestesmy w wiekszosci dorosli a piaskownica z niektorych wychodzi :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26370

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

hehehe Rogalinka nadal w formie jak widzę
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Gdzie tu post pełen przezwisk ? skoro koleś to necroczop a rogalinka napisała zdrobniale czopuś to gdzie tu przezwiska są ? nie wiem czego się czepiasz

"czopek", "czopuś" to nie przezwiska-niech Wam będzie,może ktoś uwierzy
zdrobnienia?też niech będzie,tyle,że gracz Was nie zna
zdrobniajcie się między sobą,w swoim kręgu
 

DeletedUser25484

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Dokładnie zdrabniajcie swoich,a nie :D
 

DeletedUser26311

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Helpolis - śmiechłem z Ciebie ;)
 

DeletedUser22227

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Kurde zawsze jakieś kłótnie muszą być nie ma świata żeby na forum ktoś z kimś się nie kłócił
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Nie mogę skasować konta tutaj dlaczego EMAIL nie przychodzi ktoś coś?
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Zero frajdy, kolejny szarak;/ dostał bunt w każdym miescie i zwątpił ehh to jest nie fair :(
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

grzegorz1506 :(
ja sie tak nie bawię :(

chyba od Ciebie z soju Azazeal hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23140

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

u nas nikt szaraka nie zrobil :)
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Nie wiem w jakim sojuszu grasz hehe, dlatego strzeliłem :)
 

DeletedUser23140

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

ja tez nie wiem w jakim grasz :p
 
Do góry