Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26351

Guest
ja nie jestem po to zeby komus cos udowadniac czy kogos do czegos przekonywac tylko robic swoje
 

DeletedUser31082

Guest
Słonko,niedawno mówiłeś że największy nie jest najlepszym.To się już zmieniło na przełomie tych dni?Ale ty robileś dokładnie nic na tym froncie a potem dałeś się w rozbiórkę jak sojusz stwierdził że jesteś miekka fajla ;p

Tęczowy rycerzu walcz dzielnie i baw się dobrze:D
 

DeletedUser30644

Guest
A Ty już zbudowałeś offa albo sojusz zaczął Ci pomagać czy nadal będziesz mnie prosił na pw o czyszczenie brązowego groźnego wroga bo kolona chcesz wstawić?
2 dzień po zaczęciu gry na świecie spytałem czy nie chciałbyś wyczyścić, mniej więcej wtedy kiedy zacząłeś prosić nas o obstawianie xd
 
Przecież Tureckie skamlenie zawsze piszczy o innych, bo szuka atencji. Rozśpiewuje się, czego to on nie robi, a prawda jest taka, że bez obstawienia dupy i murków, to tylko popatrzeć na mapę może. Legenda MDG wyszła na tym skamleniu bajek właśnie. Szkoda, że ma problem z pamięcią i musi mataczyć tak, aby zawsze wyszło na jego. Jedynie potrafi schować się za sojuszem i ujadać. Nic dziwnego, że mu się sojusze posypały i nie grają z nim znaczące osoby z MDG. Oraz to słynne zmienianie nicków dla niepoznaki na każdym świecie. Uczcie się od niego majeczenia, wtedy nawet największe kłamstwo okaże się nieskazitelną prawdą :)
 

DeletedUser31173

Guest
Zgadzam sie z Weterename, powinniscie ignorowac tego atencjusza, slyszalem opowiesci od jego bylej ze klient jest niedowartosciowany i na kazdym kroku jej to pokazywal

probuje odbijac to sobie w grze jak widzicie, a najlepsze ze nie potrafi sie przyznac do hipokryzji, bo wlasnie wyprosil pakt z masowka ktora tutaj tak krytykowal
 

DeletedUser27770

Guest
Ja tu nic ciekawego nie widzę ;)
Powiem Wam jedno, gra bez choćby kawałka złota jest ciężka :D
Ale jak się bawić to się bawić.
hieno Ty bo zapomniałem Ci tam gdzieś odp a nie chce mi się przeszukiwać xd napisałem z innego konta bo zapomniałem pasów a byłem na tel ;p
Szybciej było zrobić nowe konto ;p
 

DeletedUser26351

Guest
kazdy wszystko widzi inaczej i na swoj sposob idzie sie czegos dowiedziec
 
Jak zwykle na fo więcej sie dzieje niż na grze ?
Pedałek multibot kłoci sie z największym słupem grepo , fascynujące
smiley_emoticons_grin.gif
 

DeletedUser27908

Guest
Jak zwykle na fo więcej sie dzieje niż na grze ?
Pedałek multibot kłoci sie z największym słupem grepo , fascynujące
smiley_emoticons_grin.gif
Naleśniczek,CameAme,Złote Dziecie.Tutaj masz blisko siebie graczy z botami.Broń ich jak lwica mój męski graczu grający na francuZkim serwerze.
 

DeletedUser27908

Guest
+ Mati ty latasz zawsze w stadzie.Sam wiele nie pokazujesz.Np te twoje smerfy z Geli.Szrot jakich mało.
 

DeletedUser11280

Guest
Powitać wszystkich :) Wbiłem i ja Ciężko się przyzwyczaić po kilku latach do tych nowości ale daje się rade
 
+ Mati ty latasz zawsze w stadzie.Sam wiele nie pokazujesz.Np te twoje smerfy z Geli.Szrot jakich mało.
Nie wiem co byś chciał bym pokazał , nie wnikam...
Smerfy to był bardzo fajny sojusz , super ludzie , może nie było zbyt wielu mocnych grajków , ale wspominam grę na Geli jako jedną z najlepszych. Szrot to Cie zrobił w dodatku miękką fają , dlatego jesteś ciepły.
 

DeletedUser27908

Guest
Nie wiem co byś chciał bym pokazał , nie wnikam...
Smerfy to był bardzo fajny sojusz , super ludzie , może nie było zbyt wielu mocnych grajków , ale wspominam grę na Geli jako jedną z najlepszych. Szrot to Cie zrobił w dodatku miękką fają , dlatego jesteś ciepły.
Na pewno nie tego malutkiego flaczka którym bimbałeś przed twarza Kasieńce.
 
Do góry