Sytuacja na świecie Gonnos

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31182

Guest
A jak tam Diablo przeglądanie forum 24/7 nawet jak nie grasz na świecie :D
 

DeletedUser31182

Guest
z wyników widziałem chyba ponad 5 tys głosów na laxie a w sojsuzu tylu nie mieliśmy ludzi z tego co pamiętam na byllis :D
 

DeletedUser31082

Guest
To nie moja winna że ich nie ma na grze wybacz :)
Zresztą sam sobie zaprzeczasz pierw piszesz zdanie że okupowałem go jak grał a później że podbijam tylko tych co już nie grają albo w nocy xd
grał nie oznacza, że był na grze. Naucz się poprawnie interpretować zdania.

,,U mnie w MDG" z tego co słyszałem nie jesteś założycielem tego sojuszu ;) to chcesz listę wyzywajacych od Ciebie i będziesz po kolei wyrzucał ? Śmiem w to wątpić.

Z tego co słyszałeś? a widziałeś, byłeś? Sojusz MDG zakładałem i prowadziłem na Tau Omega Korynt Retimno Akcjum Gella. Tylko na pierwszym świecie kilku znajomych założyło ten sojusz i dało nazwę ale nawet tam ja ten sojusz prowadziłem już chyba po 2 miesiącach bo założyciele skończyli grę. I właśnie na My był u nas gracz Shrek, który obraził jakąś kobiete z wrogiego sojuszu to kazałem mu ją przeprosić i ją tez przeprosiłem za niego a on dostał ultimatum, że ma tego nie robić do czego się dostosował. Na jakimś świecie chyba Akcjum jakiś gracz miał obraźliwe teksty w profilu to też wyleciał.

Jak tutaj ktoś od nas by was wyzywał na pw jak dostanę taka wiadomość to też gracz będzie na dywaniku i nie pozwolę nikomu wyzywać innych graczy choć nie ukrywam co do sojuszu oszustów z takimi praktykami jak wy no powinienem przymknąć oko bo poważnie nie jesteście warci szacunku ani zasad fair play.

Także słuchaj dalej bajek jak to wielki laxia zalozyl MDG mimo, ze jak konczyl gre na tym swiecie to byly dopiero poczatki i wszystko to co sobie MDG wywalczylo na łącznie 7 światach przez wiele lat gry to zasługa graczy i rady co tam grała na wielu światach a nie tylko jednym przez miesiąc czy dwa bo to zerowy wkład. Laxia jedyne co zrobil dla MDG to smród jaki pozostał po jego nieczystych zagrywkach wobec wroga na tamtym świecie co nawet po wielu latach wypomnial jakis gracz tu na forum podczas wyborów laxi do rady. Do tej pory mi wstyd, ze taki ktos przez 2 miesiace gral w tym sojuszu bo jednak smród się ciągnie choc tylko tam gdzie o tym pisze bo ogólnie kto zna MDG to z calkiem innych nicków.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31182

Guest
Naucz się poprawnie je układać :) oraz dalej czekam na wyrzucenie Ernesto,wytłumaczysz mi co on jeszcze robi w sojuszu? Twoja moralność pozwala Ci z nim grać? Zapomniałem,problem dopiero by był jakby był u nas w sojuszu bo u was przecież sama kultura,honor i zasady :D już się więcej nie wypowiadam bo każdy widzi to co piszesz,świat jak świat. Jeden sojusz mówi na drugi,drugi mówi na pierwszy nic nowego w grepolis. Pozdrawiam i życzę miłej gry ;)
 

DeletedUser15394

Guest
smiley_emoticons_grepolove.gif
 

DeletedUser31082

Guest
Ernesto valverde burzy mi miasto korzystając z gradu.

Czego oczekiwałeś ?? że mu napiszę jaki dobrym graczem jest?

Typek lata katasami z gradem po mnie z miastem 2k i pisze w profilu o honorze. Fajnych masz graczy Samiec. Niżej upaść nie możecie już.

