Sytuacja na świecie Farsala

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29238

Guest
Odliczanie rozpoczęło się 7 lipca i potrwa 28 dni. Takie sprawy sprawdza system codziennie między 1 i 2 w nocy. W tym właśnie dniu i o tej porze było mniej niż 300 graczy i odliczanie rozpoczęło się.
 

DeletedUser27027

Guest
Rozumiem. Chciałbym jeszcze uściślić. Z tego co piszesz system automatycznie "rozpoznaje" ilość graczy w danym dniu i na tej podstawie określa czy świat nadaje się do zamknięcie czy nie.
Mam jednak wątpliwość. Obecnie w rankingu graczy w świecie Farsala widnieje 301 osób, w momencie pisania pierwszego posta (z pytaniem) w rankingu sklasyfikowanych było ok. 306 osób. Licząc osoby na urlopach, nieaktywnych od kilku/kilkunastu dni, graczy bez miast ale dalej z aktywnymi kontami.
Których z tych trzystu kilku graczy system nie wziął pod uwagę określając liczbę graczy poniżej 300 dla operacji zamknięcia serwera?
 

DeletedUser27027

Guest
Nie tak brzmiało pytanie. Zresztą nieważne. Może ktoś z innych forumowiczów będzie w stanie to wyjaśnić.
 

DeletedUser29238

Guest
System bierze pod uwagę to co widzi w danym momencie, ani nie dodaje, ani nie odejmuje.
 

DeletedUser5

Guest
Rozumiem. Chciałbym jeszcze uściślić. Z tego co piszesz system automatycznie "rozpoznaje" ilość graczy w danym dniu i na tej podstawie określa czy świat nadaje się do zamknięcie czy nie.
Mam jednak wątpliwość. Obecnie w rankingu graczy w świecie Farsala widnieje 301 osób, w momencie pisania pierwszego posta (z pytaniem) w rankingu sklasyfikowanych było ok. 306 osób. Licząc osoby na urlopach, nieaktywnych od kilku/kilkunastu dni, graczy bez miast ale dalej z aktywnymi kontami.
Których z tych trzystu kilku graczy system nie wziął pod uwagę określając liczbę graczy poniżej 300 dla operacji zamknięcia serwera?

Doprecyzuję - system liczy tylko te osoby, które logowały się w ciągu ostatniego miesiąca. Gracz nie jest uznawany za aktywnego, jeśli ponad miesiąc temu poszedł na urlop, stracił ostatnie miasto lub zalogował się do gry (warto tu wziąć pod uwagę to, że konto nie skasuje się automatycznie po miesiącu, jeśli na koncie włączony jest przynajmniej jeden doradca premium). We wszystkich tych trzech przypadkach gracz znajduje się w rankingu (posiada konto), ale nie jest "aktywny" (nie logował się od miesiąca). Z tego powodu odliczanie dość często rozpoczyna się, gdy w rankingu jest ponad 300 osób.
 

DeletedUser27027

Guest
Bardzo dziękuję Shannqa. Dokładnie o taką odpowiedź mi chodziło.
 

DeletedUser27444

Guest
Szlak ... Szlak i jeszcze raz ! no braknie mi tych 2 tygodni odliczania które przesiedziałem na urlopie Ech.....
Cóż 3 miejsce nie jest złe co nie ? Ale szkoda że Hatricka nie zrobię ... TOP1 Ataku i obrony w tym momencie mam , nawet najwięcej miast też .. ale to za mało niestety na TOP1 w eko.
 

DeletedUser27444

Guest
Jeszcze tylko 5 dni ... Więc czas powoli się żegnać ... Fajnie było ...

