Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29776

Guest
a co komp ci się zagrzał od wysyłania fejków z 4 miast czy czekasz aż ktoś po tobie zacznie latać odpowiadając tym samym na taką grę żeby wypisywać jak to inni łamią zasady gry a ty błyszczysz w ciemności uczciwością i jesteś tym biednym?
smiley_emoticons_irre.gif
taki radny jak z koziej d... trąbka

1tr21u1190iv.jpg

tuk9zvpq8310.jpg

tov73j13sho8.jpg

4uufw532hia0.jpg

m54wlp0kgv9o.jpg


itd :) nie chce mi się wklejać zabaw trola grepolisowego bo wszyscy co pisali jak pisali mieli rację więc tylko wkleiłem że tak jest odnośnie gry pana powyżej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29776

Guest
już pisałeś te swoje wypociny w innych tematach o tym jak fajnie że gracz cię atakuje jak ma już dosyć takiej gry twojej na zamęczenie a jak ktos ci odpowiada tym samym to zgłaszasz że łamie regulamin gry i dążysz do bana, penie support łatwo odszuka ile takich zgłoszeń wpłynęło na ciebie i od ciebie jaki to jesteś biedny, a skoro tłumaczysz się że jesteś czysty jak łza zgłaszając się do pełnienia funkcji to kłamiesz w żywe oczy na co ci już zwrócono uwagę a skoro inni dostawali ostrzeżenia za ataki na ciebie to albo wszyscy grają na takich samych zasadach albo gramy w dwie różne gry bo spróbujesz znowu zrobić z siebie sierotę losu
 

DeletedUser29776

Guest
Laxia ty tak serio? nawet powieka ci nie drgnie? myślę że kilku graczy spokojnie by się znalazło zaraportowanych przez ciebie lub wysłanych na bananowe wakacje bo albo tylko ciebie atakowali albo tylko z tobą pisali, kłam dalej może jak sam się okłamiesz to poczujesz się z tym lepiej
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
bo w twoje bajki to chyba tylko ty już wierzysz i w te smoki
 

DeletedUser29776

Guest
pamiętaj powieka i czytanie ze zrozumieniem chyba też się kłania
smiley_emoticons_confusednew.gif
jeszcze jeden serwer i będziesz kłamać bez mrugnięcia okiem
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser29776

Guest
czytam sam jeszcze raz i szukam gdzie ja napisałem że ty mnie zgłosiłeś skoro cię nie fejkowałem zamulaczami tak jak ty to robisz ale chyba jak już się okłamałeś sam to się zagubiłeś w swoich myślach. Również spokojnej nocy :) przecież nikt tak głupi jak ty nie będzie latał fejkami do ciebie tylko po to żebyś leciał zgłaszać :)
 

DeletedUser31182

Guest
Uuu, kolega z kradzieżą punktów paktowiczowi to nie ma problemu. Problem pojawia się gdy trzeba wysłać ognie, które stoją razem z Zuretą. Szkoda na paktowicza, prawda? Lepiej przecież ich prosić o biremy. Wierzcie to nie jedyne ognie ,które miał w porcie jak odbijaliście okupację od nas :D jak my na ich okupke lecieliśmy to wyciągał od was ostatnie biremki,które były mu potrzebne z bliska haha

tHuH6ji.jpg
 

DeletedUser31082

Guest
ejronyo12345 wysłał identyczną masówkę do Nosaczy i myśli, że nastawi nas przeciw sobie:D

Tak się składa, że te puste transporty leciały kraść punkty FP jako obrońcom a nie Nosaczom jako atakującym więc proponuję się zapoznać z mechaniką gry. Ale płacz uzasadniony bo to wy traciliście i o to chodziło. Wsparcia Nosaczy tam nie leciały przede mną i chyba dopiero jak ja wstawiłem raporty na forum i napisałem by słali wsparcia to inni coś wysłali ale nie jestem pewny.

Mam tylko pytanie do tego "myślącego" ty naprawdę sądziłeś, że ja wszystko robię w ukryciu i bez wiedzy sojusznika:D? czasem wypada użyć rozumu i domyśleć się, że sojusznik wie, że mam ognie bo każdy je ma oraz widział i moje wsparcia i też pisałem to na wspólnym forum, że je ślę.

Wpadłeś na pomysł, że Fobia nie brałą udziału w odbijaniu i dlatego nie ślę ogni? Tak jak dzień wcześniej nie prosiłem Nosaczy aby słali ognie na odbicie naszej okupacji. Po prostu nie zawsze we wszystkim współpracujemy i każdy sojusz decyduje jak pomaga. A pomagamy sobie głownie wsparciami. Choć wczoraj pomogłem im odbić wasza okupacje szaraka przez nich zarezerwowanego mitykami.

