Sytuacja na świecie Gela

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Gela

UWAŻAJCIE
LUZACY ROBIĄ TERAZ NA WAS KONKURS, BĘDĄ ATAKOWAĆ TYLKO WAS I PODBIJAĆ! WAS I KLUB GO GO/PRZYGOTUJCIE DEFF I OFF NA ODBIJANIE WŁASNYCH MIAST.
Powodzenia

takiego masa dostałem ale konkurs chyba zmienili na latanie gradem całą noc bo jak się miasta nie da zabrać to trzeba je zburzyć hehe partacze

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Andzikk 30.01.16 o godzinie 22:57
Zapraszamy do udziału w sojuszowym konkursie nr 2


Cel: Rozbijanie i niszczenie wojsk przeciwnika. My nabijamy sobie punkty na sloty,

oni tracą wojo na odbijanie okupacji i ich morale lecą tym samym w dół.

Atakujemy w dzień i w nocy, non top


Na tapecie mamy sojusz Never Again i KLUB GO GO



Masówka nie odpowiadać.

trzeba to wykorzystać
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser11943

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Dokładnie a teraz płacze że nie mogą spać :( co to za gra która w zasadzie gra za nas ?

To już nie jest gra tylko dobrze zorganizowany mechanizm zarabiający
nakrecany przez stałą grupe osób kóre pewnie mają na celu robienie zamieszania zeby ludzie w chwilach słabości nabijali złoto
#TeorieSpiskowe

- - - Automatycznie połączono posty - - -

trzeba to wykorzystać
smiley_emoticons_lol.gif

Myslisz o podstawianiu defa do wymienionych sojuszy w celu nabijania PW na konflikcie innych:cool:
 

DeletedUser22713

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Ale przepraszam na co mam czekać? Zgodziłam się tylko z kolegą który napisał wcześniej, że jeśli ktoś nie gra na geli to czytając forum mógłby sądzić ze bawią się tu tylko 2 sojusze. Zresztą zawsze tak jest - jeśli na jakimś serwerze pojawiacie się razem, wiadomo ze forum ogólne będzie monotematyczne. Mało tego, tak jesteście sobie wierni, że nawet jeśli gdzieś nie gracie razem to i tak forum co chwile ożywa waszymi wzajemnymi animozjami - chociażby dziesiątki wpisów na akcjum, gdzie przecież od dość dawna na polu walki został tylko jeden z Was.
Nawet jeśli ktoś napisze o czymś nie związanym z MDG-Niepokorni jak kilka wpisów temu Ozdarek to i tak zostaje to natychmiast zaspamowane Waszymi wzajemnymi potyczkami.
Mówiąc szczerze nudzi mnie już czytanie że MGD jest fe a Niepokorni cacy albo ze Niepokorni są be a MDG cacy. Ciągle to samo i to samo. Z utęsknieniem czekam na wpisy graczy innych sojuszy o innych sprawach...ale to se ne da chyba:)

To już było pisane tyle razy... ale z nimi nie wygrasz :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Ale przepraszam na co mam czekać? Zgodziłam się tylko z kolegą który napisał wcześniej, że jeśli ktoś nie gra na geli to czytając forum mógłby sądzić ze bawią się tu tylko 2 sojusze. Zresztą zawsze tak jest - jeśli na jakimś serwerze pojawiacie się razem, wiadomo ze forum ogólne będzie monotematyczne. Mało tego, tak jesteście sobie wierni, że nawet jeśli gdzieś nie gracie razem to i tak forum co chwile ożywa waszymi wzajemnymi animozjami - chociażby dziesiątki wpisów na akcjum, gdzie przecież od dość dawna na polu walki został tylko jeden z Was.
Nawet jeśli ktoś napisze o czymś nie związanym z MDG-Niepokorni jak kilka wpisów temu Ozdarek to i tak zostaje to natychmiast zaspamowane Waszymi wzajemnymi potyczkami.
Mówiąc szczerze nudzi mnie już czytanie że MGD jest fe a Niepokorni cacy albo ze Niepokorni są be a MDG cacy. Ciągle to samo i to samo. Z utęsknieniem czekam na wpisy graczy innych sojuszy o innych sprawach...ale to se ne da chyba:)

