Sytuacja na świecie Gela

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

nie obrażaj swoich kolegów z sojuszu :D
A ja sie chyba pierwszy raz z Karolem zgodzę, jak Piwko and Co latają z gradem to taktyka a jak inni to noobki, zresztą taki przykładów jest mnóstwo. Ogólnie rzecz ujmując kruulu może wszystko a reszcie wara. Arogancja i brak szacunku zarówno do rywali i sojuszników a o swoich graczach nie wspomnę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

A ja sie chyba pierwszy raz z Karolem zgodzę, jak Piwko and Co latają z gradem to taktyka a jak inni to noobki, zresztą taki przykładów jest mnóstwo. Ogólnie rzecz ujmując kruulu może wszystko a reszcie wara. Arogancja i brak szacunku zarówno do rywali i sojuszników a o swoich graczach nie wspomnę.

Niepokorni latają? Kto od nas lata? Dawać mi na dywan, nic o tym marnotrawstwie nie wiem. No ale W MDG to każdego oceniają własną miarą. Sorry powinno być "miareczką".
Ja teraz własnie się za głowę złapałem, bo po skasowaniu naczelnego gradownika Koszlanda miasto z tym gumowym gradem przejąłem i przed kolonem poza murkiem, to jeszcze kopalnię srebra uszkodziłem - zapomniałem, ze ten Koszland właśnie takim rycerzem był ... z naciskiem na ... był. W MDG takie metody to też norma, wasz posłużny Gepard tak sobie umiłował ten grad, że w trzech miastach zbadał, żeby częściej na mnie tym latać. Nabił mi już sporo pkt, ale chłopisko polubiło ten styl pewnie dlatego, ze zimą o fajną piaskownicę pod dachem trudno.
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

A ja sie chyba pierwszy raz z Karolem zgodzę, jak Piwko and Co latają z gradem to taktyka a jak inni to noobki, zresztą taki przykładów jest mnóstwo. Ogólnie rzecz ujmując kruulu może wszystko a reszcie wara. Arogancja i brak szacunku zarówno do rywali i sojuszników a o swoich graczach nie wspomnę.



ty jesteś noobkiem:)
miałeś się do mnie na front wybrać a tymczasem siedzisz za pazuchą u Turka i znów fikasz na forum:(
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Niepokorni latają? Kto od nas lata? Dawać mi na dywan, nic o tym marnotrawstwie nie wiem. No ale W MDG to każdego oceniają własną miarą. Sorry powinno być "miareczką".
Ja teraz własnie się za głowę złapałem, bo po skasowaniu naczelnego gradownika Koszlanda miasto z tym gumowym gradem przejąłem i przed kolonem poza murkiem, to jeszcze kopalnię srebra uszkodziłem - zapomniałem, ze ten Koszland właśnie takim rycerzem był ... z naciskiem na ... był. W MDG takie metody to też norma, wasz posłużny Gepard tak sobie umiłował ten grad, że w trzech miastach zbadał, żeby częściej na mnie tym latać. Nabił mi już sporo pkt, ale chłopisko polubiło ten styl pewnie dlatego, ze zimą o fajną piaskownicę pod dachem trudno.


//ciach//
Wiesz, nie zdziwię się, jeśli ten sam Koszland da Ci wciry porządnie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

//ciach//

Wiesz, nie zdziwię się, jeśli ten sam Koszland da Ci wciry porządnie

Zawsze z pogardą piszę o ludziach, którzy mi grożą. Podobnie o takich, którzy na mój temat kłamią albo piszą oszczerstwa.
Koszland, jak i Sadoś miesiąc temu poza groźbami karalnymi zapowiedzieli koniec mojej gry w tydzień, a skończyło się na nieudolnych 2 kolonach, nocnych budzeniach, gradzie katapult a w konsekwencji rozebraniu obu tych graczy do zera. O ile pamiętam Ty też pisałaś, ze już niedługo. Przypomnij z łaski swojej, czy to chodziło o nasz, czy Twój koniec gry?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Glorianie - pisanie, że się zdziwicie, a grożenie i przepowiadanie Waszego końca to zdecydowanie co innego.
Ja wiem co piszę, więc proszę Cię, nie wciskaj mi, że coś napisałam, czego wiem, że nie napisałam.

Wybacz - zwykłam w sposób otwarty nazywać rzeczy po imieniu - może i powinnam napisać, że minąłeś się z prawdą, no ale określiłam taką Twoją nadinterpretację - no tak jak nazwałam. Jeśli uraziłam, to przepraszam.

Prawda - zabrałeś mi miasto gdy byłam na grze. Zważ jednak, że w mieście tym nie miałam jeszcze wojsk (było niedawno przejęte), ponadto resztę swoich miast miałam po dobrych parę godzin od tego miasta, a wyspa była niemalże w całości Wasza, tak samo okolica. Więc zdawałam sobie sprawę z tego, że miasto wcześniej czy później trafi w Wasze szponki, chociaż wolałabym, aby później.
I skoro tak tu piszesz o gradach to j wspomnę nieśmiało,że tam właśnie nieźle od Was nimi obrywałam. Stąd był mur i plany zamurowania miasta.

A tak ponadto, to pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim aktywnym i obiektywnym miłej zabawy na tym śmiesznym serwerku :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Gela

To będzie się tak ciągnąć jeszcze być moze pare lat (nie wiem ile grepo wytrzyma) ... to samo dziwna wojna glorian - turek , a jakos im cięzko zmierzyć sie sam na sam i dać spokój innym , wszystko by było jasne kto lepszy i luz ...
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

To będzie się tak ciągnąć jeszcze być moze pare lat (nie wiem ile grepo wytrzyma) ... to samo dziwna wojna glorian - turek , a jakos im cięzko zmierzyć sie sam na sam i dać spokój innym , wszystko by było jasne kto lepszy i luz ...

Przecież nieraz się mierzyli i za każdy razem obie strony uważają że wygrały ;D
 
Odp: Sytuacja na świecie Gela

ciesza przed burzą ?
smiley_emoticons_mttao_chefkoch.gif
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

więcej eventów niech dają.
okna w gospodarstwie też trzeba dopracować.

wtedy będzie wszystko lepiej działać
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

już jest , za duża frekwencja była pewnie , albo jakaś akcja
smiley_emoticons_lol.gif

Wiele osób widze zawiedzionych 5 minutowa nieaktywnością grepo :) hehe ja sam już nie wiedziałem co robić i już brałem się za sprzątanie...ale wtedy nagle zadziałało i cała ekipa odetchnęła z ulgą na whats appie...jakby to trwało dłużej to nie wiem...plany na życie trzeba by było chyba zmienić
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Wielu szaraki walnęło bo tyle bez gp wytrzymać nie mogli :D
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Chciałem oficjalnie złożyć podziękowania graczom sojuszu MDG za ilość punktów, które otrzymałem w dniu dzisiejszym.

Sojusz MDG próbował u nas odbić okupację.
Nawet próbowali zastosować technikę "kradzieży punktów". Wstawili na okup swoje biremki.
Słyszeli, że tak robią sojusze profesjonalne.

Niestety nie dosłyszeli, że jak się wstawia biremy na okup to się nie bije ogniami hahahahahahahaha

- - - Automatycznie połączono posty - - -

po Akcjum, gdzie wiedli prym myślę, że powinni wiedzieć co nie co
 
Do góry