Sytuacja na świecie Farsala

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Sigma nigdy nie była Guzika ,grał tam tylko na Sparcie ,można powiedzieć gościnnie :p
no jak tak mowisz to pewnie wiesz lepiej, ja tak kojarze. Sklad sojuszy ktore przechodza ze swiata na swiat zawsze sie zmienia. Nie zmienia to jednak faktu ze tutejsza Sigma gra zenujaco. I nie chodzi mi o poziom tylko o charakter. Jego brak bez tej dwojki jest bardzo widoczny. Powtorze jeszcze raz to co napisalem wyzej, Sigma nie walczy, potrafi tylko wysylac setki fejkow zeby zdenerwowac zone szefa wrogiego sojuszu. Czyli pozbyc sie rywala nie w uczciwej walce tylko przez szlaban na gre. : ) fair graja ? Ale ich rozczaruje, z zona nie gadam, malo tego gram jej na zlosc, im wiecej trabek tym jej wkurw.... wieksze. I niech Wam bedzie na zdrowie bo jestescie siebie warci : )
 

DeletedUser26311

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Wcześniej pisałeś, że grad jest nie fair, teraz piszesz, że fejki są "be". Może zrób listę "Zagrywki nie fair by Grześ" i przed startem nowego świata będą się musieli wszyscy podpisać, że nie będą ich stosować ?!?! Z Dum Spiro macie 2k miast, my mamy 700 i Ty mówisz, że oczekujesz walki jak równy z równym ? Dobre jaja
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Wcześniej pisałeś, że grad jest nie fair, teraz piszesz, że fejki są "be". Może zrób listę "Zagrywki nie fair by Grześ" i przed startem nowego świata będą się musieli wszyscy podpisać, że nie będą ich stosować ?!?! Z Dum Spiro macie 2k miast, my mamy 700 i Ty mówisz, że oczekujesz walki jak równy z równym ? Dobre jaja
tak i napewno te fejki pomagaja zrownowazyc roznice, nie kompromituj sie bo ja rozmawiam z Toba normalnie
 

DeletedUser26311

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

tak i napewno te fejki pomagaja zrownowazyc roznice, nie kompromituj sie bo ja rozmawiam z Toba normalnie
Znowu nie czytasz tego co piszę ? Nigdzie nie napisałem, że równoważą różnicę, ale skoro macie 3-krotną przewagę to musimy Was sprowokować inaczej. Zresztą nie wiem o co ten płacz, przecież udowodniłeś, że Sigma jest taka słaba, a teraz żalisz się na nas na forum ?
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Znowu nie czytasz tego co piszę ? Nigdzie nie napisałem, że równoważą różnicę, ale skoro macie 3-krotną przewagę to musimy Was sprowokować inaczej. Zresztą nie wiem o co ten płacz, przecież udowodniłeś, że Sigma jest taka słaba, a teraz żalisz się na nas na forum ?
nie udowadnialem ze jest slaba, tylko ze gra do //ciach// :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Grzesiu lubię Ciebie i doceniam Twoje zaangażowanie ale masz drobny problem. Na ilu światach grałeś? Ile skończyłeś? Na ogół jest tak, że wchodzisz pomęczysz słabszych graczy, potrafisz zbudować duży sojusz i na tym koniec. Nie potrafisz i nie masz pomysłu jak skoczyć by wygrać. Zawsze coś nie wypali. Nawet jeśli nie chcesz budować cudaków to chcesz być jednym z głównych rozdających, ale też z tym lipa bo po 3-4 miesiącach rezygnujesz tłumacząc to brakiem czasu. Zegar tika czas leci a Ty i tak wchodzisz na nowy by zacząć od początku. Życzę Tobie, aby ten świat okazał się dla Ciebie szczęśliwy. Skup się - rozegraj to dobrze wykorzystując wszystkie mądrości jakie wypisujesz na forum to poprawisz statystykę. Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie Tobie dokuczał - bądź twardy i nie okazuj słabości.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Grzesiu lubię Ciebie i doceniam Twoje zaangażowanie ale masz drobny problem. Na ilu światach grałeś? Ile skończyłeś? Na ogół jest tak, że wchodzisz pomęczysz słabszych graczy, potrafisz zbudować duży sojusz i na tym koniec. Nie potrafisz i nie masz pomysłu jak skoczyć by wygrać. Zawsze coś nie wypali. Nawet jeśli nie chcesz budować cudaków to chcesz być jednym z głównych rozdających, ale też z tym lipa bo po 3-4 miesiącach rezygnujesz tłumacząc to brakiem czasu. Zegar tika czas leci a Ty i tak wchodzisz na nowy by zacząć od początku. Życzę Tobie, aby ten świat okazał się dla Ciebie szczęśliwy. Skup się - rozegraj to dobrze wykorzystując wszystkie mądrości jakie wypisujesz na forum to poprawisz statystykę. Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie Tobie dokuczał - bądź twardy i nie okazuj słabości.
Ale chyba dane masz zle ja juz swoje swiaty wygralem i korony mam, tylko nie na tym nicku : )
 

