Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31082

Guest
Widzę, że 2 graczy Pajonków obrosły w piórka bo są w rankingu wysoko pony z 2 największymi sojuszami podpisane więc już nic nie zagraża możemy dzielnie walczyć z wiele mniejszymi. No niestety sam ranking punktów nie czyni z sojuszu wojowników a zwłaszcza odważnych i walecznych;p Ale odnoszę wrażenie, że oni już czują się topką. Szkoda, że jeszcze bardzo długo nie przekonamy się czy potrafią walczyć i pewnie dopiero jak ich ktoś lepszy zaatakuje bo oni sami raczej będą grac zachowawczo byle do cudów w dobrej formie przetrwać a potem to już z górki bo walka ma mniejsze znaczenie. Ale proponuje nie unosić się aż tak wysoko bo upadek wtedy jest bolesny:D Udanych walk z brązowymi wrogami ;p
 

DeletedUser22509

Guest
A ja myślę ze dwoje graczy pajonków czasem sobie żartuje :D
p.s. ja nie walcze, mozesz spojrzec na moje PW :D ja tu tylko robie za maskotke :D
p.s.2 rozluznij pośladki, wygodniej sie wtedy siedzi
p.s.3 CZEMU MI PAJONKI nie powiedziały, ze chcą cuda budowac? Cosiek? Czemu klamales, ze nie gramy na serio? :D
 

DeletedUser31082

Guest
A ja myślę ze dwoje graczy pajonków czasem sobie żartuje :D
p.s. ja nie walcze, mozesz spojrzec na moje PW :D ja tu tylko robie za maskotke :D
p.s.2 rozluznij pośladki, wygodniej sie wtedy siedzi
p.s.3 CZEMU MI PAJONKI nie powiedziały, ze chcą cuda budowac? Cosiek? Czemu klamales, ze nie gramy na serio? :D

Czyli, że wziąłem na poważnie Twoje słowa, że grasz z słupami? :D Oczywiście, że to żarty i tak naprawdę uważasz, że grasz w topowym sojuszu i ja do tego się odnosiłem. Głównie chodziło o to co myślę o topowym z punktów, który zaczyna grę tchórzliwie. To, że sobie tu żartowaliście to ja wiem ale nie zmienia to faktu;p Przepraszam jak Cie uraziłem pewnie nie masz nawet wpływu na to, że twój sojusz ma taką tchórzliwą politykę;p
 

DeletedUser22509

Guest
Oczywiście, ze w topowym. W najlepszym. Tak na serio to juz wybieramy wyspy pod cuda. A ImTheDanger odgrywa tam kluczową rolę, bo jak wiadomo zawsze trwa dzielnie do końca i buduje cudaki :D
Na polityke nikt nie ma wpływu, bo cosiek siedzi i zarządza i w ogóle z nikim się nie liczy :/ No i atmosfera słaba, bo kazdy sie boi takiego tyrana.
Mam nadzieje, że nie będą mieli pretensji o zdrade tajemnic :D
 

DeletedUser26351

Guest
niezla historyjka powinnas zaczac " za gorami za lasami...." nie zla polityka strasznie takie cos popieram na poczatku swiata trzymac z dmuchana topka ktora za pare tygodni sie zmieni i polityke trzeba bedzie zmieniac bo przeciez trzeba z topka trzymac nie ?
 

DeletedUser31082

Guest
Oczywiście, ze w topowym. W najlepszym. Tak na serio to juz wybieramy wyspy pod cuda. A ImTheDanger odgrywa tam kluczową rolę, bo jak wiadomo zawsze trwa dzielnie do końca i buduje cudaki :D
Na polityke nikt nie ma wpływu, bo cosiek siedzi i zarządza i w ogóle z nikim się nie liczy :/ No i atmosfera słaba, bo kazdy sie boi takiego tyrana.
Mam nadzieje, że nie będą mieli pretensji o zdrade tajemnic :D

hehe no spoko widzę, że masz dystans i sobie tu lubisz pożartować także mylnie Cie oceniłem z tym "kozaczeniem" także przepraszam;p ale co do ludzi zajmujących się polityka u was to zdania nie zmienię i nazwałbym ich ulubionym powiedzeniem Ogara z GoT ale to by było zbyt brutalne;p

weteran2 wiem do czego pijesz z tym połączeniem nicku z sojuszem w prześmiewczy sposób i mi się podoba;p
 

DeletedUser22509

Guest
Echhhhh :/ no i juz nie mam czego ironicznie skomentowac, zatem pójdę spac :) dobrej nocy :))
 

DeletedUser30330

Guest
Jesteśmy słupami i potrzebujemy ponów po prostu.

Czasem też musimy się pytać czy możemy w ogóle jakieś wiochy podbijać.
 

DeletedUser30330

Guest
CENZURA

Mamy z nim lepszy kontakt niż ci może się wydawać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30330

Guest
Dokładnie.

A ty Aniu wracaj do budowania Murku nie będziemy na ciebie czekać.
 

DeletedUser30330

Guest
O i kolejny Pon wpadnie dzisiaj to już chyba wszystkie sojusze natym świecie teraz tylko palikować i czekać na cuda :)
 

DeletedUser27908

Guest
CENZURA
No patrzcie jak pan niezab vel baktochmiel sie rozochocił. Wielki wojownik za piataka który jak trzeba walczyć to porzuca konto,dobrze zaś czuje się w opaktowali masowce gdzie jedyne co trzeba zrobić to kliknąć w festyn.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry