Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27908

Guest
CENZURA
Samiec znamy się w ogóle? Bo ja nie kojarzę twojej osoby, sojusz w którym jestem powstał jakoś tak w przeciągu 1 dnia na zasadzie idziemy się pobawić na nowym świecie? Co jak co, ale insynuowanie że ja chce budować cudaki. To tak jakby powiedzieć że Asica82 jest szczupła,a najwyższy król potrafi wymawiać rrrrr.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27908

Guest
Zaś spojrzałem w profil i wiem "Basiorze" kim jestes. Wybitnym wodzem wilków z Oroposu,brakuje tylko ckliwej piosenki o miłości i privow graczy w profilu. :eek::eek:
 

DeletedUser31082

Guest
Ja tu przyszedłem tylko handlować. Skoro już jesteś wytłumacz proszę jak można być top-1 a w walce gorszym od 90% handlarzy na tym świecie? całą surka na festyny i wojska nie budujesz? w sumie dobra strategia jak się ma same pony i nie trzeba walczyć ale większość sojuszy niestety musi walczyć i surkę trzeba na wojsko przeznaczyć;/ Aczkolwiek podziwiam i gratuluję top-1 budowniczego. Budować też trzeba umieć.
 

DeletedUser27908

Guest
Ja tu przyszedłem tylko handlować. Skoro już jesteś wytłumacz proszę jak można być top-1 a w walce gorszym od 90% handlarzy na tym świecie? całą surka na festyny i wojska nie budujesz? w sumie dobra strategia jak się ma same pony i nie trzeba walczyć ale większość sojuszy niestety musi walczyć i surkę trzeba na wojsko przeznaczyć;/ Aczkolwiek podziwiam i gratuluję top-1 budowniczego. Budować też trzeba umieć.
Trudno bic PW jak się dostaje w 2 dni po ochronie bana . Spokojnie niedługo wracam .Zaś żeby sojusznicy mogli bawić się offowo ktoś musi strugać deffa
 

DeletedUser31082

Guest
ehhh podziwiam takie poświęcenie dla sojuszu to cnota w grepolis. Dobrze, że sojusz nie ma wymagających wojen więc jakoś sobie poradzą bez Twojego deffa. Życzę uczciwej gry i szybkiego powrotu.
 

DeletedUser27908

Guest
ehhh podziwiam takie poświęcenie dla sojuszu to cnota w grepolis. Dobrze, że sojusz nie ma wymagających wojen więc jakoś sobie poradzą bez Twojego deffa. Życzę uczciwej gry i szybkiego powrotu.
Ten sarkazm naprawdę jest zbyteczny. Kto jak kto,ale ty wiesz jak się prowadzi dyplomację w tej grze zaś przypomnę Ci Akcjuma.
 

DeletedUser30330

Guest
Nasza mapa wygląda tak:
LNIAJB6.png
 

DeletedUser31082

Guest
Podoba mi się poczucie humoru i dystans osób z sojuszu Pajonki. Właśnie przeczytałem wierszyk z profilu:D

To my Pajonki - tak szybkie i zwinne!
A przy tym jesteśmy porządne, prawilne!
To my Pajonki - wspaniałe, potężne!
Tak dumne, tak sprytne, odważne i mężne!
To my Pajonki - ten świat zwyciężymy!
No chyba, że... wcześniej pod kapciem skończymy.

Jeśli mogę coś doradzić to zmieńcie to: "Tak dumne, tak sprytne, odważne i mężne!" na "takdumne, tak sprytne, rozważne i kobiece!"

Macie w sojuszu fajną kobietę a może i nawet więcej więc powinno się dobrze przyjąć i docenić kobiecy wkład w sojusz i dyplomacje.


 

DeletedUser27908

Guest
Podoba mi się poczucie humoru i dystans osób z sojuszu Pajonki. Właśnie przeczytałem wierszyk z profilu:D

To my Pajonki - tak szybkie i zwinne!
A przy tym jesteśmy porządne, prawilne!
To my Pajonki - wspaniałe, potężne!
Tak dumne, tak sprytne, odważne i mężne!
To my Pajonki - ten świat zwyciężymy!
No chyba, że... wcześniej pod kapciem skończymy.

Jeśli mogę coś doradzić to zmieńcie to: "Tak dumne, tak sprytne, odważne i mężne!" na "takdumne, tak sprytne, rozważne i kobiece!"

Macie w sojuszu fajną kobietę a może i nawet więcej więc powinno się dobrze przyjąć i docenić kobiecy wkład w sojusz i dyplomacje.

Jeśli mówisz o Ani to nie jest typ kobiety której trzeba usypywać kwiatki przed stopami. Bo nie ma zaburzonego poczucia własnej wartości. W jakim sensie mamy ja doceniac? Gra z nami bo lubi i dobrze się bawi,orderów nie potrzebuje.
 

DeletedUser31082

Guest
Ania ma na imię? dobrze wiedzieć bo my to jakoś od końca się poznajemy xD Oj tam nie znasz się na kobietach nic a nic;p kobieta nawet jak wie, że jest piękna to chce to usłyszeć i lubi komplementy;p
 
Ale jest jeden plus, Turek nauczył się pisać w miarę czytelnie, co mi nie pasowało do wcześniejszych serwerów xdddd
 

DeletedUser31082

Guest
Tylko przestaje pisać i znowu stypa;/ Może Pajonki napiszą jak im idą walki z kim walczą czy już stracili jakieś miasto? A z kim walczą ich sojusznicy Quality i Nosacze? przez ten światowy pokój to nuda trochę ;p
 

DeletedUser22509

Guest
Ja dzisiaj np. Dzielnie wbiłam kolona do nieaktywnego bez sojuszu. Przypadkiem weszło mi więcej deffa niż Tobie na „wroga” z próba odbicia. Także mam się za bohaterkę na dziś. Cosiek coś tam myśli nad nowymi paktami, bo się nam jakies brązowe kropki ciagle pojawiają. I tak jakoś leci do przodu. A poza tym to paliki pod cudaki-wiadomo.
 

DeletedUser31082

Guest
Ja dzisiaj np. Dzielnie wbiłam kolona do nieaktywnego bez sojuszu. Przypadkiem weszło mi więcej deffa niż Tobie na „wroga” z próba odbicia. Także mam się za bohaterkę na dziś. Cosiek coś tam myśli nad nowymi paktami, bo się nam jakies brązowe kropki ciagle pojawiają. I tak jakoś leci do przodu. A poza tym to paliki pod cudaki-wiadomo.

Podziwiam Cię normalnie widać kto w tym sojuszu nosi spodnie;p Powinnaś zająć się dyplomacją i by się żarty skończyły;p w nagrodę masz u mnie paróweczkę ;p
 
Do góry