DeletedUser24703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Ja nie twierdzę, że nie wygrałeś. Gdzie wygrałeś będąc jednym z głównych twórców tego zwycięstwa? Bo tam gdzie próbujesz wziąć ciężar na siebie to wygląda to tak - dobry start, zadyszka, brak czasu - trzymajcie się. Po czym lądujesz na kolejnym i zaczynasz od nowa.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Ja nie twierdzę, że nie wygrałeś. Gdzie wygrałeś będąc jednym z głównych twórców tego zwycięstwa? Bo tam gdzie próbujesz wziąć ciężar na siebie to wygląda to tak - dobry start, zadyszka, brak czasu - trzymajcie się. Po czym lądujesz na kolejnym i zaczynasz od nowa.
tak bylo tylko na Sparcie, podaj mi inny gdzie tak sie stalo
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Dzisiaj ładnie się leje ktoś - aż muli grę jak ta lala , wszystko normalnie mi chodzi tylko farsala muli :)

IS i SIGMA szaleją z tymi atakami :D
 

DeletedUser23718

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Muli strasznie albo nie laczy ---

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

tak bylo tylko na Sparcie, podaj mi inny gdzie tak sie stalo

Na Juktas:rolleyes:
Ale tam chyba nie prowadziłes sojuszu :)

Co do fejków - nie wyobrażam sobie stworzenia innej przewagi podczas akcji jak fejki :)
To jest gra strategiczna, a fejki to jedna ze strategii :)

btw. "dajcie mu prowadzic sojusz, sam go roz...wali" :) (Pozdrawiam autora tego tekstu w tym miejscu :cool:)

zebrałeś w wiekszości najsilniejszych graczy z FARSALI, ale dyplomacja co prawda u Was leży :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Grzesiu na zakrosie nie grałeś? Do dziś Tobie wiele osób wypomina błędy? A wcześniejsze spektakularne pożegnanie to chyba na Pella.
Na Barisie podobno nie prowadziłeś sojuszu, ale też nie wyszło i na razie.
Zresztą to nie pamiętnik z grepo-życia gmkgmk i mało kogo to interesuje. Jeszcze raz powtarzam, życzę Tobie aby tu się powiodło.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Na Juktas:rolleyes:
Ale tam chyba nie prowadziłes sojuszu :)

Co do fejków - nie wyobrażam sobie stworzenia innej przewagi podczas akcji jak fejki :)
To jest gra strategiczna, a fejki to jedna ze strategii :)

btw. "dajcie mu prowadzic sojusz, sam go roz...wali" :) (Pozdrawiam autora tego tekstu w tym miejscu :cool:)

zebrałeś w wiekszości najsilniejszych graczy z FARSALI, ale dyplomacja co prawda u Was leży :)
U nas lezy, czy ja wiem, jeden front i to musimy plywac po 12 h dlatego idzie jak krew z nosa : )
 

DeletedUser23140

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

gmart cokolwiek napiszesz będzie źle :) nie ma sensu z nimi dyskutować
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

gmart cokolwiek napiszesz będzie źle :) nie ma sensu z nimi dyskutować
Moze racja, my chociaz sie staramy, rozbijamy bunkry a oni tylko fejki na mnie potrafia wysylac. Ale za to po 100 dziennie : )
 

DeletedUser12286

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Ale to jednak Wy sie bronicie a nie my : )
masz racje ale jak ktoś juz zauwazył my mamy koło 700 miast a wy ponad 2000
także nie dziw się że sie tylko bronimy
ale TOBIE WBIC BUNT TO NIE PROBLEM :D
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Chyba zbiera się nowy układ świata :(
 
Do góry