Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31182

Guest
To bierzecie kogo popadnie?
Atlas to słupiarnia,nieliczni tam potrafili grać :D
Wzięliście i daliście im warunki,albo oddają miasta albo mają się zawijać.
Myślisz że nie wiem? :D
Chcieliście ich wykorzystać i tyle ;P
Aczkolwiek na szansę każdy zasługuje,już nie jeden został wywalony z dobrymi miastami i nikt na to się nie rzucał. Nie potrzebowaliśmy ich przyjąć żeby rozebrać
 
No okej,czyli bierzecie kogoś,wyciągacie do Niego rękę a jak coś mu nie wyjdzie to traktujecie jak psa i wywalacie na zbity pysk? :D

No tak średnio,tak średnio.
 

DeletedUser29153

Guest
przecież nie mówię, że pisałeś. mówię jak to wygląda od wewnątrz;pp
 

DeletedUser31406

Guest
kacperek lan ty to wgl grasz na tym świecie?
Turek powiedz mi skąd ty bierzesz info że Epsilum się sypie? bo jakoś tego nie widze
 

DeletedUser29153

Guest
menele znowu w natarciu:mad:
v4rx2f.png
 
no o 1 gracza więcej, a o 350k pkt przewagi, nasi główni nabijacze pw niestety musieli skończyć gre już na początku świata i praktycznie połowa sojuszu ostatnio na urlopie była

z urlopu wracam jakoś na dniach, jak w robocie trochę się poluzuje przez tą nieobecność :) ze wszystkim jestem na bieżąco, nawet dostałem ss'a masa od Sheamuska, jak to nas straszył, że walniemy szaraki albo zostaniemy "zjedzeni na żywca" xD

Może jednak ten Sheamusek miał racje?
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
smiley_emoticons_panik4.gif

Marcin007 napisał:
Dobra Panie i Panowie, tak dalej być nie może, dzisiaj Maczete nam się wyszarzał, inne osoby piszą mi o słabszej aktywności, a jeden z naszych najlepszych graczy może niedługo skończyć gre (praca). Dlatego pytam Was, ciągniemy to dalej, czy odpuszczamy i idziemy do innego soja albo wszyscy walimy szaraki :D
Nie puszczam masa, zobaczymy ile osób jeszcze czyta forum i chce dalej grać

(ankieta nie działa na apce)
 

DeletedUser7962

Guest
Może jednak ten Sheamusek miał racje?
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
smiley_emoticons_panik4.gif

Kto robi szaraki, to robi, ja nie zamierzam zmieniać kolorów na szary i nie tylko ja ;) Ale opcja masowych szaraków jest interesująca xD Ciekawe, co by support pomyślał, jakby cały świat walnął szaraki xDDD
 

DeletedUser31082

Guest
To prawdziwa plotka chodząca po GP, że już niedługo ktoś ma dobić epsy blokujące komuś rozwój:)? ponoć ktoś ma już dość przewijania epsom pampersów;p Ale może to tylko plotka:D
 
Do góry