Sytuacja na świecie Gela

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20245

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Osobiście do Adka nic nie ma, ale nie lubie kiedy ktoś się ciągle przechwala jaki to on nie jest. Co z tego że jest top1? To o niczym nie świadczy bo agresora nabijać można sobie skracając za złotko jednostki i rozbijając je. A w evencie pewnie też dużo paczek mant i erynii zakupił co mu w tym bardzo pomaga. Poczekajmy, aż dojdą do niego lepsze sojusze i zaczną zasypywać atakami. Zobaczymy jak mu wtedy pójdzie. Jeśli dalej będzie topowym graczem i nie będzie tracił miast na potegę, a dodatkowo zabierał dobrym graczom, a nie jakimś noobkom to wtedy będe mógł przyznać racje i uznać jego przechwałki za słuszne
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

Z tego co widzę,nie ma tu ani jednego wpisu Adka,więc nie wiem gdzie się przechwala??:)
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Z tego co widzę,nie ma tu ani jednego wpisu Adka,więc nie wiem gdzie się przechwala??:)

A kto powiedział że tutaj są? ;D Swego czasu strasznie się przechwalał. A to swiadczy o dużym ego, bo prawdziwy wojownik i dobry gracz na grepo jest zwykłym szarym graczem nie wychylającym się i nie przechwalającym się. Robi co do niego należy i nie odstawia szopki. Ale może to jest wyjątek, dlatego czekam aż to udowodni :cool:
 

DeletedUser26365

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

hmm... nooo wiesz smoczku ... bywają tacy ludzie, którzy charakteryzują się bardzo wysokim stopniem uzależnienia od swojej wspaniałości... inaczej mówiąc chodzi mi tutaj o coś w rodzaju wysokiego mniemania połączonego z potrzebą ciągłej adoracji, zachwytu czy uwielbienia...
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 

DeletedUser25582

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Adaś jak nie rozumiesz to się nie wychylaj :)
każdy ma kapitana/dowódce/zarządce
albo choć 1 z tych
nie znam żadnego gracza grającego bez premek
a to że ktoś dodaje do tego skracanie jednostek
no cóż - kto bogatemu zabroni? :D

tak naprawdę czekacie na moment kiedy adkowi poślizgnie się noga by wtedy zaspamować forum o tej jego stracie :D

zresztą
śmiesznie to wygląda forum - tu pisze około 50 ludzi z całego grepoświata xD a gra na nim o wiele wiele więcej grajków i wszyscy mają wy*****ne na opinie wszystkich stąd xD
forumowe kółka różańcowe - nic poza :D
ten to
tamten to
tamten jest taki
a tamten nijaki

bla bla bla
 
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Adaś jak nie rozumiesz to się nie wychylaj :)
każdy ma kapitana/dowódce/zarządce
albo choć 1 z tych
nie znam żadnego gracza grającego bez premek
a to że ktoś dodaje do tego skracanie jednostek
no cóż - kto bogatemu zabroni? :D

tak naprawdę czekacie na moment kiedy adkowi poślizgnie się noga by wtedy zaspamować forum o tej jego stracie :D

zresztą
śmiesznie to wygląda forum - tu pisze około 50 ludzi z całego grepoświata xD a gra na nim o wiele wiele więcej grajków i wszyscy mają wy*****ne na opinie wszystkich stąd xD
forumowe kółka różańcowe - nic poza :D
ten to
tamten to
tamten jest taki
a tamten nijaki

bla bla bla

premka w tej grze jest od zawsze więc to nie jest czynnik który wpływa jakoś drastycznie na rankingi
co do graczy którzy grają bez doradców to uwierz ze jeszcze jacyś się znajdą, znałem takiego jednego gracza
ja na nic nie czekam ale smiesza mnie przechwalki kogos kto wbija do nieaktywnych graczy robiac z siebie bohatera;P

- - - Automatycznie połączono posty - - -

//ciach//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Rankingi nic nie znaczą. Na akcjum jak przeglądałem statystyki wybranych osób to szkoda słów, dla takich grajków. Codziennie takie punkty w ataku i obronie nabijając i pompując wojowników w sojuszu
smiley_emoticons_fluch4_GREEN.gif
A żeby być w topce nie trzeba złota wydawać na nic innego prócz premki
smiley_emoticons_smilenew.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Wszyscy taki Wielcy, Wspaniali tylko ja szara myszka -.- no ale cóż przygodo nadchodzę :)
 

DeletedUser23379

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Chyba jestem na cenzurowanym. To już drugi raz
smiley_emoticons_lol.gif


To spróbuję jeszcze raz - uważam, że sytuacja na świecie Gela odbiega od tego, co w moim rozumieniu jest ciekawą sytuacją :).
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Chyba jestem na cenzurowanym. To już drugi raz
smiley_emoticons_lol.gif


To spróbuję jeszcze raz - uważam, że sytuacja na świecie Gela odbiega od tego, co w moim rozumieniu jest ciekawą sytuacją :).

