1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Gonnos

Dyskusja w 'Gonnos' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 29. Kwi 2018.

1. matiejronyo123

matiejronyo123

to skoro płaczemy o fejki to jestem budzony tak co chwile w nocy 1 gryfem i robi to 3 meneli bo kolona im się nie udało wbić. Już 2 zatopione,czekam na kolejne. JaToNie co mamy odbijać jak wstawiliście 1 kolona tylko niedawno gdzie ja miałem słabe morale no żarty jakieś :D

stvch0wivk lubi to.
  2. matiejronyo123

matiejronyo123

Prości to wgl jest jakiś dobry żart,płacz bo wbijają im do słupów to chyba źle świadczy o sojuszu skoro tylu macie a nie o SH. Skoro mówicie wystarczy być aktywnym na SH to bądźcie a nie słupicie a później żale na forum.

BezmiarOceanu lubi to.
  3. stvch0wivk

stvch0wivk

Ikaaxo i matiejronyo123 lubią to.
  4. balbbinka

balbbinka

Wiedziałem że napiszesz na FO,byłem tego pewny haah [​IMG]

5. stvch0wivk

stvch0wivk

w sumie to nie wiem o co Ci chodzi, Fobia chwaliła się, że wyrzuca gracza dla statystyk? Czy jak, że wiedziałeś o_O

6. Ikaaxo

Ikaaxo

Idź pospać po ciężkiej nocy fejkowania/atakowania,
    Następne wioski stracisz.

7. stvch0wivk

stvch0wivk

no idę idę Adaśko:p

8. Ikaaxo

Ikaaxo

9. balbbinka

balbbinka

ale dokładnie to samo Wy robiliście.
    Wiedzieliście,że biorąc Atlas,a teraz Super Partie,w 90% są to osoby bez apki,z niską aktywnością i małym doświadczeniem.
    Jak słali deffa to spoko,jak dostali kolona to out =D
    Nie wiem co robi Fobia,nie mam w to wglądu,także niewiele mogę napisać,ale z tego co widzę,to z powrotem gracz jest w sojuszu :D

10. noch

noch

Aktualnie to całe soul słupers czeka na jakąś dawkę adrenaliny, padały już nawet pomysły masowego urlopu by dać odetchnąć heroicznym przeciwnikom i zminimalizować przepaść dzielącą nas od tak długiego czasu... były już nawet pomysły co do podziału nas na 2 soje 50/50 i nawiązania walki bo pw się z nieba nie bierze a brak ataków na nasze okupki i co gorsze brak wstawiania nam kolonów to dopiero cios poniżej pasa a nie tam się o jakieś fejki płaczecie, prawda jest taka że każdy może się dogadać z jakimś mazgajem(nie nie wcale nie mam na myśli white shadowa:D) by oddał wiochy i wejść nam na wyspę i pusto kozaczyć. Można? Można. Na szczęście południowi koledzy jeszcze o nas myślą i wdają się w potyczki z szansą na pw(związek i jagódki <3) a szczególnie podoba mi się postawa i strategia wandzia z lasu. No cóż do cudaków jeszcze chwila więc trzeba dociągnąć, boję się tylko gdzie mamy latać ogniami bo porty pełne od tygodnia :)

11. balbbinka

balbbinka

Podaj miasta,ja się Nimi zajmę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

12. balbbinka

balbbinka

Zawsze można walnąć masowe szaraki,z 2k by się nazbierało,jak nie lepiej. ;p

13. noch

noch

proszę ze mnie nie żartować bo będę zły :D

14. Ikaaxo

Ikaaxo

Atlas to był błąd,
    Ale superpartia? Z tego co wiem odkąd są w espach ani jednego miasta nie stracili. Tyle gróźb kierujecie, w szczególności Ty (nie mów ze nie, bo będę mógł screeny podrzucić) ile to miast nie stracą, jakich to Wy akcji nie zrobicie na nich. A do tej pory to Wasze kolony idą na dno, a pro gracze żuli puszczają pół paki deffa z kolonem w obstawie jednego ognia :))

15. balbbinka

balbbinka

sztuką jest podesłać pake birem do typa na którym mam morale 30 xD
    nie pisałem że ile to miast nie stracą,pisałem że pójscie do Epsilum to błąd,bo w większości przypadów wpuszczenie kolona to out z sojuszu :D
    No akcje robie ładne,cóż z tego jak wystarczą 2 paczki birem i 1k ogni na dnie.

Co do tej paki deffa.. xD
    Późno było,i nie tak to miało wyglądać hahaha :D
    Ale widzę,że Ty się tym bardziej przejąłeś niż ja ;p
    paczka już odbudowana,także nic straconego :D

16. balbbinka

balbbinka

murek 25,morale 30 i nic nie zrobisz. ;p

Czekam na fajny świat bez morale,tam możemy poskakać :)

17. balbbinka

balbbinka

różnica między atlasem a super partią jest taka,że Terakus,Elkonrado i DonWrobello w większości miast nie mieli murków,a w SP co miasto,to murek(nie licząc Ekstazy :D ) także ;p

18. matiejronyo123

matiejronyo123

Jedno to wyrzucić gracza z sojuszu na zawsze a drugie wyrzucić na 2 minuty :D co do murków zapraszam na front z fobia

19. stvch0wivk

stvch0wivk

ale po co na front z fobią xD menele też mają murki i to prawie w każdym mieście jakie chcę odwiedzić, wyjątek Armagedon i kilku innych

20. balbbinka

balbbinka

I to samo jest u Was :D [​IMG]

Do góry