Sytuacja na świecie Gonnos

Mur 25 na morzu które nas nie interesuje jest idealny. Miasto i tak stracone na dłuższą metę a pw wpadnie.
Zgadza się ja zresztą jestem wielkim fanem murków i też zawsze takie mam na froncie gdzie wróg ma przewagę.

Tak myslalam, że to jakaś boska turecka ręka tam w zaciszu karty dla calego swiata rozdaje i nam pomaga, bo byśmy juz pewnie szarzy byli od tej zadymy.
Oj tam od razu boska xD nie zawstydzaj mnie :D

Może i tak być, nie jestem godzien ataków :D aczkolwiek forum ma jakąś ukrytą moc, dziś rano wleciało we mnie 10 ogni, właśnie tego mi trzeba było, slocik się zrobił :]

Na was i sojusznika Quality. Teraz macie wyrównane walki w końcu patologia minęła;p Ja wam pomagam dziś atakowałem Nosacza a potem pomogłem Nosaczom i zaatakowałem Quality oraz waszego ale slabę morale i mur 25 mnie zniechęciły do dalszego ataku;p
No nie wiem czy wyrównany xd

Koalicja na nas chyba jest za słaba :D

Nawet słupów nie potrafią pobić :D

Aktualnie nosacze wraz z ich ak oraz soulsy nie mogą odbić okupki bronionej przez właściwie same pajonki i Królestwo Niebieskie... trochę mnie to bawi :D

Aktualnie nosacze wraz z ich ak oraz soulsy nie mogą odbić okupki bronionej przez właściwie same pajonki i Królestwo Niebieskie... trochę mnie to bawi :D
Pajonki mają pakt z Królestwem Niebieskim xD? Czyli tak na starcie pakt z Soul Quality Nosacze akademia quality i akademia nosacze oraz Królestwo Niebieskie? Po prostu nie wierzę xD

Quality wysłało 3 wsparcia

a no tak wudogrzmoty jeszcze nam pomagają ale i tak pod względem ilosci graczy tamta koalicja jest większa :D

Pajonki mają pakt z Królestwem Niebieskim xD? Czyli tak na starcie pakt z Soul Quality Nosacze akademia quality i akademia nosacze oraz Królestwo Niebieskie? Po prostu nie wierzę xD
Tak serio to mamy w koło czerwono, a pakty tylko 3 z sojuszami, które nie są tylko na papierze tylko coś robią a takich paktowiczów ze świecą szukać :D.

Poczekajcie jak trochę lepszy poziom wioch bedzie i klepne kilka paczek ogni czy te wasze okupki będą staly. Miasto troche za daleko wysunięte ale graty.

A tak w ogóle pan Zeus Piard,zwolennik "starej szkoły" zdecydował się na grę z największym botem Grepo. Bardzo zasadniczy pan.

Bojownik1910 napisał:
Witam drodzy koledze z sojuszu.
Na moją wioskę [town]1870[/town] płynie kolon. Jedyną szansą na obronę jest zbudowanie szybkie murka jak najwyżej się da. Do wybudowania murku w szybkim tempie potrzeba mi surowców. W takim razie proszę was o wysyłanie ich i rzucanie czarów surowcowych.
Przypominam że frekwencja będzie sprawdzane i rada sojuszu sprawdzi to pomógł.
Atakowana wiocha to [town]1870[/town]
Pozdrawiam i proszę o pomoc.
Ciekawe ile graczy otrzymało tą wiadomość :)

To chyba jakiś cwaniaczek co chciał uzbierac surkę od naiwnych. Ci co dostali takie pw powinni mu rzucac teraz plagi i blyskawice pare dni aby sie nauczył. Chyba, ze faktycznie lecial kolon a masowka byla do sojusznikow a nie przypadkowych graczy.

To chyba jakiś cwaniaczek co chciał uzbierac surkę od naiwnych. Ci co dostali takie pw powinni mu rzucac teraz plagi i blyskawice pare dni aby sie nauczył. Chyba, ze faktycznie lecial kolon a masowka byla do sojusznikow a nie przypadkowych graczy.
Wiadomość specjalna jak leci na pewno nie do sojuszników bo nikt z sojuszem ***NO NAME*** nie posiada dyplomacji no jedynie wojny ale ponów czy koalicji nie mają.