A czego ty sie spodziewasz grajac w sojuszu oszustow co od ponad miesiaca fejkuja po nocach i graja nieczysto? my chociaz nie znizamy sie do tego poziomu i w uczciwy sposob za pomoca gradu ktory zostal stworzony przez twórców gry i mozna sie przed nim bronic, karamy oszustow. Nie stosujemy gradu wobec innych wrogów i nie bedziemy ale grajac u oszustow trzeba sie liczyc z kara i odwetem bo sami zaczeliscie i to w najgorszy sposob.

Nie rozśmieszaj mnie oczekujac czegokolwiek po tym jakie nedzne zagrywki ma wasz sojusz i malo mnie obchodzi tlumaczenie, ze to tylko laxia fejkuje a inni nie bo jego piesek wspolpracuje z nim i dzieki tym fejkom potem lata offem i liczy, ze ktos wylaczy alarm i ubije go. Przypomne, ze ostatnio przez cala noc laxia fejkowal co kilkanascie minut nas a astralous wrocil z urlopu w srodku nocy wysylajac off na nasze offy ubijajac je. Potem przekazal raporty temu fejk kontu co fejkuje i tutaj byly wstawiane przez te konto co oczywiscie kazdy wie, ze to laxia.

Takze nie mysl sobie, ze bedziemy patrzeć bezczynnie jak caly wasz sojusz korzysta na fejklach laxi a wy palicie głupa i udajecie uczciwych zganiajac na niego... odpowiedzialnosc zbiorowa jestescie sojuszem i jako sojusz was traktujemy tak jak na to sobie zalsuzyliscie. W swojej historii walczac z wieloma mendami i żrąc się z nimi tu na fo i w grze nigdy nie spotkalem sie z takimi oszustami i zagrywkami. Nawet tamci mieli jakies zasady i nie przekraczali pewnych granic za to wy i laxia juz drugi swiat robicie paskudne rzeczy godne pogardy przez kazdego normalnego gracza.
 

DeletedUser30428

Guest
Turek, zgłodniałem. Zrób mi kebaba.
Ostatnimi czasy między 2-4 jestem budzony fejkami, a jestem w sojuszu laxi. Ciekawi mnie (jak twierdząc turus) czy to Maciek budzi ludzi swoimi fejkami jak tak twierdzisz ze każdego atakuje?
Na forum tyle ludzi jest przeciwko laxi, a napiszcie do epsilum o dołączenie a zobaczycie ze laxia przed każdym kolonem od turusia pisze ze płynie na niego kolon. (Ale Wy jak pelikany wierzycie ze fejk go broni) chodźcie do nas śmiało ptaki, zobaczycie jaka jest prawda. Kra kra Turek odpowiedz, czekam pilnie na Twoja odpowiedz :)
 

DeletedUser31182

Guest
A widzisz by należał do Rady?
Ja dalej czekam na wyrzucenie Ernesto panie Samcu Wszechwiedzacy :)
 

DeletedUser29689

Guest
Poniżsi Gracze zostali przez Was wybrani w ankiecie i stali się reprezentantami polskiej wersji na czas drugiej kadencji oraz członkami Rady Wewnętrznej:

- Laxia
- ZeusaBonk


Z tego co jeszcze umiem czytać to chyba należy.
 

DeletedUser15394

Guest
ejronyo czyli twierdzisz że jak człowiek chce zostać np policjantem i jak ma coś w aktach to myślisz że wezma takiego?
 

DeletedUser31182

Guest
Wykroczenia nie idą do akt proszę czytać ze zrozumieniem.
 

DeletedUser31182

Guest
Może i go bronię ale większość rzeczy to wyssane z palca jest albo usłyszane od sąsiadki plotkary :D wiem bo sam w niektórych uczestniczylem jak naprzyklad o przejściu laxii do NoName. 90% informacji co podajesz jest nieprawdziwa albo mijająca się z prawdą :D
 

DeletedUser31182

Guest
O tym przejściu wiesz tyle co było na forum ogólnym dostępnym na 100% czyli wiadomość ,,nie atakować laxii prawdopodobnie przejdzie do nas". Żadnych szczegółów nie znasz o tym a już któryś raz piszesz o tym :)
 
Do góry