Sytuacja na świecie Gela

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Czyli po kilku światach na których kręciłaś walki w innych sojuszach nabrałaś wstydu i oddałaś zhańbione konto? a czemu teraz ponownie w innym sojuszu? z dala od Glorusia?

Czym to konto sie tak shańbiło? Tym, że mdg biło?:) Przekażę wyrazy uznania właścicielowi.
Co do Gloriana - powiem Tobie w tajemnicy - bo on niedobry jest:):):) Mówiłam mu, żeby Was oszczędził, ale nie chce słuchać :) A mnie uczyli, że słabszych sie nie bije.
 
Odp: Sytuacja na świecie Gela

oj teraz też jeszcze mogą okazać się waleczni ... z resztą w statach nie widać byście jakoś wiele tych miast mdg zabrali
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser26433

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Czyli po kilku światach na których kręciłaś walki w innych sojuszach nabrałaś wstydu i oddałaś zhańbione konto? a czemu teraz ponownie w innym sojuszu? z dala od Glorusia?

o patrzcie, jednak u kebaba są również ludzie inteligentni
zadać pytanie i od razu sobie na nie odpowiedzieć
smiley_emoticons_bravo2.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

oj teraz też jeszcze mogą okazać się waleczni ... z resztą w statach nie widać byście jakoś wiele tych miast mdg zabrali
cnfy7elqh8dotnsdp.gif

ciekawe ile Turek ma transów w miastach frontowych na tym świecie
na Retimno było to ok. 1k, to tutaj ze 2.5 stawiam jak Gloruś niedaleko:D
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

oj teraz też jeszcze mogą okazać się waleczni ... z resztą w statach nie widać byście jakoś wiele tych miast mdg zabrali
cnfy7elqh8dotnsdp.gif

Wg statsów jest 9:7 dla Niepokornych więc szału nie ma po obu stronach, chociaż i ci i ci na forum krzyczą.
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Nie wiem po co ta dyskusja kto jest lepszy... od jakiegoś już czasu wiadomo, że najlepszym graczem/sojuszem jest : patrykmy.
smiley_emoticons_neutral_new.gif


Jeżeli patrzeć tylko na solową grę to najlepszy jest Smoczy Jeździec minimalnie przed patrykmy i żadne spory i przechwalanki tego nie zmienią
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


A już całkiem przechlapane będzie jak ta dwójka połączy siły i zagra razem w soju dwuosobowym. Wierzę, że nigdy do tego nie dojdzie bo gra straciłaby już całkiem sens dla reszty graczy
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21876

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

o patrzcie, jednak u kebaba są również ludzie inteligentni
zadać pytanie i od razu sobie na nie odpowiedzieć
smiley_emoticons_bravo2.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -



ciekawe ile Turek ma transów w miastach frontowych na tym świecie
na Retimno było to ok. 1k, to tutaj ze 2.5 stawiam jak Gloruś niedaleko:D

trzeba by bylo go zapytac;)
smiley_emoticons_lol.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

mozna napisac chyba do niego i zapytac o stam woja w miastach,hahaha
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Czym to konto sie tak shańbiło? Tym, że mdg biło?:) Przekażę wyrazy uznania właścicielowi.
Co do Gloriana - powiem Tobie w tajemnicy - bo on niedobry jest:):):) Mówiłam mu, żeby Was oszczędził, ale nie chce słuchać :) A mnie uczyli, że słabszych sie nie bije.
Mam jakiś problem, skoro jak z diabłami grałaś i twierdziłaś ze ty to ty i ze już z Glorusiem nie trzymasz to o co chodzi?
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Nie wiem po co ta dyskusja kto jest lepszy... od jakiegoś już czasu wiadomo, że najlepszym graczem/sojuszem jest : patrykmy.
smiley_emoticons_neutral_new.gif


Jeżeli patrzeć tylko na solową grę to najlepszy jest Smoczy Jeździec minimalnie przed patrykmy i żadne spory i przechwalanki tego nie zmienią
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


A już całkiem przechlapane będzie jak ta dwójka połączy siły i zagra razem w soju dwuosobowym. Wierzę, że nigdy do tego nie dojdzie bo gra straciłaby już całkiem sens dla reszty graczy
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

Oni po prostu o drugie miejsce się kłócą
 

DeletedUser19304

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

A diabyly twierdza ze to ty, wiec skoro ty to nikt więcej tylko ty, wiec do cholery ile TY jest na grepo?
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Nie wiem po co ta dyskusja kto jest lepszy... od jakiegoś już czasu wiadomo, że najlepszym graczem/sojuszem jest : patrykmy.
smiley_emoticons_neutral_new.gif


Jeżeli patrzeć tylko na solową grę to najlepszy jest Smoczy Jeździec minimalnie przed patrykmy i żadne spory i przechwalanki tego nie zmienią
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif


A już całkiem przechlapane będzie jak ta dwójka połączy siły i zagra razem w soju dwuosobowym. Wierzę, że nigdy do tego nie dojdzie bo gra straciłaby już całkiem sens dla reszty graczy
smiley_emoticons_daumendreh2.gif

No w koncu ktos dobrze gada! Polac mu! :cool: :cool: :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Mam jakiś problem, skoro jak z diabłami grałaś i twierdziłaś ze ty to ty i ze już z Glorusiem nie trzymasz to o co chodzi?
No tak, bo Nickos to Nickos, a ocean44 to ocean44, czyli ja to ja:) Jakby nie patrzeć.
Ocean nie grala z diabłami:) Diabły boją się wody :)
 

DeletedUser26433

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

trzeba by bylo go zapytac;)
smiley_emoticons_lol.gif


- - - Automatycznie połączono posty - - -

mozna napisac chyba do niego i zapytac o stam woja w miastach,hahaha
smiley_emoticons_lol.gif

po co? On i tak prawdy nie powie, chyba że skłamie
smiley_emoticons_seb_zunge.gif

Na Retimno też się nie obstawiał, a 1k transów było złudzeniem optycznym
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

no tak, kret to kret, jakby nie patrzec
no i tutaj kończy sie nasza miła pogawędka :)
a było tak kulturalnie .... no cóż... nie potrafisz na dłużej utrzymać poziomu rozmowy.
Tak: kret to kret, klamka to klamka, prostak to prostak, itp itd.

Ale ja to nie kret, Nickos to nie ja, kret to nie Nickos, a reszta jest zdrowa :) Czego i Tobie życzę !!!
 
Do góry