Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30330

Guest
W sumie wy dzis tez dwie i nawet szaraki heheh
Ale stary narazie bogus cwaniakuje ale dojdziemy do etapu ze mu nie pomoze zloto.

o i 3-cie zabieramy waszej koalicji

jakie 2? nie znałem go nawet więc walnął szare nie dostosował się do sojuszu więc poleciał i tyle, wpuścił wam kolona.

My ani jednego nie straciliśmy, jeszcze :D.
 
o i 3-cie zabieramy waszej koalicji

jakie 2? nie znałem go nawet więc walnął szare nie dostosował się do sojuszu więc poleciał i tyle, wpuścił wam kolona.

My ani jednego nie straciliśmy, jeszcze :D.
To nieźle wpuscil klocka na murze 25, dobra stary smieszny jestes.
No jak wywalacie graczy jak wbija wam klocki to moze i statystyki nie klamia.
 
Cosiek łataj tą pajęczyne bo jak dojdzie do poważniejszych walk to pierwszy który od was odbije na szaraki to ten "najlepszy" tak jak to było na Tebach
Nie pozdrawiam i bez ofensywki dla ludzi z sojuszu Pajonki
 

DeletedUser22509

Guest
Cecot myśli, ze nie wiemy, ze Bogus walnie szaraka XD nooooo to będzie niespodzianka, ze HEJ!
 

DeletedUser22509

Guest
To nieźle wpuscil klocka na murze 25, dobra stary smieszny jestes.
No jak wywalacie graczy jak wbija wam klocki to moze i statystyki nie klamia.
Chciałabym widzieć co wyrozumiały ell wyrozumiały ell robi z ludźmi co maja mury i nic nie mówią ze maja klocka w mieście xd wywalalbys go i w locie jeszcze mu pol rodziny zwyzywał :D ja naprawdę Ciebie uwielbiam całym serduszkiem, ale nie udawaj ze nie wiesz czemu wyleciał :D
 

DeletedUser27908

Guest
Cosiek łataj tą pajęczyne bo jak dojdzie do poważniejszych walk to pierwszy który od was odbije na szaraki to ten "najlepszy" tak jak to było na Tebach
Nie pozdrawiam i bez ofensywki dla ludzi z sojuszu Pajonki
Przynajmniej nie udaje że mnie nie ma jak kolon leci :D.A tak w ogóle to Cię nie kojarzę,chyba nie zjeżdżałem tak nisko w rankingu
 

DeletedUser27908

Guest
xD
jestes dla mnie leszczem z dobrymi wynikami w rankingu boba ale jak robi się gorąco to pierwszy uciekasz i to nie że oddajesz miasta ty walisz szaraki i masz w dupie że jeszcze bardziej się do sojuszu dobierają
Tylko w rankingu boba?A to ciekawe.Ty zaś jesteś balastem dla sojuszu,wojska zaś mało robisz. Kolony wchodzą jak w rozwiązła panne.Na Tebach miasta oddałem swojemu sojuszowi i każdy to potwierdzi.
 
tak czy siak nie dotrwałeś a grałeś dalej w lamach
kolony wchodzą xD jakbyś był sam(2) przy paru graczach z kroniki to prędzej czy później też byś beknął
Z resztą sami sie przekonamy na ty nowym świecie jak zawojujesz będę na ciebie czekać
 

DeletedUser27908

Guest
Jakiej kroniki? Chyba nie nazywasz opaktowanych masowek exulora z Teb i Dyme kronika. Gracze którzy się wyróżniali z kroniki już tam nie grają.Bedziesz czekal? A z którego morza m 66 czy 75? Cholera tak daleko palikami będzie.Moj sąsiad ma synka Krzyśka 12 lat ma,też zawsze mnie bawi ta jego niewykształcona umiejętność koncypowania,jednak w twoim wieku to już chyba musi być uciążliwe i przykre. Dość tej farsy,bo kiepska ze mnie nianka.
 

DeletedUser26351

Guest
narescie nosacze proboja cos grac szkoda ze taki duzy sojusz nie umie sobie dac razdy z sojuszem 19 osobowym
 

DeletedUser26351

Guest
tylko ci ktorzy zapadli w gleboka depresje

taktyka niektorych graczy jest co najmniej dziwna gracz posiada 5 miast z tego 4 na jednej wyspie i 1 na skalce bez farm milej odbudowy jak stracisz wojsko
 
Do góry