Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30644

Guest
na fo nie mozesz pisac pod swoim nickiem,serio hehehehehe nie musisz zakładac co chwile nowych kont zeby sie dowartosciowac
^ o tu tak napisałeś, Laxia teraz na wakacjach jest i pewnie ma ciekawsze rzeczy do robienia niż płakanie na forum albo kopanie rowów w Holandii, ale to drugie to tylko Turek wie czy ciekawe :/
 

DeletedUser9349

Guest
^ o tu tak napisałeś, Laxia teraz na wakacjach jest i pewnie ma ciekawsze rzeczy do robienia niż płakanie na forum albo kopanie rowów w Holandii, ale to drugie to tylko Turek wie czy ciekawe :/
Ja wiem kolego że ma urlop a nie gram. A skoro Ja mam o tym świadomośc to inni gracze również. hehehe Maciuś to nie Turek ale Laxia jest kiż taki zamotany w swoim zakłamaniu aby skojarzyć kto to jest :D:D:D:D:D
 

DeletedUser26351

Guest
tak , tak jakby byl grzeczny , latwo sie kogos pozbyc z fo wystarczy zglaszac notorycznie posty .... jestescie w tym specami skoro i moje posty znikaja
 

DeletedUser31077

Guest
^ o tu tak napisałeś, Laxia teraz na wakacjach jest i pewnie ma ciekawsze rzeczy do robienia niż płakanie na forum albo kopanie rowów w Holandii, ale to drugie to tylko Turek wie czy ciekawe :/

a to na wakacje teraz to sie jedzie do holandii rowy kopac???
 

DeletedUser31077

Guest
Nie dotarło do ciebie co napisałem ale spokojnie, nie spodziewałem się i tak, że zrozumiesz co do Ciebie piszą :)
Dobranoc i powodzenia na sprawdzianie :D
dobranoc i powodzonka na wczasach w holandii,aaaaaaaa,booty nie chronia przed gradem,wrecz przeciwnie
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser26351

Guest
lexia wrocil albo zaczelo mu sie nudzic bo kolejne konto powstalo standardowo 600pkt z 1 harpia
 

DeletedUser31226

Guest
a gdzie tam pisze ze niby ty to laxia???kolejny raz sam sie zakopałes hehehehehehehe,a ze sam sie wyrywasz do tablicy...koncz wasc,wstydu oszczedz...

Nie trudno przeczytać twoje wcześniejsze wpisy, posiadam taką umiejętność :)

Lubicie się z laxia dobrze rozumiem?
 

DeletedUser26351

Guest
tych kont jest conajmniej 20 sam sobie problemow narobi jak wpadnie
 

DeletedUser19851

Guest
niejaki Astrolus twierdzi, że nikt na bylis nie gra? zgadzam się: On na pewno nie gra, bo dostał wciry od graczy z 30-toma miastami i podkulił ogonek...jeśli jeszcze ma co podkulać. Prawda jest taka, że Izanami to zotnicy, którzy tak na prawdę nie potrafią grać bez złota. i dostają manto.
 
niejaki Astrolus twierdzi, że nikt na bylis nie gra? zgadzam się: On na pewno nie gra, bo dostał wciry od graczy z 30-toma miastami i podkulił ogonek...jeśli jeszcze ma co podkulać. Prawda jest taka, że Izanami to zotnicy, którzy tak na prawdę nie potrafią grać bez złota. i dostają manto.

Przepraszam, że się wtrącam, ale u nas w sojuszu nie ma wielu złotników. Szczerze to mogę ich policzyć na palcach jednej ręki.
Przecież każdy normalny gracz wie, że nawet mając masę golda niektórym nie idzie rozgrywka :)

Podstawowe Premium powinien mieć każdy gracz, by ułatwić sobie grę, zarządca, festyny,pochody klikać każde miasto przy ponad 100 lub większej ilości wojska to duża strata czasu to samo zbieranie pojedynczo surki z każdej wioski. Co innego jak ktoś ma bot, które wszystko robią ;o
Nawet gdyby nie było golda to mogę iść o zakład, że i tak byłbym w Topce, ze względu na poświęcanie czasu "No-life"
Oczywiście w sojuszu są Nobki, Słupki, Trolle i inne
smiley_emoticons_irre.gif

Sojusz jak kazdy inny składa się z różnych typów graczy od złotników poprzez niedzielnych graczy, którzy się logują dwa razy dziennie ;|
 

DeletedUser30644

Guest
niejaki Astrolus twierdzi, że nikt na bylis nie gra? zgadzam się: On na pewno nie gra, bo dostał wciry od graczy z 30-toma miastami i podkulił ogonek...jeśli jeszcze ma co podkulać. Prawda jest taka, że Izanami to zotnicy, którzy tak na prawdę nie potrafią grać bez złota. i dostają manto.
Od cudaków loguje się tylko rano odpalić festyny i jak leci jakiś atak, świat my wygraliśmy i nic tego nie zmieni, bez różnicy co napiszesz. Jedyną wioskę która straciłem, nie licząc palików po 2 stronie mapy zabrał mi jeden z może 5 dobrych graczy z waszej koalicji. :)
Waszych graczy kojarzę bardziej z wyzywania na pw, stawiania murów i uciekania na urlopy.
Pozdrawiam :]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31182

Guest
Dostał wciry? Sprecyzujesz swoją wypowiedź może? ZŁOTNIKÓW hahahah oni umarli jakos wraz z grenwarem. Widze ze szukacie fajnych usprawiedliwien. Mamy chyba nawet mniej ZŁOTNIKÓW od was szczerze mówiąc. To jest jeden z tych momentów gdzie płacz kostuchy słychać na m15?? Tutaj jest świat Gonnos,ale śmiało możesz szukać atencjii wszedzie nie zabraniam :)
 

DeletedUser31182

Guest
Ja to wiedzialem ze kostucha mysli ze jeszcze nie przegrała.
Jeżeli jeden sojusz wybuduje do 10 poziomu cztery z siedmiu cudów, wygra dany świat. Gracze, którzy spełniali pewne kryteria, mogli zagrać na Świecie Bohaterów. Wygranieświata zapewniało zwycięzcom z danego serwera dodatkowo możliwość korzystania z pewnych przywilejów w świecie bohaterów. Obecnie każdy może zarejestrować sięświecie bohaterów, a wygranie serwera nie zapewnia dodatkowych korzyści.

Na każdym świecie można wybudować tylko 1 cud na poziom 10. Jeśli "sojusz A" wybuduje cud na poziom 10, to "sojusz B" może rozbudować ten cud jedynie do poziomu 9.

Zapraszam do zapoznania się z regulaminem gry ;)
 
Do góry