Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31282

Guest
Laxia to noob, to co pisze samiec to prawda. Tylko noob męczy fejkami i jedzie na bocie.
 

DeletedUser31082

Guest
laxia w odwecie ustawil bota aby fejkowal co kilka minut:( jego zemsta jest bardzo ostra:(

To juz piate miasto jakie stracil laxia na tym swiecie i drugie jakie mu zabralem. W obu przypadkach byl na grze czarowal zlocil mur i bronil sie jak mogl nawet cofek się nauczył robic 5 sekund po kolonie a nie jak ostatnio chyba z 7 sekund. Boze to jest taki noob...

zz1.JPG zz2.JPG zz3.JPG
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31082

Guest
Ja buduje i zawsze budowałem na froncie tam gdzie uznaje, że da mi korzyści. Tutaj mur 25 i wieżę mam w 1 miescie a w 3 okolo 15-22 i w kilku po 6 lvl tak aby na noc nie latac bezkarnie. No ale to nooby graja z murem więc chociaz maja latwiej by mnie podbic bo wstawia kolona i juz nie odbijemy mitykami wiec wrog sie cieszy z tego, ze nie umiem grac i maja latwiej ze mna:)
 

DeletedUser15394

Guest
hehe widze laxi na psyche siadło bo na byllis leciał kolonem do mnie na wyspe z 30h żeby być blisko ale cuda w druga strone
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser31182

Guest
A jak ci mają odpisać skoro wysyłasz spamujące masy po sojuszach. Na szczęście mam Ciebie zablokowanego żeby nie czytać tego. Co do wyzwisk jest cos takiego jak Support któremu się to zgłasza,jest to prywatna sprawa co Faustek pisze do Ernesto wiec niech rozwiążą to między sobą a jak nie potrafią to przez Support. Nie jednego bym znalazł co w Fobii wyzywal,lecz to nie jest sprawa sojuszu tylko poszczególnych graczy. Nie dziw się też tekstów typu ,,zrób mi kebaba" skoro spamujesz masami nie po swoich sojuszach :) a po za tematem jak tam dbanie o statystki chlopaki,kolejna okupacja u was odemnie tym razem już wyrzucili kolega bo przecież w statystykach zostanie :(
 

DeletedUser31082

Guest
Tym sie wlasnie roznimy, ze u was grac moga oszusci chamy i osoby wyzywajace wulgarnie innych i wam to nie przeszkadza. U mnie w MDG za takie profile czy pw z wyzwiskami było wyrzucenie z sojuszu a nie czekanie na support. Ale ja od was nie wymagam niczego bo już od dawna wiem kim jestescie i jakie zagrywki macie. Tam laduje margines moralny grepolis i tam kazdy znajduje zrozumienie i wsparcie nawet najwieksi oszusci:)

Nie kłam, że kolejna bo jaka była wcześniej? człowieku ten gracz wiele dni temu zapowiedział koniec gry i przestał się logować i pilnować miast a my go rozbieraliśmy. Wcześniej gdy go okupowales a on gral to go nie wyrzucilismy i stracil miasto w statystykach jest odnotowane. Inni gracze tez traca miasta i nie sa wyrzucani. Ale gdy ktoś skończył grę i jest nieaktywny to chyba mam prawo wyrzucić go zwłaszcza, że ma jeszcze inne miasto, któe trzeba wyczyscić i zeby bylo 100% punktow? takze nie pisz bzdur bo to, że akurat go okupowales nie ma znaczenia a gracz od kilku dni jest w rozbiórce. Zreszta przeciez sam fakt, ze ty kogos okupujesz juz swiadczy o tym, ze nie gra lub spi w nocy bo ty innych nie podbijasz albo sie topisz:) podbiles choc jedno miasto gdy gracz sie bronil? wstawisz repki? bo z tego co ja widzialem zawsze tylko w nocy jak spi lub tak jak ten zakonczyl gre. Zreszta u was wszyscy tylko tak podbijaja i jeszcze ani jedna akcja wam sie nie udala co jest po prostu az smieszne:D
 

DeletedUser31182

Guest
To nie moja winna że ich nie ma na grze wybacz :)
Zresztą sam sobie zaprzeczasz pierw piszesz zdanie że okupowałem go jak grał a później że podbijam tylko tych co już nie grają albo w nocy xd
 

DeletedUser31182

Guest
,,U mnie w MDG" z tego co słyszałem nie jesteś założycielem tego sojuszu ;) to chcesz listę wyzywajacych od Ciebie i będziesz po kolei wyrzucał ? Śmiem w to wątpić.
 

DeletedUser31226

Guest
Ernesto valverde burzy mi miasto korzystając z gradu.

Czego oczekiwałeś ?? że mu napiszę jaki dobrym graczem jest?

Typek lata katasami z gradem po mnie z miastem 2k i pisze w profilu o honorze. Fajnych masz graczy Samiec. Niżej upaść nie możecie już.
 

DeletedUser30644

Guest
Nigdy jej nie miał :)
Jest zakłamany i tyle, myśli że ktoś mu będzie wierzył co wymyśla o laxii i naszym sojuszu jeśli nawet nie potrafi zrobić tego co pisał 2 wiadomości temu :3
Niegrzeczny kłamczuszek, pewnie o ilości zebranych truskawek też kłamał :/
 
Do góry