Sytuacja na świecie Farsala

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser25517

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

ja tam nie wiem, mam tylko zwykły szałas bez dachu ;(
 

DeletedUser6237

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

ugasiliście latarnie jakby pożar na niej był
smiley_emoticons_frown.gif
 

DeletedUser26575

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

ugasiliście latarnie jakby pożar na niej był
smiley_emoticons_frown.gif

była okazja to czemu z niej nie skorzystać ? przypuszczam że zrobiłbyś dokładnie tak samo :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

i po ptokach oficalnie skończyłem swój pobyt w syfie :cool:
 

DeletedUser27444

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

i po ptokach oficalnie skończyłem swój pobyt w syfie :cool:

Ech byś nic nie pisał przynajmniej a tak ... wstyd Lord
Nie pierwszy raz choć tym razem skuteczny przynajmniej ...
Może i umiesz grać ... nie mnie oceniać ,ale gra z Tobą przypominała nieudane małżeństwo ..
krótkimi momentami znośnie ale te bez powodu i ciągnące się gównoburze na zawołanie ...
Więc dzięki za wszystko ... oficjalne zakończenie też.
 
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

wielkie gratulacje koalicji ZIP ROMA i IS ,wygraliscie ten swiat juz na pewno,szacun za organizacje i spiecie przy cudakach,dobrze to wszystko u Was dzialalo,jest to moj ostatni swiat na grepo definitywnie,dlatego w tym miejscu chcialbym sie pozegnac i podziekowac ludzią z ktorymi gralem przez te kilka lat,oczywiscie wszystkim moim towarzysza broni z sojuszu SB ,ale rowniez przeciwnika,zawsze dla mnie kultura i powazanie czlowieka staly na pierwszym miejscu
dziekuje radzie SB ale i wszystkim gracza poza rady,takich ludzi naprawde nie czesto sie spotyka,mam nadzieje ze sie jeszcze spotkamy ale nie w grepo,z niektorymi napewno w realu na jakims browarku lub meczyku:p
pozdrawiam harnas:)
 

DeletedUser17195

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Farsala

Twórcom naszego sukcesu
Rady naszych sojuszy chcą podziękować
Tym, którzy chcieli z razem budować,
Na złość czerwonym, nasze cuda
Tym, którzy wierzyli, ze się uda,
Tym, którzy dniami i nocami
Zajmowali się surkami i łaskami,
Tym, którzy choć trochę ale na cud słali,
Choć sami byli troszeczkę mali
Tym, dzięki którym cuda bez przerwy
Czerwonym graczom szarpały nerwy
Tym, dzięki którym Zeus na tronie
Tym, dzięki którym latarnia płonie
Tym, dzięki którym grobowiec strzelisty, wysoki
Tym, dzięki którym piramida zerka w obłoki
Tym, dzięki którym świątynia z dachem czerwonym
Tym, dzięki którym kolos dumnie wyprężony
Tym, dzięki którym cudowne ogrody
Cień zbawczy dają dla ochłody.
Tym, dzięki którym cudne odznaczenia
Tego serwera przyniosą wspomnienia.
Za dyscyplinę, piękną współpracę,
Nad cudakami naszymi pracę,
Tym co myśleli "ja cud buduję"
Rada sojuszy pięknie dziękuje.
 
Scypion,Alicja,ojciec albo ktokolwiek kto to czyta z rodzinki odezwijcie się na priv bo nie mogę się już na Farsale podłączyć
 

DeletedUser27444

Guest
Zdało by się ...
Bo nie dość że Sigma nie reaguje na ataki .. a to jak kopanie trupa jest... zero andrenaliny .. to jeszcze Inno jakieś super pakiety promuje .... pfffff
 

