Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31082

Guest
Mur 25 na morzu które nas nie interesuje jest idealny. Miasto i tak stracone na dłuższą metę a pw wpadnie.

Zgadza się ja zresztą jestem wielkim fanem murków i też zawsze takie mam na froncie gdzie wróg ma przewagę.


Tak myslalam, że to jakaś boska turecka ręka tam w zaciszu karty dla calego swiata rozdaje i nam pomaga, bo byśmy juz pewnie szarzy byli od tej zadymy.

Oj tam od razu boska xD nie zawstydzaj mnie :D
 

DeletedUser27908

Guest
Zgadza się ja zresztą jestem wielkim fanem murków i też zawsze takie mam na froncie gdzie wróg ma przewagę.



Oj tam od razu boska xD nie zawstydzaj mnie :D
Wiem jak grasz.Gorzej jak przeciwnik olewa twoje miasta. I idzie bic słupy na tyłach które deffa na te mury wysyłały.
 

DeletedUser31057

Guest
Może i tak być, nie jestem godzien ataków :D aczkolwiek forum ma jakąś ukrytą moc, dziś rano wleciało we mnie 10 ogni, właśnie tego mi trzeba było, slocik się zrobił :]
 

DeletedUser30330

Guest
Na was i sojusznika Quality. Teraz macie wyrównane walki w końcu patologia minęła;p Ja wam pomagam dziś atakowałem Nosacza a potem pomogłem Nosaczom i zaatakowałem Quality oraz waszego ale slabę morale i mur 25 mnie zniechęciły do dalszego ataku;p

No nie wiem czy wyrównany xd

Koalicja na nas chyba jest za słaba :D

Nawet słupów nie potrafią pobić :D
 

DeletedUser31088

Guest
Aktualnie nosacze wraz z ich ak oraz soulsy nie mogą odbić okupki bronionej przez właściwie same pajonki i Królestwo Niebieskie... trochę mnie to bawi :D
 

DeletedUser31082

Guest
Aktualnie nosacze wraz z ich ak oraz soulsy nie mogą odbić okupki bronionej przez właściwie same pajonki i Królestwo Niebieskie... trochę mnie to bawi :D

Pajonki mają pakt z Królestwem Niebieskim xD? Czyli tak na starcie pakt z Soul Quality Nosacze akademia quality i akademia nosacze oraz Królestwo Niebieskie? Po prostu nie wierzę xD
 

DeletedUser22509

Guest
Miejsca sie zwolnily po nosaczach, jeszcze cieple! Cosiek przyjmie pona kazdemu kto sie pierwszy zglosi :D
 

DeletedUser30330

Guest
Quality wysłało 3 wsparcia

a no tak wudogrzmoty jeszcze nam pomagają ale i tak pod względem ilosci graczy tamta koalicja jest większa :D

Pajonki mają pakt z Królestwem Niebieskim xD? Czyli tak na starcie pakt z Soul Quality Nosacze akademia quality i akademia nosacze oraz Królestwo Niebieskie? Po prostu nie wierzę xD
Tak serio to mamy w koło czerwono, a pakty tylko 3 z sojuszami, które nie są tylko na papierze tylko coś robią a takich paktowiczów ze świecą szukać :D.
 
Poczekajcie jak trochę lepszy poziom wioch bedzie i klepne kilka paczek ogni czy te wasze okupki będą staly. Miasto troche za daleko wysunięte ale graty.
 

DeletedUser27908

Guest
A tak w ogóle pan Zeus Piard,zwolennik "starej szkoły" zdecydował się na grę z największym botem Grepo. Bardzo zasadniczy pan.
 

DeletedUser27365

Guest
Bojownik1910 napisał:
Witam drodzy koledze z sojuszu.
Na moją wioskę [town]1870[/town] płynie kolon. Jedyną szansą na obronę jest zbudowanie szybkie murka jak najwyżej się da. Do wybudowania murku w szybkim tempie potrzeba mi surowców. W takim razie proszę was o wysyłanie ich i rzucanie czarów surowcowych.
Przypominam że frekwencja będzie sprawdzane i rada sojuszu sprawdzi to pomógł.
Atakowana wiocha to [town]1870[/town]
Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Ciekawe ile graczy otrzymało tą wiadomość :)
 

DeletedUser30330

Guest
lol27.gif
lol.gif
lol27.gif
lol.gif
lol27.gif
lol.gif
lol27.gif
lol.gif

Pozdro dla kumatych
 

DeletedUser31082

Guest
To chyba jakiś cwaniaczek co chciał uzbierac surkę od naiwnych. Ci co dostali takie pw powinni mu rzucac teraz plagi i blyskawice pare dni aby sie nauczył. Chyba, ze faktycznie lecial kolon a masowka byla do sojusznikow a nie przypadkowych graczy.
 

DeletedUser27365

Guest
To chyba jakiś cwaniaczek co chciał uzbierac surkę od naiwnych. Ci co dostali takie pw powinni mu rzucac teraz plagi i blyskawice pare dni aby sie nauczył. Chyba, ze faktycznie lecial kolon a masowka byla do sojusznikow a nie przypadkowych graczy.

Wiadomość specjalna jak leci na pewno nie do sojuszników bo nikt z sojuszem ***NO NAME*** nie posiada dyplomacji no jedynie wojny ale ponów czy koalicji nie mają.
 
Do góry