Ok nie będę przemęczał twojego rozumku i przejdę do napisania jakim wy jesteście sojusznikiem Łajdaków:)

Gdy im okupowaliśmy miasta ani jeden atak od was nie poszedł na pomoc. gdy my okupywaliśmy wam miasto prosiliście ich o pomoc i wysłali ataki.

Co zrobiliście potem? a właściwie wasz nieskazitelnie uczciwy i czysty bot laxia? a no skanował swojego sojuszika krukora :D:D:D:D

gracz łajdaków sojusznika No Fair Play lax 31.05.18 o godzinie 12:37
zaczął ostro mnie szpiegować, a przecież byłem dalej w pakcie :)
ale już mnie zablokował w wiadomościach jak mu "grzecznie" zwróciłem uwagę
lol.gif

jednak łajza z niego, mówili mi to jeszcze na Byllis, ale ja, jak to ja, muszę się sam przekonać :)
pokażcytuj
Samiec Alfa. 31.05.18 o godzinie 12:11
"cenzura....."

az tam chce leciec? hehe
pokażcytuj
gracz łajdaków sojusznika No Fair Play laxi 31.05.18 o godzinie 11:55
ostatnia uwaga
laxia szykuje się na moje miasta D

I znowu wyszło szydło z worka a laxia pokazał swoje prawdziwe oblicze czyli zero zasad i brak moralności już nie wspomnę o jakiś umowach z sojusznikami. Nas jako pierwszych sojuszników zdradził na tym świecie i drugiego sojusnzika łajdaków też jak tylko osłabli niedługo po tym jak pomagali no fair play odbijac miasto...

Mam pytanie do pozostalych sojusznikow No Fair Play a wiem, ze laxia prosi kazdego sasiada o pakt byle przetrwac. Kiedy na was sojusnzicy laxi przyjdzie czas na kose w plecy? podpowiem wam jak tylko nie beda was potrzebowac i beda miec korzysci by was zdradzic.

Wiec taka uwaga proszę nie skłócać nas jako sojusnzikow gdyz oba sojusze sa bardzo zadowolone ze wspolpracy jestesmy wobec siebie lojalni pomagamy sobie duzo i ufamy sobie czego nie mozna mowic o waszych sojusnzikach.

Tak się składa, że Ładjaki sojusnzik no fair play zdecydował się dołączyć do nas wroga niż do no fair play sojusznika bo zobaczyli z kim maja do czynienia.

Tym się właśnie różnimy ja na każdym świecie byłem lojalny sojusznikowi i każdy wie, ze moje slowo i honor jest przede wszystkim. Natomiast laxi nie mozna ufac bo zdradzil nawet mnie po 6 latach znajomosci proszac abym z nim mial pakt a potem zrywajac go:) wiec co dopiero ktoś obcy jak łajdaki...

Ja się w ogólę dziwie jak ktokolwiek moze pdopisywac pakt z takim oszustem i czlowiekiem bez honoru lol.
 

DeletedUser31182

Guest
Wiem jak działa kradzież punktów,nie zrozumiałeś przesłania. Nie płaczę kolego z powodu gry przeglądarkowej :) Mówisz o foniku (że przeszedł do was)??
 

DeletedUser31182

Guest
Jasnowidz jesteś jakiś wiesz co myślę ale fajnie :DDD
 

DeletedUser31082

Guest
Czy ktoś może podać chusteczki dla graczy no fair play? dziś dużo płaczu i zazdrości, że tak świetnie się nam sojusz z Nosaczami a oni po tygodniu musieli zdradzić swojego sojusznika i zostały im jakieś nieznane sojusze Trójkąt Bermudzki które jeszcze z nimi chcą paktu:D no ale daje im parę tygodni jak laxia nie bedzie mial szarakow do podbijania to zacznie ich skanowac i szykowac akcje z zaskoczenia na sojusnzika to jego specjalnosc:D


Trójkąt Bermudzki nie znacie dnia ani godziny:D
 

DeletedUser31182

Guest
Gdy im okupowaliśmy miasta ani jeden atak od was nie poszedł na pomoc. gdy my okupywaliśmy wam miasto prosiliście ich o pomoc i wysłali ataki.

Co zrobiliście potem? a właściwie wasz nieskazitelnie uczciwy i czysty bot laxia? a no skanował swojego sojuszika krukora :D:D:D:D



Krukor oznajmił na radzie że kończy grę bo w jego sojuszu gra 6-8osób i nie ma ochoty oraz że przestaje pilnować miast. Nie będę komentował tak jak ty każdego twojego zdania bo szkoda mi czasu ale z tego co widze to wiesz mniej niż myślisz.
 
Do góry