Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22509

Guest
Och woda, tak mi tu właśnie czego brakowało na tym fo. Już wiem :))
To kiedy robisz światu te przysługę? Dowolnemu światu xd
 

DeletedUser31082

Guest
Hej Aniu:) dziś będę okupował miasto podeślesz basiorkowi biremki;p?
 

DeletedUser22509

Guest
Już nie mam. Był rozkaz zutylizować. Cosiek mówi ze niepotrzebne.
 

DeletedUser31082

Guest
Aniu myślałem, że mogę na Ciebie liczyć:(

Czekając na wysyłanie wsparć z nudów sobie policzyłem ilość graczy w koalicji wegetarian. 205 graczy 3 sojusze + 2 akademie. tej siły już nic nie powstrzyma na całym świecie wkrótce zapanuje pokój:(
 

DeletedUser31057

Guest
Aniu myślałem, że mogę na Ciebie liczyć:(

Czekając na wysyłanie wsparć z nudów sobie policzyłem ilość graczy w koalicji wegetarian. 205 graczy 3 sojusze + 2 akademie. tej siły już nic nie powstrzyma na całym świecie wkrótce zapanuje pokój:(
Może im się pomyliło, że to już dominacja? Zrobili koalicję, potem tych, którzy wybudują najwięcej miast [opcjonalnie przejmą szaraki/nieaktywnych] wezmą do jednego sojuszu i będą z dumą patrzeć na swoje piękne, niebieskie morza :D ale ja tu tylko handluję, więc się nie wypowiadam i nie narażam :] jeszcze znowu na mnie naślą jakieś niezsynchronizowane ataki i wsparcie tylko 10 minut po kolonie, nie wiem jak się robi takie szybkie cofki, żebym zdążył :[
 

DeletedUser30330

Guest
Co to te cofki?

My wysyłamy wsparcia 2 godz po wejściu by się upewnić że gracz jest nieaktywny nq 100% kto potem będzie budował wojsko? nie ma czasu, trzeba wioski budować pod cuda.
 

DeletedUser31082

Guest
Ja tam uważam Pajonki za dobrych graczy i pewnie jak już dyplomacja zacznie wojnę z kimś poważnym to będą dawali radę. Im po prostu trzeba trochę wiary w swoje możliwości i jak już zaczną walczyć to będzie im dobrze szło. Co do reszty koalicji wegetarian już nie mam takiej pewności, że dobrze będą sobieradzić a przynajmniej duża cześć tych graczy to szybko będzie pękać.
 

DeletedUser31057

Guest
Wytłumaczyłbym Ci ideę cofki, ale trzeba robić off żeby je wykonywać, więc chyba nic Ci z tej wiedzy nie przyjdzie. Z tego co czytałem, nie produkujecie zbędnych wojsk :D
 

DeletedUser22509

Guest
Otóż nie :) z wami nie mamy jeszcze paktu. odmowiliscie coskowi? Zatem stanowisz potencjalne zagrożenie. Mozesz być wiec przyczyna szaraka!
 
Do góry