Sytuacja na świecie Farsala

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26311

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Zakladanie wioski nie jest wredne : ) . A co do zlota i zagrod, uwazam ze sojusz uzywajacy gradu nie jest godzien gry fair

Jest wredne, w przypadku gdy zakłada się ją 2 morza od swojego sojuszu, na wyspie pełnej czerwonych kropek w wiadomym celu :)
To działa w dwie strony, sojusz budujący swoją przewagę na złocie nie jest godny, żeby oszczędzać go od gradu.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Jest wredne, w przypadku gdy zakłada się ją 2 morza od swojego sojuszu, na wyspie pełnej czerwonych kropek w wiadomym celu :)
To działa w dwie strony, sojusz budujący swoją przewagę na złocie nie jest godny, żeby oszczędzać go od gradu.
To zapraszam do walki : ) Ostatnio cos Wam nie poszlo : )
 

DeletedUser26311

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

To zapraszam do walki : ) Ostatnio cos Wam nie poszlo : )
Tak to już jest, że raz idzie raz nie idzie, chyba już zapomniałeś Spartę ;) Wolę chyba jednak stracić wioskę, ale trzymać się z ludźmi, którzy dotrzymują słowa
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Tak to już jest, że raz idzie raz nie idzie, chyba już zapomniałeś Spartę ;) Wolę chyba jednak stracić wioskę, ale trzymać się z ludźmi, którzy dotrzymują słowa
A gracze z Sigmy to taka oaza uczciwosci, slownosci i przyzwoitosci : ) Haha. Ciekawe ze wiekszosc graczy ma inna opinie o tym sojuszu. Ja potraktowalem Was uczciwie i jak prosil Harnas to odpuscilem zeby Was nie wykonczyc, Ale to co zobaczylem wczoraj zmienilo moja opinie o Sigmie. jest tam kilku graczy ktorych szanuje i lubie ale ta grupa spod znaku gradu psuje opinie calemu sojuszowi.
 

DeletedUser26311

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Jakiś Ty wspaniałomyślny i litościwy :) Grałem przeciwko Sigmie, teraz dołączyłem do nich - nigdy nie doświadczyłem z ich strony oszustwa. Z Tobą grałem na innym świecie - zbłaźniłeś się, teraz gram przeciwko Tobie - również nie dotrzymujesz słowa. Dla mnie ważna jest moja opinia, nie innych. W sumie to nie wiem po co wdałem się w tę bezsensowną dyskusję. Powodzenia życzę
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Jakiś Ty wspaniałomyślny i litościwy :) Grałem przeciwko Sigmie, teraz dołączyłem do nich - nigdy nie doświadczyłem z ich strony oszustwa. Z Tobą grałem na innym świecie - zbłaźniłeś się, teraz gram przeciwko Tobie - również nie dotrzymujesz słowa. Dla mnie ważna jest moja opinia, nie innych. W sumie to nie wiem po co wdałem się w tę bezsensowną dyskusję. Powodzenia życzę
Zblaznilem bo musialem skonczyc, wez przestan glupoty gadac. Co do dotrzymywania slowa, moge Ci przeslac to co ustalilem z Harnasiem. Akcji na Was nie robimy, bronicie jednego miasta przed kilkoma graczami. Macie latwo i przyjemnie. Spokojnie obronicie. A zaatakowalem bo ktos kto gra tak jak czesc Waszych graczy nie zasluguje w moim mniemaniu na szacunek ktory zawsze okazywalem przeciwnikowi.
 

DeletedUser26352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Zblaznilem bo musialem skonczyc, wez przestan glupoty gadac. Co do dotrzymywania slowa, moge Ci przeslac to co ustalilem z Harnasiem. Akcji na Was nie robimy, bronicie jednego miasta przed kilkoma graczami. Macie latwo i przyjemnie. Spokojnie obronicie. A zaatakowalem bo ktos kto gra tak jak czesc Waszych graczy nie zasluguje w moim mniemaniu na szacunek ktory zawsze okazywalem przeciwnikowi.

Czyli w twoim mniemaniu wasi sojusznicy również nie zasługują według ciebie na szacunek. Hmm na prawdę honorowo postepujesz dokładnie według swoich zasad.

Pozdrawiam
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Czyli w twoim mniemaniu wasi sojusznicy również nie zasługują według ciebie na szacunek. Hmm na prawdę honorowo postepujesz dokładnie według swoich zasad.