W niektórych terenach sytuacja na świecie Gela jest zbieżna z moim poglądem na temat ciekawej sytuacji. Jednak są takie rejony gdzie na próżno szukać walk :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Ja nie narzekam na brak atrakcji :)
 

DeletedUser25582

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

ja sam nie rozumiem jak tak można
by sztucznie nabić pw by być w komnacie chwały
co to niby daje?
co to niby zmienia? xD
podnosi się ego? zapytam dziś germanie09 z maratonu na co mu to - może odpowie ciach

ale to nie mój cyrk nie moje małpy
3majcie się ciepło, zdrowo i bez nerwów na tym, kolejnym świecie tejże gry...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Ogólnie nie rozumiem co Wy chcecie od tego Adka :D Spoko typek to jest a jego atak 80 mantami zrobił na mnie wrażenie. :D
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Dziwnie ten świat układa się pod względem dyplomacji :)

Czasami wdrażane są zaskakujące pakty i nietypowe rozwiązania.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Dla niewtajemniczonych i zachwyconych rankingiem. Po zmianach w ciągu ostatniego roku rankingi agresorów nawet nooby mogą sobie kupić za złotko. Zawsze złoto dawało przewagę, ale to co jest teraz, to bez porównania łatwiejsza gra dla słabeuszy. Nie wiem kto to ten Adek, ale na Kalidonie była Antevia i parę innych nicków też top we
wszystkim. Każdy z tych top 1 mięknie kiedy spotyka się z doświadczonym i rozgarniętym graczem. Zawsze powtarzam, ze rankingi można za złoto kupić (są źle skonstruowane) ale tego, czy się jest dobrym, czy słabym graczem kupić się nie da. W Polsce jest kilkudziesięciu graczy, którzy w rankingach nie bywają w top, bo zamiast złota sypanego garściami wolą kupić coś w sklepie, ale jak dochodzi do konfrontacji z takimi Adkami, czy Anteviami, to wióry łopatą trzeba wygarniać. Pal sześć jeśli taki któś nie zgrywa cwaniaka, tylko sypie tym złotkiem bo lubi, ale niestety często pojawia się cwaniakowanie. Też mam takich złotowydawaczy wokół i bez zdziwienia obserwuję jaki mizerny poziom prezentują.
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Dla niewtajemniczonych i zachwyconych rankingiem. Po zmianach w ciągu ostatniego roku rankingi agresorów nawet nooby mogą sobie kupić za złotko. Zawsze złoto dawało przewagę, ale to co jest teraz, to bez porównania łatwiejsza gra dla słabeuszy. Nie wiem kto to ten Adek, ale na Kalidonie była Antevia i parę innych nicków też top we
wszystkim. Każdy z tych top 1 mięknie kiedy spotyka się z doświadczonym i rozgarniętym graczem. Zawsze powtarzam, ze rankingi można za złoto kupić (są źle skonstruowane) ale tego, czy się jest dobrym, czy słabym graczem kupić się nie da. W Polsce jest kilkudziesięciu graczy, którzy w rankingach nie bywają w top, bo zamiast złota sypanego garściami wolą kupić coś w sklepie, ale jak dochodzi do konfrontacji z takimi Adkami, czy Anteviami, to wióry łopatą trzeba wygarniać. Pal sześć jeśli taki któś nie zgrywa cwaniaka, tylko sypie tym złotkiem bo lubi, ale niestety często pojawia się cwaniakowanie. Też mam takich złotowydawaczy wokół i bez zdziwienia obserwuję jaki mizerny poziom prezentują.

Dokładnie! Zgadzam się w 100%
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Co do tych, którzy złocą na potęgę... jasne że śmieszne jest nazywanie złotnika, który tylko skraca wojo za złoto, rozbija je i ma za to pw wielkim wojownikiem... Z drigoej strony nie można ich winić za to że złocą... to wina inno które daje im taki mechanizm.. po prostu go wykorzystują.
Co do adka to po prostu dziwi mnie krzyk na forum jaki to on jest słaby, a krzyczą to najczęściej ci, którzy go nie znają :) wszystko się okaże :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Glorian, ale przecież Ty też złocisz. Czemu wiec najgłośniej krzyczysz?

Owszem, grac potrafisz, ale ostro złocić również.

Smoczy, no niestety nie mogą uchylać rąbków :) ale dziwię się, że Ty nie wiesz o pewnych koligacjach
 
Do góry