Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31182

Guest
Nie będę uczestniczył więcej w twojej grze psychologicznej jaką próbujesz tu prowadzić żeby mnie zdenerwować lub rozkojarzyć.
Jakbym miał komuś coś zazdrościć lub płakać z powodu tej gry to bym w nią nie grał a że sprawia mi fun to gram w nią. #ToTylkoPiksle. Powodzenia,więcej się tu nie pojawię :)
 

DeletedUser31182

Guest
Odpowiedziałem na temat krukora już więc nie potrzebne mi screeny rozmów :) skoro oboje wiemy że to krukor nie wiem czemu dalej chcesz zakrywać jego nick ale to tam wasza sprawa :D pokopiowałbym ci wiadomości z forum co napisał krukor wcześniej więc niech nie robi z siebie ofiary. Fakt nie ma z kim robić paktu bo już z wszystkimi wy macie :DDD ale ja się walki nie boję wiec spoko. Żegnam

P.S. nie mam żadnego pana tylko panią a jest to moja dziewczyna o imieniu Dagmara a nie laxia więc sorki za zawód
 

DeletedUser31082

Guest
Odpowiedziałem na temat krukora już więc nie potrzebne mi screeny rozmów :) skoro oboje wiemy że to krukor nie wiem czemu dalej chcesz zakrywać jego nick ale to tam wasza sprawa :D pokopiowałbym ci wiadomości z forum co napisał krukor wcześniej więc niech nie robi z siebie ofiary. Fakt nie ma z kim robić paktu bo już z wszystkimi wy macie :DDD ale ja się walki nie boję wiec spoko. Żegnam

P.S. nie mam żadnego pana tylko panią a jest to moja dziewczyna o imieniu Dagmara a nie laxia więc sorki za zawód

o laxia na kolejnym :) no tak skompromitowalem wasz sojusz i pokazalem, ze znowu zdradziliscie sojusznika dalem na to dowod wiec trzeba uciekac z placzem bo co masz sie wypierac jak zawsze skoro scrin jest:D?

My mamy pakt ze wszystkimi? z Nosaczami i ich odłamem wy prosiliscie Nosaczy o pakt ale was olali i dobrze zrobili patrzac jak potraktowaliscie lajdaków. Wy sie walki nie boicie a polecieliscie do kazdego kto wolny w okolicy i prosiliscie p pakt:) z łajdakami i Trójkąt Bermudzki wiec paktow macie wiecej od nas jezeli chodzi o odrebne sojusze a ogolnie po 2 ale wedlug ciebie my mamy ze wszystkimi a wy sie walki nie boicie i pdopisujecie pakty z kazdym kto sie zgodzi:D

[ciach]. Kompromitujecie sie zdradzajac sojusnzikow. I kompromitujecie sie w walce gdyz od poczatku zadna akcja wam nie wychodzi i gdyby nie szaraki Krugora to laxia nadal by sie kisil z 6 miastami od dawna bo nic nie potrafi pdobic poza szarakami czy spamujac fejkami a gdy ktos wylaczy apke to kolona na 3 w nocy:) Tutaj wychodzi jakim marnym jestes graczem .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31082

Guest
Wy widze w wiekszosci te same charakterki co laxia. Zlapia za reke to bedzie mowil, ze to nie jego:) dyskusja z wami nie ma sensu wy jedyni uwazacie sie za uczciwych a masa ludzi z roznych swiatow uwaza was za oszustow jako sojusz tam gdzie gra laxia. No dla siebie badzcie dalej fair play itp. Ale kazdy doskonale wie, ze nie macie nic wspolnego z ta nazwa. Nawet tu dalem dowod na wasze fair play wobec sojusznika, ktorego zdradziliscie po tygodniu. Tego tez sie wypieracie mimo, ze jest scrin.

brak mi slow macie cos z glowami widac:)
 

DeletedUser30644

Guest
Zacznij używać polskich znaków to wszystkim łatwiej będzie :eek:

Zauważyłem, że jest dość podobny z charakterku, pewnie dlatego ze mną wytrzymuje na dłuższą metę xd
 

DeletedUser31182

Guest
Wy widze w wiekszosci te same charakterki co laxia. Zlapia za reke to bedzie mowil, ze to nie jego:) dyskusja z wami nie ma sensu wy jedyni uwazacie sie za uczciwych a masa ludzi z roznych swiatow uwaza was za oszustow jako sojusz tam gdzie gra laxia. No dla siebie badzcie dalej fair play itp. Ale kazdy doskonale wie, ze nie macie nic wspolnego z ta nazwa. Nawet tu dalem dowod na wasze fair play wobec sojusznika, ktorego zdradziliscie po tygodniu. Tego tez sie wypieracie mimo, ze jest scrin.

brak mi slow macie cos z glowami widac:)
Dla ciekawskich zapraszam na priv na Gonnosie podzielę sie z wami godzinami szpiegów oraz godzina wyjścia Krukora z łajdaków. Kolega Samiec jest z tych No Fair Play ,dlatego wypisuję cokolwiek by spróbować upokorzyć :) Jakby był w Fair Play zachowywałby się jak człowiek a nie tak jak teraz :( przepraszam za niego,skrzywdzilismy go bardzo ,,WIEKLA ZDRADA ŁAJDAKÓW PO TYGODNIU".
 

DeletedUser31182

Guest
To ilu wkońcu jest tych oszustów?
Raz liczba mnoga raz pojedyńcze zdecyduj się :D wszyscy łajdacy ? Wymień ich bo i tak nie masz co robić :p
 
Za 4k euro też chętnie będę zrywał ogórki :) Przypomnę sobie czasy gimnazjum gdzie tydzień musiałem zbierać truskawki na plantacji by kupić sobie telefon :D
smiley_emoticons_flucht2.gif
smiley_emoticons_drunk.gif

Jak ktoś ma namiary na taką bezstresową pracę to info na priv proszę
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

Ciężko stwierdzić czy to dyskusja dwóch osób czy 4 ^_^ ?
smiley_emoticons_afraid.gif
 

DeletedUser27770

Guest
refleks.gif


O widzę, że się ukazała cała prawda o tureckim :D tylko daj daj ale nic w zamian :D Ile już ma murków na "froncie" :cool:
 
Do góry