Pozdrawiam
u mnie jest zakaz uzywania gradu
 

DeletedUser26352

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Podpowiem ci że kluczowym momentem w mojej odpowiedzi jest "wasi sojusznicy".
Teraz możesz tworzyć wywody swej mądrości :)
 

DeletedUser23140

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

widzę że miśki z sigmy się odważni zrobili a już zapomnieli jak prosili żeby ich nie lać bo w 2 dni wojo stracili :D
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Ja piernicze , wlasnie sobie poogladalem rapki z atakow kilku graczy jednego z sojuszy na tym swiecie i do konca nie moge uwierzyc. Na kazdym cywilizowanym serwerze badanie gradu jest zakazane, taka umowa graczy na poziomie a tu frustraci ( delikatnie mowiac ) jada w najlepsze. Na globalu wlasny sojusz by ich zerzarl gdyby nie chcieli skasowac. Normalnie brak mi slow , zeby nie obrazac. Powiem tylko ze glowy do wymiany.

nie potwierdzam

sam bardzo rzadko używam ale trochę cie poniosło
smiley_emoticons_smilenew.gif


wszystko co jest w grze dozwolone i zgodne z regulaminem i może nam pomóc w wygranej będzie wykorzystywane

w średniowieczu papież na prośbę rycerstwa nałożył klątwę na kusze - kto użyje ten do piekła - nie pomogło
smiley_emoticons_no_sad.gif
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

nie potwierdzam

sam bardzo rzadko używam ale trochę cie poniosło
smiley_emoticons_smilenew.gif


wszystko co jest w grze dozwolone i zgodne z regulaminem i może nam pomóc w wygranej będzie wykorzystywane

w średniowieczu papież na prośbę rycerstwa nałożył klątwę na kusze - kto użyje ten do piekła - nie pomogło
smiley_emoticons_no_sad.gif
oczywiscie, tylko ludzie na poziomie tego nie uzywaja. I tyle
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

oczywiscie, tylko ludzie na poziomie tego nie uzywaja. I tyle

nie, znam wielu wyśmienitych graczy używających gradu

a Ty chcesz stworzyć wrażenie, że to coś niegodnego - tak nie jest, to też element taktyki

grad można używać mądrze lub głupio, ale nawet to bezmyślne używanie jest dużo mądrzejsze od takiej np. Błyskawicy która jest całkiem bez sensu czarem a dziwnie nie była nigdy masowo oprotestowana

grad był bezsensownym badaniem przed poprawkami - teraz to normalny element gry
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

nie, znam wielu wyśmienitych graczy używających gradu

a Ty chcesz stworzyć wrażenie, że to coś niegodnego - tak nie jest, to też element taktyki

grad można używać mądrze lub głupio, ale nawet to bezmyślne używanie jest dużo mądrzejsze od takiej np. Błyskawicy która jest całkiem bez sensu czarem a dziwnie nie była nigdy masowo oprotestowana

grad był bezsensownym badaniem przed poprawkami - teraz to normalny element gry
Ciekawe czemu na innych serwerach tego sie nie uzywa, caly swiat jest nienormalny tylko my normalni : ) nie ma to jak polskie piekielko : )
 
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Ciekawe czemu na innych serwerach tego sie nie uzywa, caly swiat jest nienormalny tylko my normalni : ) nie ma to jak polskie piekielko : )

już dawno nie czytałem takiej głupoty
na światówce też używają gradu

- - - Automatycznie połączono posty - - -

oczywiscie, tylko ludzie na poziomie tego nie uzywaja. I tyle

lol2.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

grad był bezsensownym badaniem przed poprawkami - teraz to normalny element gry

przed zmianami te badanie bylo bez sensu, czy miales 100 łodek czy 1000 i tak grad niszczył miasto, teraz przynajmniej jest w miare ok
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

wszystko co jest w grze dozwolone i zgodne z regulaminem i może nam pomóc w wygranej
Absolutnie oczywista oczywistość:)
Wprawdzie nie pamiętam czy i kiedy sama gradu użyłam, ale to nie z tego powodu, żeby dorównać poziomem komukolwiek.

na glupote nie ma lekarstwa.
ludzie na poziomie tego nie uzywaja
Nie wiem co Ci się stało Grzesiu, ale takich wpisów się po Tobie nie spodziewałam.
Zapytałam wcześniej grzecznie o uzasadnienie, ale w efekcie dowiedziałam się tylko o głupocie i marnym poziomie polskich graczy.
Jeszcze raz proszę oświeć nas:)
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Nie wiem o co Wam chodzi, przecież IS też używa gradu
 
Do góry