DeletedUser27444

Guest
W dniach 31: 10: 2016 -- 02 :11: 2016 obowiązuje PON

jeżeli do kogoś to nie dotarło to może ta drogą :DDD
 

DeletedUser27444

Guest
No i PON się rozjechał jak ...
Niektórzy koledzy się zapomnieli i mieliśmy kilka ataków na nas już w PONie ... no i nerwowo się zrobiło .. jeden w ogóle olał PONa no i ... trzeci wrócił z grobów a tu bunty .. więc leje w lewo i prawo nie patrząc kto mu te bunty wbił i jeszcze woła kumpli ... scenariusz jak miała się zimna wojna skończyć ... no może jeszcze nie tak źle ale ....
Powiem tak ... wstyd mi i za Sigmę i za nas ... o LCN już nie wspomnę ..
Immo kończ to wstydu oszczędź ....
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 
Pan sam ze soba prowadzi dyskusje? Pona nikt nie przestrzegal a wasza koalicja jako pierwsza podczas przerwy wbila bunt, efekt byl jaki byl :)
 

DeletedUser27444

Guest
Błagam ... nie bądź jak moja żona która po 5 latach mi wypomina że garów po obiedzie nie umyłem ...
PONa nikt nie przestrzegał?
Ja wiem o jednym ataku na nas .. co potem skończyło się lawiną z obu stron ... dziś to rapków nie przytoczę .. większość się powstrzymała jednak ..

Fakt faktem że było kupę ataków w odpowiedzi na wbicie buntu ale u nas :D ... czy były jakieś inne o których nie wiem ??? Możliwe.
Tak jak pisałem: po ogłoszeniu że PON został złamany kilku graczy ruszyło na lewo i prawo nie patrząc kogo leją ...
No i mieliśmy to co mieliśmy ... ale i tak w mojej ocenie z perspektywy czasu to było spokojnie :D na tym etapie serwera gdy 50 % tych niby aktywnych na forum nie wchodzi i nawet privów nie czyta na wszelki wypadek bo jeszcze ktoś coś by chciał......
Cud że tak się skończyło ...i udało się wyjaśnić sytuację i zmniejszyć napięcie choć koleżanka która czuła się hmm odpowiedzialna za organizację PONa
po raz pierwszy od miesięcy chyba apkę zamknęła
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser27444

Guest
No trzeba szukac tu plusów oj trzeba ... Ostatnio połowa czerwonych ruszyła ATAKIEM na cudaka ... fakt nawet im się udało bunt wbić ...
Polecieli koledzy jak za miodem ... punkty miały być ech ... Ale niestety . Czerwonych za mało .. za mało ...
Musieliby miec 3-4 razy więcej Ogni i nawet nie wiem ile razy więcej offów żeby zrobiło się przynajmniej ciekawie .... A tak ... nuda i punktów tyle co na kilka pochodów mi wpadło ..
Tylko pierwsi rano co wsparcia wysłali coś konkretnego złapali .. reszta niestety pojedyncze pochody ... :(
 
Szalone chlopaki, akcja-reakcja. Cos tam sie obilo o uszy, najpierw bylo duzo birem, potem malo sie zrobilo no ale ludzie pewno dopiero wchodzili na gre, jak ujrzeli co sie dzieje to rzucili sie po pw wiec znowu sie zrobilo duzo a pw juz ni :(
Do polowy to tez duzo brakowalo, w sumie bardzo duzo zeby byla polowa czerwonych :D Ale milo widziec jakiekolwiek ruchy na umarlym serwerze. Cos lepszego niz pojedyncze bunty bez prob przejecia ani sprawdzania co stoi :D
W sumie w druga strone to tez dziala, tu bunt, tam bunt, ludzie mysleli ze jest odpowiedz i rzucali wszedzie defem zeby bylo pw a skonczylo sie na jakis atakach pomniejszych i tez bida z punktami :(
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser27444

Guest
No dobra .. nie było połowy Czerwonych .. ciut uprościłem to .. Ale była LCN i ciut Demonków .. Sigma akurat sobie odpuściła ..
Pewnie szykują się na Walentynki ? :DDDDD
Ja pewnie wtedy walnę urlopik bo inaczej od żony mi się dostanie jak przy kolacji fanfary zaczną grać zamiast jakiejś przyjemniejszej muzyczki ;)
 
To wlasnie dobrze jak przy kolacji zagraja fanfary, przesuwasz telefon i mowisz zonie ze to nie czas na glupoty tylko czas dla was i jakis jeszcze tekst i dwa tygodnie spokoju jak w banku :D niech wie ze gry sa mniej wazne :p pozatym do walentynek to juz tu zostana resztki ludzi i nie bedzie mial kto atakowac.
 
Do góry