Willow, nigdzie taki obowiązek czytania nie jest zapisany. Jeśli mówię, ze poczekaj, to na zakończenie tematu z MDG, podobnie jak zakończyliśmy z ich paktowiczem (których niby nie mają), Diabłami Tasmańskimi. O Diabłach nikt już nie pisze i o MDG nikt nie będzie pisał, więc temat zniknie. No chyba, ze Manfred w krótkich spodenkach tu wpadnie pojątrzyć. Jesli już chodzi o szczegóły, to my jak zwykle jesteśmy atakowani kłamstwami, na które faktycznie chyba niepotrzebnie odpowiadamy. Jak się nie umie wygrać, to się zarzuca rożne przekręty. Przypomina mi się określenie, które wymyślili zawiedzeni porażkami zyciowymi nieudacznicy, na ludzi którym jest lepiej: "wykształciuchy". Jest tu pewna analogia przyczynowo-skutkowa.

ps
Rozumiem twoją obronę MDG. Zdaje się, że tym ucieleśnieniem hipokryzji jesteś od Retimno zauroczona, a na Akcjum to już było apogeum.
Przypomnę, że na Retimno nawet trzon No Mercy grał przeciwko MDG, ale Tobie nie przeszkodziło to zmienić sukienki na dres.
 
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Willow, nigdzie taki obowiązek czytania nie jest zapisany. Jeśli mówię, ze poczekaj, to na zakończenie tematu z MDG, podobnie jak zakończyliśmy z ich paktowiczem (których niby nie mają), Diabłami Tasmańskimi. O Diabłach nikt już nie pisze i o MDG nikt nie będzie pisał, więc temat zniknie. No chyba, ze Manfred w krótkich spodenkach tu wpadnie pojątrzyć. Jesli już chodzi o szczegóły, to my jak zwykle jesteśmy atakowani kłamstwami, na które faktycznie chyba niepotrzebnie odpowiadamy. Jak się nie umie wygrać, to się zarzuca rożne przekręty. Przypomina mi się określenie, które wymyślili zawiedzeni porażkami zyciowymi nieudacznicy, na ludzi którym jest lepiej: "wykształciuchy". Jest tu pewna analogia przyczynowo-skutkowa.

ps
Rozumiem twoją obronę MDG. Zdaje się, że tym ucieleśnieniem hipokryzji jesteś od Retimno zauroczona, a na Akcjum to już było apogeum.
Przypomnę, że na Retimno nawet trzon No Mercy grał przeciwko MDG, ale Tobie nie przeszkodziło to zmienić sukienki na dres.

kurde i znowu wychodzi na to ze mam coś ze wzrokiem bo nigdzie nie widzę ani obrony MDG ani Niepokornych, ani stawania po jednej czy po drugiej stronie - ale cóż trzeba do okulisty widać iść
co to hipokryzji to z mistrzem dyskutować mi się nie godzi, a skoro na tym forum i tak nic ciekawego oprócz wzajemnych uszczypliwości tandemu MGD-Niepokorni się nie wydarzy, a temat ciuchów i mody jakoś nie jest moim ulubionym to nic tu po mnie - może zostanie stworzony drugi wątek sytuacja na geli z wyłączeniem tych dwóch sojuszy i będzie można o czyms innym poczytać to wtedy moze warto tu będzie zajrzeć.
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

słyszałem ze luzakom coś nie idzie, tracą miasta na żywca a podbić nie mogą ;) chyba ze trafia na kogoś kto o 3-4 nie zareaguje na ataki :) aa i jeszcze jakieś szaraki były :)

To prawda coś tam tracą. Ale wiesz jak to jest Adasiu. Ten ból kiedy wbijasz kolona w 39 osób a odbijają 2 pełne sojki i to jeszcze z dużym portfelem
smiley_emoticons_frown.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Gela

a my nawet portfeli nie mamy
smiley_emoticons_afraid.gif

po co Ci portfel? wystarczy złota karta:eek:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

To prawda coś tam tracą. Ale wiesz jak to jest Adasiu. Ten ból kiedy wbijasz kolona w 39 osób a odbijają 2 pełne sojki i to jeszcze z dużym portfelem
smiley_emoticons_frown.gif

ale mityków już nie mają z tego co słyszałem:p póki nowy event nie ruszył to jest szansa na podboje:p potem niestety kaska pojdzie w ruch i bedzie ciezko
 

