Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31082

Guest
Otóż nie :) z wami nie mamy jeszcze paktu. odmowiliscie coskowi? Zatem stanowisz potencjalne zagrożenie. Mozesz być wiec przyczyna szaraka!

cosiek podpisuje pakty tylko z największymi co stanowią jakieś zagrożenie a nie takich mikrusów jak my. Pewnie nawet nie widział nas na mapie ani w rankingu. Ale może szepnij mu do uszka, że gdzieś daleko jest taki mały sojusz, który chciałby się ogrzać w blasku waszej zajebistości. Wystarczy nam jak trochę skapnie z was na nas i to już będzie nasz sukces. Kiedyś chcielibyśmy być tacy duzi i sławni jak wy.

Jedyna przyczyną Twojego szaraka może być to, że będziesz chciała zacząć od nowa na nowym nicku u nas aby poczuć to coś jakkolwiek to brzmi chodzi o walkę xD
 

DeletedUser27908

Guest
Jak będzie tak potezny jak wilki z Oroposu czy Lindosa to koniecznie trzeba klepnac.
 

DeletedUser22509

Guest
Mam zasadę, ze gram tylko z słupami. Wy odpadacie niestety :( poza tym jak już ktoś ma się kąpać w czyjejś zajebistosci to czy nie Ty przypadkiem robisz tu za eksperta od wszystkiego, wielkiego doświadczonego wojownika który ocenia wszystko i wszystkich? :D nie odbieramy Ci tronu, spokojnie. Ja nawet nie wiem czy jestem godna tu z Tobą dyskutować
 

DeletedUser27908

Guest
Zaginęła wadera basiora Nilus. Za odznalezienie place złotem.
 

DeletedUser31082

Guest
Mam zasadę, ze gram tylko z słupami. Wy odpadacie niestety :( poza tym jak już ktoś ma się kąpać w czyjejś zajebistosci to czy nie Ty przypadkiem robisz tu za eksperta od wszystkiego, wielkiego doświadczonego wojownika który ocenia wszystko i wszystkich? :D nie odbieramy Ci tronu, spokojnie. Ja nawet nie wiem czy jestem godna tu z Tobą dyskutować

Możesz przytoczyć cytaty z FO gdzie jako ekspert wypowiadam się w różnych sprawach czyli zapewne merytorycznie;p oraz oceniam wszystkich;p? Oceniłem koalicje wegetarian to 3 sojusze. Ja wiem, że w pewien sposób można mówić, że wy to cały świat a przynajmniej jego "egocentrum" ale nie każdy tak sądzi i jest tu jeszcze wiele sojuszy;p Także tak naprawdę oceniłem tu tylko niewielką część;p

Moja wrodzona skromność nie pozwala mi się z Tobą zgodzić jakobyś nie miała godności ze mną dyskutować. Wczoraj cały dzień przegadaliśmy i jakoś nie czułaś się niegodna xD

Boguś kto to wadera?
 

DeletedUser30330

Guest
Możesz przytoczyć cytaty z FO gdzie jako ekspert wypowiadam się w różnych sprawach czyli zapewne merytorycznie;p oraz oceniam wszystkich;p? Oceniłem koalicje wegetarian to 3 sojusze. Ja wiem, że w pewien sposób można mówić, że wy to cały świat a przynajmniej jego "egocentrum" ale nie każdy tak sądzi i jest tu jeszcze wiele sojuszy;p Także tak naprawdę oceniłem tu tylko niewielką część;p

Moja wrodzona skromność nie pozwala mi się z Tobą zgodzić jakobyś nie miała godności ze mną dyskutować. Wczoraj cały dzień przegadaliśmy i jakoś nie czułaś się niegodna xD

Boguś kto to wadera?

Ja widzę że Ania lubi rozmawiać z wieloma mężczyznami...
 

DeletedUser22509

Guest
Serce mi podpowiada, ze zaraz wpadnie tu niuniek i dostanę bana na grepo na 100 lat. :)
 
Oj tam, Turek jest nierozgarnięty trochę i trzeba jak dziecku tłumaczyć mu pewne rzeczy, więc wybaczcie mu brak erudycji i inteligencji. Czasem trzeba kogoś potrzymać za rączkę i wytłumaczyć słowa, których używa a nie wie nic o ich znaczeniu. Pewnie mu jakaś wadera wpadnie, o ile wcześniej pozna znaczenie tego słowa. Poza tym z Turka taki wojownik, jak z babci ksiądz, co pokazały dwa ostatnie światy w stadzie MDG(Akcjum i Gela) o Wilczych podchodach nie wspominając, bez paktów nic nie ugrał i jedynie poskrobać na FO może. No ale z janczara wezyra się nie zrobi, tak samo z żyjącego we własnym świecie lecz nieautystycznego, pokornego też się nie uklepie. :)
Cieszmy się, że pisownia mu się poprawiła i nie musimy czytać nowego zdania od większej interlinii, bo tylko tak był w stanie cokolwiek tutaj przekazać. Za lat kilka będzie mógł pisać ładnie ze składnią i interpunkcją :)
 

DeletedUser31163

Guest
Jakaś ciekawa ekipa z Byllis zamierza tutaj wpaść na dłużej ;)?
 

DeletedUser31082

Guest
Jakaś ciekawa ekipa z Byllis zamierza tutaj wpaść na dłużej ;)?

Ekipa Izanami wbiła tu niedawno jako Fair Play grają i myślę, że będą jednym z głównych graczy na tym świecie. Ja znam Tylko Laxie ale mówił mi, że sami najlepsi z nim poszli więc jestem bardzo ciekawy jak już zaczną walczyć z topką.
 

DeletedUser26351

Guest
Ja czuje ze ten swiat przez wiekszosc trwania to bedzie jakas porazka ... ale co zrobic dalej czekac na rozwoj sytuacji w koncu cos sie wydarzy moze jakis event rozrusza towarzystwo kto wie
 

DeletedUser9244

Guest
Ekipa Izanami wbiła tu niedawno jako Fair Play grają i myślę, że będą jednym z głównych graczy na tym świecie. Ja znam Tylko Laxie ale mówił mi, że sami najlepsi z nim poszli więc jestem bardzo ciekawy jak już zaczną walczyć z topką.

Toz o nich mówiłam ;)
I warto nadmienić, ze nie tylko Izanami. Ale Izanami ramie w ramie z Kostuchami i Windsami :)
Pozdrowienia od Mrówki ;)
 
Do góry