Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30330

Guest
Z turkiem nie warto dyskutować, on i tak napisze swoje. Wyczuwam zazdrość, i w sumie mu się nie dziwie, takie słupy jak my to ze świecą w ręku szukać :D.
 

DeletedUser31088

Guest
Zapomniałem dodać Pantoflarze też są w koalicji przeciwko nam :D
 
Ojej, ale masz inteligentne wypowiedzi. Do podstawówki/gimnazjum chodzisz, czy jesteś z niskiego środowiska społecznego, że Twoje posty przypominają osobę, która nie potrafi wypowiedzieć się w ojczystym języku i musi z tego powodu używać słów zasłyszanych od niskopoziomowego społeczeństwa? Ciekawe co jeszcze wypłynie z tej klawiatury. Nie rozumiem, dlaczego niektórym sprawia trudność napisania jednego zdania po polsku
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
Nie wiem po co zaczepiasz. Robisz z siebie pajaca, który nie gra, nic nie wie i tylko biadoli.
Zaczepki jak z podstawówki . Wielki POlonista :D
 

DeletedUser26351

Guest
Piszcie co chcecie, skoro macie jakieś zdanie o mnie to mnie to mało obchodzi, to że mamy pakt to odrazu znaczy że jesteśmy w koalicji? samca poznałem tutaj i narazie podpisuje się za moimi paktami / wojnami więc nie mogę złego słowa na niego powiedzieć
 
Nie wiem po co zaczepiasz. Robisz z siebie pajaca, który nie gra, nic nie wie i tylko biadoli.
Zaczepki jak z podstawówki . Wielki POlonista :D
Nie wiem, po co się wypowiadasz, skoro nie masz pojęcia o czym piszesz. Twoje bajki już się przejadły, ale widzę, że masz jakiś problem, bo biegasz za mną po kilku forach. Woda, do Twojej informacji, nie lubię facetów, znajdź sobie inny obiekt adoracji :)
 

DeletedUser22509

Guest
Łooo Cie, tyle paktów, tyle zieleni wszędzie wokól, a nam małpy miasto zabierają. Cosiek! Natychmiast podpisz kilka kolejnych !
 

DeletedUser27770

Guest
hahahaha turas jak zwykle na FO wyszczekany a zaraz będzie się chował za murkami jak zwykle ;)
Trochę przekręcę komentarz Zimnocha z dawnych lat ale myślę, że siądzie samcu alfa (chociaż stada zapomniałeś ze sobą zabrać) :D
Panie Turek. Niech Pan tu kończy to wycie do księżyca i za grę się lepiej weźmie.
Bo na FO już gwiazdą nie zostaniesz. A jak zwykle się będziesz kompromitował i pisał, ze to już ostatni raz jak do kogoś piszesz ;p
Ile razy już to czytałem z przeróżnych Twoich nicków xd i dalej nic się nie zmieniło :]
 

DeletedUser26351

Guest
A no tak zapomniałem, ja nawet jeszcze nie odkryłem jak się wrogów dodaje więc u nas czerwieni nigdy nie będzie
 
Alfa nie dla każdego pisanie na forum jest takie ważne i istotne żeby napuszczać na to kogoś
także skończ z farmazonem w tym stylu bo chyba sam się z tym nie zgadzasz
chyba że to praktykujesz xDDD
 
Ostatnia edycja:
Do góry