PS
Policzyłem i może się uda .. Ale jak się uda Hatrick i będę Topem topów znaczy trzy topy będę miał
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
to poprosze Gracza roku 2017 PAMIĘTAJCIE!

smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser27444

Guest
No jeszcze 3 dni ...
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
"Było nas trzech ..."
smiley_emoticons_lol.gif
Topów a potem długo nic więc tylko ta trójca się liczy w wyścigu ,ale między nami trzema
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
"Wszystko się może zdarzyć .."
Wyścig trwa ....
smiley_emoticons_hecheln.gif
 

DeletedUser27444

Guest
No i zostało nas dwóch ,nie sądzę żeby Bigooos był w stanie znaleźć tyle nowych slotów żeby nam zagrozić a już rozbudowany na maksa prawie jest ....
Kwantus chyba zauważył
smiley_emoticons_hust.gif
że mu na pięty wchodzę i tez zaczął bobowanie ...
Na razie zbyt późno ...Przeskoczyłem go .
Na TEN moment mam TOP1 i TOP1 i TOP1
smiley_emoticons_irre4.gif

Ale czy doniosę to do soboty ?!
PS Relacja jak z wyścigów co nie
smiley_emoticons_lol.gif
.
Jak doniosę to wydrukuję na wielkoformatowej drukarce Komnatę chwały i powieszę w sypialni :)
 

DeletedUser27444

Guest
1 Jamjam12 4363976 ZiPRomIS miasta 268 śr.16283
2 Kwantus 4322266 IMPERIUM SŁOŃCA miasta 252 śr.17152
3 Bigoooss 4235280 ZiPRomIS miasta 240 śr.17647

Nic dodać .. nic ująć ... wyścig ciągle trwa ..
 

DeletedUser27027

Guest
No proszę, a podobno nie opłaca się rozbudowywać miast "na maksa".
 

DeletedUser27444

Guest
No właśnie mi się udało udowodnić że się nie opłaca ...
smiley_emoticons_lol.gif

Kwantus miał TOP1 od hmmmmmm roku? Ale rozbudowane od dłuższego czasu na 17k.
Ja jeszcze miesiąc temu specjalizowałem rozbierając miasta i dlatego więcej pw i więcej miast ...

I nie byłoby żadnego strachu jakbym na 2tygodniowy urlop nie poszedł na bodajże 2 dni przed rozpoczęciem odliczania ...
przez miesiąc podniósłbym wszystko na maksa bez większych problemów a mając więcej miast q.e.d.
 

DeletedUser26558

Guest
jakież to piękne prowadzić dialog z samym sobą
smiley_emoticons_hust.gif


JamJam,czy ta dyskusja miała by miejsce,gdyby nie była samouwiebiająca
smiley_emoticons_confusednew.gif
?

szkoda ze Cie nie było w tych, "top of the top" jak serwer jeszcze zył
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser27444

Guest
jakież to piękne prowadzić dialog z samym sobą
smiley_emoticons_hust.gif


JamJam,czy ta dyskusja miała by miejsce,gdyby nie była samouwiebiająca
smiley_emoticons_confusednew.gif
?

szkoda ze Cie nie było w tych, "top of the top" jak serwer jeszcze zył
smiley_emoticons_auslachen2.gif
Jak żył... Czyli jak ty grałeś jakies pół roku przed EC.
Żal ci ze skonczyłeś na 50 miastach?
Trzeba było grać dalej...
A co do samouwielbienia... To fakt. Można tak to odebrać.


Sorry aż nie wierzę.. Coś grcrt musi chyba kłamać bo wyglada ze miałeś 15miast?!

Wkurzało mnie i nadal denerwuje hasło że to juz nie ma o co grać, po EC to już w ogóle.... Juz od roku jak nie dluzej.
Moze inno powinno robić serwery takie z EC zaczynajacym sie jak wiekszość bedzie miała po góra kilkanascie miast. I wtedy krótkoterminowcy też bedą mogli brylować. Tak grałem wspinajac sie punkt po punkcie... Robiąc synchro z setki miast... Mówisz ze to już łatwe było?
Jakbyś grał do końca to bysmy pogadali a tak to nie mam o czym.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27444

Guest
O pietruszkę... Hmmmm.
Powiem tylko że zaimponował mi schabik.
Gość uczestniczył w prawie kazdej akcji przeciw naszym cudakom...
On najwiecej atakował i grał praktycznie do końca... Choć nadziei za dużej nie mógł mieć.
Ale dominik... Jeżeli grcrt prawdę mówi nie mógł do EC dotrwać. Z 15 miastami? Taki gracz?
 
Do góry