DeletedUser11943

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

po co Ci portfel? wystarczy złota karta:eek:

- - - Automatycznie połączono posty - - -



ale mityków już nie mają z tego co słyszałem:p póki nowy event nie ruszył to jest szansa na podboje:p potem niestety kaska pojdzie w ruch i bedzie ciezko

Potem to np ja zwiewam na miesic urlopu az sie im skoncza te mityki :)
 

DeletedUser18058

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

O widzę, że Tureckie płakać zaczynają, że mamy jakieś pakty... ojoj normalnie prawie mi Was szkoda.
Przypomnijcie sobie Akcjum kiedy to okopaliście się paktami i cichymi współpracami ze wszystkimi w koło.
Na Retimno Jony też przygarnęliście żebyśmy broń boże do Was nie dopłynęli.

Teraz macie okazję z nami powalczyć i co? I lipa hahahaha
Turecki już o cudach nie myśli, zaczyna się wykręcać, że wypalony...
Widmo Koryntu nad MDG wisi co raz bardziej. Wjeżdżamy Wam co raz głębiej w Wasze terytorium

Co do budzeń. Kto mieczem wojuje od miecza ginie.
Atak w nocy to atak w nocy... upierdliwe latanie po 3 procki od 1.00 do 4.50 to już nie atak. To akt desperacji godny nooba frustrata. Gela trwa już tyle tygodni a Wy nawet jednej akcji na nas nie zrobiliście! Tylko męczenie atakami w nocy i patrzenie komu dziś telefon nawali... rzeczywiście walka godna tylko Was.

Chcieliście takiej zabawy to macie. Nam ona nie pasuje bo to jest śmieszne i żenujące. Nie będziemy jednak tolerować takiej noobiańskiej taktyki.
Będziemy tępić takie zachowania.
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

po co Ci portfel? wystarczy złota karta:eek:

- - - Automatycznie połączono posty - - -



ale mityków już nie mają z tego co słyszałem:p póki nowy event nie ruszył to jest szansa na podboje:p potem niestety kaska pojdzie w ruch i bedzie ciezko

A skąd Ty tak dobrze poinformowany jesteś?
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser23832

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Dementuje wpis GLORIANA o układzie KILLA BEEZ z MDG

I do MDG i do NIEPOKORNYCH wysłaliśmy odpowiedz na propozycje którą od nich otrzymaliśmy ( identyczna do obu dyplomatów, tak żeby nie było niejasności ). Do tej pory czekamy na odpowiedź

Jak będzię trzeba treść mogę udostępnić czy to ze screena czy zwykłym cytatem.

Także proszę nie wkręcać nas w coś, bo mija się to z prawdą.

1.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Gela

Willow, nigdzie taki obowiązek czytania nie jest zapisany. Jeśli mówię, ze poczekaj, to na zakończenie tematu z MDG, podobnie jak zakończyliśmy z ich paktowiczem (których niby nie mają), Diabłami Tasmańskimi. O Diabłach nikt już nie pisze i o MDG nikt nie będzie pisał, więc temat zniknie. No chyba, ze Manfred w krótkich spodenkach tu wpadnie pojątrzyć. Jesli już chodzi o szczegóły, to my jak zwykle jesteśmy atakowani kłamstwami, na które faktycznie chyba niepotrzebnie odpowiadamy. Jak się nie umie wygrać, to się zarzuca rożne przekręty. Przypomina mi się określenie, które wymyślili zawiedzeni porażkami zyciowymi nieudacznicy, na ludzi którym jest lepiej: "wykształciuchy". Jest tu pewna analogia przyczynowo-skutkowa.

ps
Rozumiem twoją obronę MDG. Zdaje się, że tym ucieleśnieniem hipokryzji jesteś od Retimno zauroczona, a na Akcjum to już było apogeum.
Przypomnę, że na Retimno nawet trzon No Mercy grał przeciwko MDG, ale Tobie nie przeszkodziło to zmienić sukienki na dres.
Haha jaki narcyz z Ciebie :)
 

DeletedUser25582

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Gela

zeby 8 rydkow i 9 hopkow ubilo 121 koni
ja pitole xD
rapek dnia normalnie xD
 
Do góry